Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.11.18 | 20:45 | CESMI | Slawoj Břevnov Traktor Praha VET | 11. | 6:0 k. |
Po 26.11.18 | 20:45 | BECH | Kikina bar 1.FC VET Premiéra TV - Nowatron | 11. | 4:4 |
Po 26.11.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Dřevosprint SC | 11. | 1:4 |
Po 26.11.18 | 20:30 | ZAK | Starci na chmelu A Bílý lev CF VET | 11. | 1:2 |
Po 26.11.18 | 20:15 | MIKU3 | Křídla Ďáblic VET A Dřeváci | 11. | 3:7 |
Po 26.11.18 | 20:15 | MIKU4 | Pavana AK VET Blesk VK VET A | 11. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:30 | 16 |
2. | Blesk VK VET A | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:33 | 14 |
3. | Slawoj Břevnov | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:35 | 13 |
4. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:37 | 13 |
5. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:38 | 12 |
6. | Pavana AK VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 40:22 | 11 |
7. | Starci na chmelu A | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:30 | 11 |
8. | Bílý lev CF VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:26 | 11 |
9. | Zlatý krysy FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:40 | 10 |
10. | Premiéra TV - Nowatron | 11 | 3 | 3 | 5 | 29:35 | 9 |
11. | Dřeváci | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:39 | 6 |
12. | Traktor Praha VET | 11 | 1 | 4 | 6 | 20:44 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 7.9.18 | 19:30, 20:45 | LITVI | Křídla Ďáblic VET A |
Pá 14.9.18 | 18:15, 19:30 | HANSP | Pavana AK VET |
Út 18.9.18 | 19:00, 20:15 | METE1 | Zlatý krysy FC |
St 19.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Dřevosprint SC |
Čt 20.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU2 | Dřeváci |
St 26.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Starci na chmelu A |
Út 2.10.18 | 19:00, 20:15 | P2 | Kikina bar 1.FC VET |
St 3.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Starci na chmelu A |
Čt 4.10.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Traktor Praha VET |
Pá 5.10.18 | 18:00, 19:15 | MALES | Pavana AK VET |
Út 9.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Dřeváci |
Út 16.10.18 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Zlatý krysy FC |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Dragoun | Pavana AK VET | 20 |
2. | Jaroslav Šamánek | Slawoj Břevnov | 15 |
3. | Michal Straširybka | Kikina bar 1.FC VET | 12 |
4. | Tomáš Voldán | Křídla Ďáblic VET A | 11 |
5. | Jan Kehár | Křídla Ďáblic VET A | 10 |
6. | Jindřich Marhoul | Dřevosprint SC | 10 |
7. | Petr Hlásný | Starci na chmelu A | 10 |
8. | Vladimir Merkulov | Bílý lev CF VET | 9 |
9. | Ladislav Jančí | Zlatý krysy FC | 8 |
10. | Dušan Urban | Blesk VK VET A | 8 |
11. | Tomáš Kvasnička | Starci na chmelu A | 7 |
12. | Jan Musel | Ďáblická klička | 7 |
13. | Pavel Sedlák | Pendula Bona AC VET | 7 |
14. | Tomáš Danda | Zlatý krysy FC | 7 |
15. | Jaromír Tomaides | Dřevosprint SC | 7 |
16. | Jan Klozar | Slawoj Břevnov | 6 |
17. | Lubor Klouda | Premiéra TV - Nowatron | 6 |
18. | Jan Koukal | Kikina bar 1.FC VET | 6 |
19. | Milan Žák | Dřeváci | 6 |
20. | Jiří Dokoupil | Blesk VK VET A | 6 |