10. Premiéra TV - Nowatron 11 3 3 5 29:35 9

St 26.9.18 18:00 ZAK !nBev Tigers Hlavonožci na niti FC   (HL5E)
St 26.9.18 19:15 ZAK Dvacítka GFC Regent A   (HL3C)
St 26.9.18 20:30 ZAK Zimbru Olymp A Scarface AC   (HL3B)
St 3.10.18 18:00 ZAK FC Střešovice Žalud United 1.PC VET   (VL3C)
St 3.10.18 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Atletico Dělo SFC A   (HL5E)
St 3.10.18 20:30 ZAK VSK MFF UK Praha A Kojots United   (HL7B)

26. 11. 18 20:30 ZAK Starci na chmelu A Bílý lev CF VET 11. 1:2 (1:0)
Starci měli šancí na tři zápasy, ale nepochopitelně selhávali v koncovce. Luboš Petr, Miroslav Korbel
Starci na chmelu A Bílý lev CF VET
Roman Janda – Jan Brož, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák vs Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek
8. Tomáš Kvasnička 49. Jan Hába
52. Vladimir Merkulov
41. Jan Hába
12. 11. 18 19:15 ZAK Traktor Praha VET Starci na chmelu A 10. 2:4 (1:2)
Zápas slabé úrovně. Z první střely hostů na bránu byl gól. Hře chyběl náboj. Nakopávání od brány k bráně.
Traktor Praha VET Starci na chmelu A
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Jiří Malaník, Martin Prokop, František Stolař, Luděk Tobola vs Roman Janda – Jan Brož, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák
20. František Stolař
59. Luděk Tobola
6., 24., 54. Petr Hlásný
50. Tomáš Kvasnička
5. 11. 18 19:00 METE2 Pavana AK VET Starci na chmelu A 9. 1:1 (0:0)
Poměrně útočné utkání, viděli jsme pěkné brankové příležitosti. Nakonec dělba bodů. Vostatek
Pavana AK VET Starci na chmelu A
Tomáš Kostorek – Tomáš Dragoun, Petr Kardinál, Martin Kretík, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Martin Pešek, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák
42. Tomáš Dragoun 32. Daniel Vostřez
22. 10. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Kikina bar 1.FC VET 8. 1:3 (1:2)
Hezky odehraný zápas. Vyhrál šťastnější tým hostů. Čapla
Starci na chmelu A Kikina bar 1.FC VET
Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák vs Pavel Klein – František Chval, Tomáš Jílek, Jan Koukal, Jaromír Kupera, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Michal Straširybka, Jan Svátek
5. Tomáš Kvasnička 8. Tomáš Jílek
29., 53. Michal Straširybka
15. 10. 18 19:15 ZAK Křídla Ďáblic VET A Starci na chmelu A 7. 5:1 (5:1)
Křídla byla pohyblivější a lepší v zakončení. Rozhodl už první poločas, po přestávce se kromě závěrečné zbytečné potyčky nic zásadního nestalo.
Křídla Ďáblic VET A Starci na chmelu A
Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Kreitl, Richard Pohl, Jan Schroth, Tomáš Voldán, Jan Yousif vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Robert Volník, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák
60. Robert Volník
8. 10. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Zlatý krysy FC 6. 3:1 (2:0)
Pěkné utkání, které jen trochu srážela nepřesnost. Domácí zaslouženě zvítězili. Novotný
Starci na chmelu A Zlatý krysy FC
Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák vs Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Petr Hájek, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda
20., 22. Tomáš Kvasnička
37. Petr Hlásný
40. Jiří Kleisl
1. 10. 18 19:15 ZAK Slawoj Břevnov Starci na chmelu A 5. 7:2 (3:1)
Slawoj byl lepším týmem, ale rozhodl až vlastní gól Starců v 51. minutě. Do té doby Starci drželi krok. Rataj
Slawoj Břevnov Starci na chmelu A
Tomáš Peterka – Radek Fál, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Roman Janda – Jan Brož, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Robert Volník, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák
13., 18., 38. Petr Švestka
18. Jan Klozar
51. OG
52. Jaroslav Šamánek
60. Vladimír Lhota
16., 33. Jan Brož
24. 9. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Dřevosprint SC 4. 5:0 (1:0)
Poklidné a pohodové utkání, kde góly dávali pouze Starci a po zásluze zvítězili. Novotný
Starci na chmelu A Dřevosprint SC
Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Robert Volník, Daniel Vrzák vs Stanislav Lavers – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný
19., 50., 55. Petr Hlásný
36. Robert Volník
54. Tomáš Kvasnička
17. 9. 18 19:15 ZAK Dřeváci Starci na chmelu A 3. 3:6 (1:4)
V prvním poločase dominovali hosté a zaslouženě vedli 4:1, ve druhém poločase se domácí zlepšili, nastřelili břevno a pak snížili na 2:4. Hosté ovšem svůj náskok navýšili a zaslouženě vyhráli. Hošek
Dřeváci Starci na chmelu A
Pavel Špirek – Pavel Bulín, Jan Dámec, Milan Mužátko, Petr Velebný, Martin Vondráček, Milan Žák vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Martin Pešek, Jan Suchomel, Robert Volník, Daniel Vrzák
12. Jan Dámec
35. Milan Mužátko
60. Pavel Bulín
10., 16., 54. Martin Pešek
24. Jan Suchomel
29., 49. Petr Hlásný
10. 9. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Premiéra TV - Nowatron 2. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání, Starci byli o chlup lepší a zaslouženě těsně vyhráli. Rataj
Starci na chmelu A Premiéra TV - Nowatron
Roman Janda – Jan Brož, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Martin Pešek, Jan Suchomel, Robert Volník, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Jan Musel, Josef Nehasil, David Rozvald, Tomáš Sadílek, Jakub Vodička
23. Milan Malík
35., 57. Martin Pešek
47. Jakub Vodička
60. Tomáš Sadílek
3. 9. 18 19:15 ZAK Blesk VK VET A Starci na chmelu A 1. 4:3 (3:2)
Krásné utkání se šancemi a góly na obou stranách. Domácí však šťastně vyhráli díky penaltě. Vukovič
Blesk VK VET A Starci na chmelu A
Jan Polenka – Pavel Bošek, Jiří Dokoupil, Oldřich Dokoupil, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Pavel Soukup vs Roman Janda – Jan Brož, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Martin Pešek, Ivo Válal, Robert Volník, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák