Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.18 | 11:15 | BECH | Rumové pralinky FC Cosmo Hagibor FC | 11. | 6:0 |
Ne 11.11.18 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC Basta fidli B | 9. | 4:4 |
Ne 4.11.18 | 15:00 | BECH | Lobotomici Rumové pralinky FC | 8. | 5:1 |
Ne 28.10.18 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC Dýně AC A | 7. | 4:3 |
Ne 21.10.18 | 18:45 | SCBEC | Samson Žižkov 1.FC Rumové pralinky FC | 6. | 5:3 |
Ne 14.10.18 | 18:30 | HOSTI | ZAHR 1.FC Rumové pralinky FC | 5. | 6:0 k. |
Ne 7.10.18 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC Sestra Sojka | 4. | 1:11 |
Ne 30.9.18 | 18:45 | SCBEC | Rumové pralinky FC Deus Vult | 2. | 3:1 |
Ne 23.9.18 | 16:15 | BECH | Posílej FC Rumové pralinky FC | 3. | 14:1 |
Ne 9.9.18 | 16:15 | P1 | Černý pumy Rumové pralinky FC | 1. | 6:1 |
xVZH Rumové pralinky FC | 10. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý pumy | 11 | 8 | 3 | 0 | 42:8 | 19 |
2. | Posílej FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 65:25 | 17 |
3. | Sestra Sojka | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:26 | 16 |
4. | ZAHR 1.FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:34 | 15 |
5. | Cosmo Hagibor FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 33:30 | 14 |
6. | Lobotomici | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:27 | 12 |
7. | Basta fidli B | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:32 | 12 |
8. | Rumové pralinky FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:55 | 9 |
9. | Deus Vult | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:32 | 8 |
10. | Samson Žižkov 1.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 37:43 | 8 |
11. | xVZH | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Dýně AC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 29:58 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 3.9.18 | 19:30 | HANSP | Arabská Orgasmico L.S.D. (HL6A) |
Po 3.9.18 | 20:45 | HANSP | Kvantanámo Weekend Warriors FC (HL5A) |
Čt 8.11.18 | 19:30 | ZAK | Double United K.F.C. FC VET (VL4D) |
Čt 8.11.18 | 20:45 | ZAK | ALT 1.AK Eden 1999 (HL5F) |
Čt 15.11.18 | 19:30 | ZAK | K.F.C. FC VET Hvězda VAB F.C. (VL4D) |
Čt 15.11.18 | 20:45 | ZAK | F.C.K. ALT 1.AK (HL5F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cendelín Dušan | 7 | 1 |
Hanafi Farid | 9 | 4 |
Hlaváček Matěj | 6 | 5 |
Kněžínek Vojtěch | 8 | 3 |
Kohout Pavel | 9 | 1 |
Kohout Pavel | 9 | 0 |
Šuráň Michal | 9 | 5 |
Šuráň Pavel | 7 | 0 |
Václavík Robert | 6 | 1 |