Pá 14.9.18 19:30 HANSP FC FC Vocasuna CA   (HL8J)
Pá 5.10.18 18:00 MALES Lužinýýý Boys Na zdraví p.Macháčka   (HL6I)
Pá 5.10.18 19:15 MALES Elita národa TJ Vocasuna CA   (HL8J)
Út 30.10.18 19:30 LITVI Black mamba IBD Pěstební dělníci   (HL6C)
Út 30.10.18 20:45 LITVI Hanspaulský beton Polnohospodár Praha   (HL7D)

26. 11. 18 20:15 MIKU4 Pavana AK VET Blesk VK VET A 11. 1:3 (0:1)
Poslední zápas sezóny si oba týmy užily.
Alexandr Runt – Tomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík vs Jan Polenka – Jiří Dokoupil, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Pavel Soukup
60. Alexandr Runt 25., 52. Daniel Dvořák
55. František Fencl
12. 11. 18 19:00 METE2 Bílý lev CF VET Pavana AK VET 10. 1:4 (0:1)
První poločas jasně ovládl tým hostů, ale díky skvělým zákrokům gólmana domácích byl stav po 30 minutách pouze 0:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí v mnohem lepší pohodě a po velkém tlaku zaslouženě srovnali na 1:1. Následující minuty se hrál velice vyrovnaný fotbal. Až v 51. minutě rozhodl vlastní gól domácích a hosté už jen poté podtrhli své vítězství.
Bílý lev CF VET Pavana AK VET
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Marek Kutina – Tomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Martin Kretík, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt
37. Ondřej Pecák 19. Petr Kardinál
51. OG
54., 57. Tomáš Dragoun
5. 11. 18 19:00 METE2 Pavana AK VET Starci na chmelu A 9. 1:1 (0:0)
Poměrně útočné utkání, viděli jsme pěkné brankové příležitosti. Nakonec dělba bodů. Vostatek
Pavana AK VET Starci na chmelu A
Tomáš Kostorek – Tomáš Dragoun, Petr Kardinál, Martin Kretík, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Martin Pešek, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák
42. Tomáš Dragoun 32. Daniel Vostřez
22. 10. 18 19:00 METE2 Traktor Praha VET Pavana AK VET 8. 0:6 (0:3)
Utkání ukončeno v poločase za stavu 0:3. Seriózní zápas s ohledem na pravidla, věk a zdravotní stav.
Traktor Praha VET Pavana AK VET
Michal Vrňák – Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola vs Marek Kutina – Tomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt
20., 28. Alexandr Runt
27. Vít Krutilek
15. 10. 18 19:00 METE2 Kikina bar 1.FC VET Pavana AK VET 7. 4:3 (2:2)
Zápas probíhal v přátelském duchu, ale ve vysokém tempu, s mnoha šancemi na obou stranách. Hodně vyrovnané utkání.
Kikina bar 1.FC VET Pavana AK VET
Pavel Klein – František Chval, Tomáš Jílek, Jan Koukal, Jaromír Kupera, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Michal Straširybka, Jan Svátek vs Marek Kutina – David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt
56. OG
8. 10. 18 19:00 METE2 Pavana AK VET Křídla Ďáblic VET A 6. 11:0 (6:0)
Hráč Dragoun svými krásnými góly jednoznačně rozhodl utkání. Hosté si vypracovali minimum šancí ke skórování. Janča
Pavana AK VET Křídla Ďáblic VET A
Marek Kutina – Tomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt vs Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Kreitl, Richard Pohl, Tomáš Voldán, Jan Yousif
5., 6., 22., 23., 30., 47., 54. Tomáš Dragoun
12., 55. OG
32. Petr Kardinál
45. Alexandr Runt
1. 10. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Pavana AK VET 5. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Vítězové byli o něco lepším týmem. Michal Janoška, Tomáš Němec
Zlatý krysy FC Pavana AK VET
Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Petr Hájek, Ladislav Houzar, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda vs Tomáš KostorekTomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Martin Kretík, Martin Rambousek, Alexandr Runt
2., 17. Tomáš Danda
40., 50. Ladislav Houzar
13., 41., 59. Tomáš Dragoun
24. 9. 18 19:00 METE1 Pavana AK VET Slawoj Břevnov 4. 3:3 (2:2)
Pěkné utkání, kde v úvodu měli navrch domácí. Hosté se jim ale dokázali vyrovnat. Pohledné utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Jan Dont, Michal Kabelka
Pavana AK VET Slawoj Břevnov
Alexandr Runt – Tomáš Dragoun, David Franěk, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek vs Jan Navrátil – Radek Fál, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
10., 12., 44. Tomáš Dragoun 18. Jan Klozar
28., 49. Jaroslav Šamánek
17. 9. 18 19:00 METE2 Dřevosprint SC Pavana AK VET 3. 3:1 (2:1)
Domácí mužstvo mělo lepší pohyb a střílelo góly.
Dřevosprint SC Pavana AK VET
Stanislav Lavers – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaromír Tomaides vs Marek Kutina – Tomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt
17., 29. Jindřich Marhoul
38. Jaromír Tomaides
30. Tomáš Dragoun
10. 9. 18 19:00 METE1 Pavana AK VET Dřeváci 2. 5:1 (2:1)
V první půli hosté domácím ještě stačili, ta druhá ovšem patřila domácím, kteří zaslouženě zvítězili. Milan Cina, Václav Cina
Pavana AK VET Dřeváci
Marek Kutina – Tomáš Dragoun, Petr Kardinál, Martin Kretík, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Jan Dámec, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Petr Velebný, Martin Vondráček, Milan Žák
23. Vít Krutilek
25., 33. Tomáš Dragoun
32., 47. Martin Rambousek
16. Milan Žák
3. 9. 18 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Pavana AK VET 1. 2:2 (2:1)
Utkání dobré úrovně skončilo remízou.
Premiéra TV - Nowatron Pavana AK VET
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, David Rozvald, Miloslav Sejrek, Jakub Vodička vs Marek Kutina – Tomáš Dragoun, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt