Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.18 | 11:15 | P1 | Posílej FC Samson Žižkov 1.FC | 11. | 6:2 |
Ne 18.11.18 | 16:15 | P2 | Deus Vult Posílej FC | 10. | 4:3 |
Ne 11.11.18 | 15:00 | P1 | Posílej FC Černý pumy | 9. | 1:1 |
Ne 4.11.18 | 16:15 | ZABEH | Cosmo Hagibor FC Posílej FC | 8. | 2:6 |
Ne 21.10.18 | 15:00 | P2 | Basta fidli B Posílej FC | 6. | 3:4 |
Ne 14.10.18 | 17:30 | MIKU1 | Posílej FC Lobotomici | 5. | 2:1 |
Ne 7.10.18 | 12:30 | TEMPO | Dýně AC A Posílej FC | 4. | 4:11 |
Ne 23.9.18 | 16:15 | BECH | Posílej FC Rumové pralinky FC | 3. | 14:1 |
Ne 16.9.18 | 18:30 | HOSTI | ZAHR 1.FC Posílej FC | 2. | 6:5 |
Ne 9.9.18 | 17:30 | MIKU1 | Posílej FC Sestra Sojka | 1. | 7:1 |
Posílej FC xVZH | 7. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý pumy | 11 | 8 | 3 | 0 | 42:8 | 19 |
2. | Posílej FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 65:25 | 17 |
3. | Sestra Sojka | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:26 | 16 |
4. | ZAHR 1.FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:34 | 15 |
5. | Cosmo Hagibor FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 33:30 | 14 |
6. | Lobotomici | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:27 | 12 |
7. | Basta fidli B | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:32 | 12 |
8. | Rumové pralinky FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:55 | 9 |
9. | Deus Vult | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:32 | 8 |
10. | Samson Žižkov 1.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 37:43 | 8 |
11. | xVZH | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Dýně AC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 29:58 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 30.9.18 | 18:45 | MIKU2 | Buzuluk Úvaly FC Česlo (HL8N) |
Ne 30.9.18 | 20:00 | MIKU2 | Kolomajzna TJ Koza znezaneřáděná (HL8N) |
Ne 28.10.18 | 16:15 | P1 | Horsis heads Velký klády FC (HL7I) |
Ne 28.10.18 | 17:30 | P1 | Beerchester United Los Niňos M.B. (HL7K) |
So 17.11.18 | 10:00 | MALES | Hajduk Hůrka B Pivní draci (HL8K) |
So 17.11.18 | 11:15 | MALES | Kalich club Žižkov Kanonýři (HL8K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Fales Jáchym | 7 | 0 |
Hrabě Jakub | 8 | 1 |
Janiš Hynek | 9 | 5 |
Janiš Viktor | 10 | 8 |
Kubiče Michal | 9 | 3 |
Novák Petr | 4 | 4 |
Péder Maxmilián | 6 | 7 |
Pokorný Matěj | 6 | 1 |
Šolaja Nikola | 9 | 5 |
Žáček Martin | 10 | 25 |