Hanspaulská liga 8M

podzim 2018

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Ne 2.12.18 11:15 P2 ZAHR 1.FC Černý pumy 11. 1:3
Ne 2.12.18 11:15 P1 Posílej FC Samson Žižkov 1.FC 11. 6:2
Ne 2.12.18 11:15 BECH Rumové pralinky FC Cosmo Hagibor FC 11. 6:0
Ne 2.12.18 11:15 P3 Lobotomici Basta fidli B 11. 1:2
Ne 2.12.18 11:15 ZAK Sestra Sojka Deus Vult 11. 2:1
Ne 25.11.18 20:00 P1 Sestra Sojka Basta fidli B 7. 7:0
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Černý pumy 11 8 3 0 42:8 19
2. Posílej FC 11 8 1 2 65:25 17
3. Sestra Sojka 11 7 2 2 42:26 16
4. ZAHR 1.FC 11 7 1 3 44:34 15
5. Cosmo Hagibor FC 11 6 2 3 33:30 14
6. Lobotomici 11 6 0 5 41:27 12
7. Basta fidli B 11 5 2 4 37:32 12
8. Rumové pralinky FC 11 4 1 6 30:55 9
9. Deus Vult 11 4 0 7 36:32 8
10. Samson Žižkov 1.FC 11 3 2 6 37:43 8
11. xVZH 11 0 0 11 0:66 0
12. Dýně AC A 11 1 0 10 29:58 -2

Komentář

Letní pauza je u konce a v pořadí už 93. sezóna Hanspaulky se rozbíhá. Od druhého hracího týdne ve vaší skupině najdete na tomto místě krátký komentář, který shrne dění ve skupině za poslední kolo. Pokud byste měli jakýkoliv podnět, připomínku nebo komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu

Zobrazit celý text
vedouci@psmf.cz, kam můžete psát i své žádosti o opravy sestav nebo střelců. Hodně štěstí v nové sezóně, co nejvíce gólů a co nejméně zranění vám přeje redakce Týdeníku Hanspaulka.

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 18 11:15 P2 ZAHR 1.FC Černý pumy 11. 1:3 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Kvalitní zápas se zaslouženým výsledkem pro oba týmy.
ZAHR 1.FC Černý pumy
Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený vs Tomáš Malina – Jan Furo, Josef Furo, Marek Hettner, Petr Jandourek, Filip Kinkor, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Tomáš Urbánek
Góly Karty Góly Karty
59. Jaroslav Leština 24. Jan Furo
32., 57. Filip Kinkor
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 18 11:15 P1 Posílej FC Samson Žižkov 1.FC 11. 6:2 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Jednoznačná záležitost domácích, kteří soupeře jasně přehráli a zaslouženě vyhráli.
Posílej FC Samson Žižkov 1.FC
Michal Kubiče – Jakub Hrabě, Hynek Janiš, Viktor Janiš, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Pavel Tošnar – Jan Cupl, Eduard Hindl, David Hlaváček, Vladimír Roubíček, Daniel Šafránek, Karel Samek, Jan Uhlíř
Góly Karty Góly Karty
15., 22., 28. Nikola Šolaja
52., 57. Hynek Janiš
60. Viktor Janiš
47. Vladimír Roubíček
54. David Hlaváček
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 18 11:15 BECH Rumové pralinky FC Cosmo Hagibor FC 11. 6:0 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání bylo předčasně ukončeno v ve 13. minutě pro nedostatek hráčů hostů. Dufek
Rumové pralinky FC Cosmo Hagibor FC
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Matěj Hlaváček, Pavel Kohout, Michal Šuráň vs Robert Hejduk – Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda
Góly Karty Góly Karty
1., 8. Matěj Hlaváček
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 18 11:15 P3 Lobotomici Basta fidli B 11. 1:2 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaná hra se šťastnějším koncem pro hosty.
Lobotomici Basta fidli B
Daniel Vlach – Radek Barták, Pavel Loderer, Zdeněk Řádek, Pavel Tichovský, Roman Treml, Patrik Vajda, Tomáš Zajac vs Michal Vráblík – František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman
Góly Karty Góly Karty
39. Tomáš Zajac 10. Tomáš Šalplachta
39. Ondřej Dub
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 18 11:15 ZAK Sestra Sojka Deus Vult 11. 2:1 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
V době adventu se hrál klidný a pohodový fotbálek.
Sestra Sojka Deus Vult
Jan Bělonožník – Dalibor Bátrla, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Tomáš Krajíček – Marek Gerle, Matouš Horčička, Josef Kopecký, Adam Matoušek, Ondřej Spousta, Pavel Spousta, Zdeněk Stejskal, Matouš Valášek
Góly Karty Góly Karty
9., 28. Ondřej Vála 53. Ondřej Spousta
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
25. 11. 18 20:00 P1 Sestra Sojka Basta fidli B 7. 7:0 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí byli v plném počtu, a proto vyhráli.
Sestra Sojka Basta fidli B
Jan Bělonožník – Dalibor Bátrla, Milan Chrdle, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný vs Jiří Nerad – Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman
Góly Karty Góly Karty
5. Jiří Výborný
19., 21. Michal Vlasák
42., 53. Ondřej Vála
48. Dalibor Bátrla
59. Adam Vála

Statistika skupiny za podzim

Pořadí Jméno Tým Gólů
1. Martin Žáček Posílej FC 25
2. David Hlaváček Kalich club Žižkov 13
3. Ondřej Vála Sestra Sojka 12
4. Jaroslav Leština ZAHR 1.FC 11
5. Tomáš Zajac Lobotomici 10
6. Dalibor Bátrla Sestra Sojka 10
7. Filip Kinkor Černý pumy 10
8. Ondřej Dub Basta fidli B 10
9. Tomáš Vondruška Deus Vult 9
10. Richard Branald ZAHR 1.FC 9
11. Pavel Řežábek Cosmo Hagibor FC 8
12. Michael Seidl Dýně AC A 8
13. Viktor Janiš Posílej FC 8
14. Milan Mikšovský Basta fidli B 8
15. Radek Barták Lobotomici 7
16. Maxmilián Péder Posílej FC 7
17. Michal Vlasák Sestra Sojka 6
18. Jan Uhlíř Samson Žižkov 1.FC 6
19. Nikola Šolaja Posílej FC 5
20. Michal Šuráň Literpool United 5
Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 26. 9. 22, 11:35