10. Premiéra TV - Nowatron 11 3 3 5 29:35 9

St 7.11.18 18:00 SCBEC Real Praga C.F. 64! FC Kobylisy A   (HL6E)
St 7.11.18 19:15 SCBEC SG Malešice Blesk VK SUP   (SVL2B)
St 7.11.18 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pajzovna FC   (HL4D)
Po 3.12.18 17:45 ZABEH Vysmátí zajíci B Club Penguin FC   (HL8A)
Po 3.12.18 19:00 ZABEH Sean team VET Damned CF   (VL2A)
Po 3.12.18 20:15 ZABEH Garáže Klíčov Berger club SUP   (SVL3A)

26. 11. 18 20:30 ZAK Starci na chmelu A Bílý lev CF VET 11. 1:2 (1:0)
Starci měli šancí na tři zápasy, ale nepochopitelně selhávali v koncovce. Luboš Petr, Miroslav Korbel
Starci na chmelu A Bílý lev CF VET
Roman Janda – Jan Brož, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák vs Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek
8. Tomáš Kvasnička 49. Jan Hába
52. Vladimir Merkulov
41. Jan Hába
12. 11. 18 19:00 METE2 Bílý lev CF VET Pavana AK VET 10. 1:4 (0:1)
První poločas jasně ovládl tým hostů, ale díky skvělým zákrokům gólmana domácích byl stav po 30 minutách pouze 0:1. Do druhého poločasu nastoupili domácí v mnohem lepší pohodě a po velkém tlaku zaslouženě srovnali na 1:1. Následující minuty se hrál velice vyrovnaný fotbal. Až v 51. minutě rozhodl vlastní gól domácích a hosté už jen poté podtrhli své vítězství.
Bílý lev CF VET Pavana AK VET
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Marek Kutina – Tomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Martin Kretík, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt
37. Ondřej Pecák 19. Petr Kardinál
51. OG
54., 57. Tomáš Dragoun
6. 11. 18 18:15 HOSTI Kikina bar 1.FC VET Bílý lev CF VET 9. 3:3 (1:1)
Odehrál se vyrovnaný zápas a proto skončil nerozhodně. Beneš
Kikina bar 1.FC VET Bílý lev CF VET
Pavel Klein – František Chval, Jan Koukal, Jaromír Kupera, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Michal Straširybka, Jan Svátek vs Tomáš Dobrý – Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jakub Tománek, Michal Žoha
4. Pavel Sedlák
35. Michal Straširybka
49. Jan Koukal
25., 44. Vladimir Merkulov
53. Jakub Tománek
22. 10. 18 20:30 TEMPO Bílý lev CF VET Křídla Ďáblic VET A 8. 6:5 (3:3)
Opravdu skvělá hra na starší pány. Poslední hřebík zatloukl Lev a bral oba body. Janča
Bílý lev CF VET Křídla Ďáblic VET A
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Michal Žoha vs Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Richard Pohl, Jan Schroth, Karel Vesecký, Tomáš Voldán, Jan Yousif
20., 38. Jan Kehár
15. 10. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Bílý lev CF VET 7. 3:2 (1:1)
Vyhrál šťastnější tým, vyrovnaný zápas. Trnka
Zlatý krysy FC Bílý lev CF VET
Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Houzar, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Pavel Renčín, Jiří Svoboda vs Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha
3., 54. Ladislav Houzar
48. Tomáš Danda
11., 40. Vladimir Merkulov 59. Petr Páv
9. 10. 18 19:30 HOSTI Bílý lev CF VET Slawoj Břevnov 6. 4:2 (2:1)
Začátek poločasů vyzněl gólově pro Bílého lva, jinak bylo utkání vyrovnané. Stanislav Roček, Marek Seidel
Bílý lev CF VET Slawoj Břevnov
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Jan Navrátil – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
2., 33. Vladimir Merkulov
4. Petr Páv
56. Ondřej Pecák
5. David Hylas
46. Petr Frýba
1. 10. 18 18:00 HRAB2 Dřevosprint SC Bílý lev CF VET 5. 0:2 (0:1)
Bílý lev byl lepší, domácí se k ničemu nedostali. Fazekaš
Dřevosprint SC Bílý lev CF VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaromír Tomaides vs Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Michal Žoha
11. Martin Mašita
45. Jan Svoboda
25. 9. 18 19:30 BECH Bílý lev CF VET Dřeváci 4. 1:1 (1:0)
Vyrovnaný duel, ve kterém hosté dokázali v závěru zaslouženě vyrovnat.
Bílý lev CF VET Dřeváci
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Ondřej Pecák, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Pavel Špirek – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Martin Vondráček, Milan Žák
27. Michal Žoha 55. Pavel Bulín
17. 9. 18 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Bílý lev CF VET 3. 3:2 (0:2)
Domácí dobře vstoupili do utkání, avšak Premiéra dokázala zápas ve 2. půli otočit ve svůj prospěch. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
Premiéra TV - Nowatron Bílý lev CF VET
Lubor Klouda – Peter Demjanovič, Jan Musel, Josef Nehasil, Tomáš Sadílek, Miloslav Sejrek, Jakub Vodička vs Tomáš Dobrý – Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha
31., 41., 44. Jan Musel 15. Jakub Tománek
22. Petr Páv
10. 9. 18 18:00 HRAB3 Bílý lev CF VET Blesk VK VET A 2. 0:3 (0:0)
Blesk byl lepší v kombinaci, dokázal střílet góly a zaslouženě zvítězil.
Bílý lev CF VET Blesk VK VET A
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Jindřich Ludmila – Oldřich Dokoupil, Radim Kostka, Ivo Lehovec, Pavel Soukup, Dušan Urban
42. Radim Kostka
52., 60. Dušan Urban
4. 9. 18 18:00 HRAB2 Bílý lev CF VET Traktor Praha VET 1. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, obrovské šance na obou stranách. Remíza tomuto zápasu sluší. Vostatek
Bílý lev CF VET Traktor Praha VET
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Michal Vrňák – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Richard Starý, Luděk Tobola