Po 15.4.19 18:00 ZAK Bakera VET Kikina bar 1.FC VET   (VL2A)
Po 15.4.19 19:15 ZAK Šachta UK VET Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 15.4.19 20:30 ZAK Yellow Dildos A Erectico TBC   (HL6A)
Po 6.5.19 18:15 HANSP Flamengo FC SUP Felix club super   (SVL2A)
Po 6.5.19 19:30 HANSP Flamengo CR VET Kings of Kent   (VL2A)
Po 6.5.19 20:45 HANSP Klub odložených mužů Weekend Warriors FC   (HL5B)

26. 6. 19 19:15 ZAK Kluci z Vršovic Gólostroje FC 11. 2:5 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který se lámal až v samotném závěru. Tam se ukázala produktivita hostů, zatímco Kluci se s nutností zvítězit v zádech v koncovce trápili. Tomáš Andrle
Kluci z Vršovic Gólostroje FC
Tomáš Kalčík – Pavel Bílek, Jiří Frolík, Tomáš Icík, Pavel Kořínek, Jiří Krejčí, Lukáš Stach vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
21. Jiří Krejčí
40. Tomáš Icík
32. Miroslav Malý
48., 57., 59. Vojtěch Noha
60. Jakub Noha
58. Vojtěch Noha
13. 6. 19 19:30 CESMI Gólostroje FC Fugas CF A 10. 4:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, domácí zlomili obranu hostů až v poslední desetiminutovce. Vojtěch Kučera, Daniel Dostál
Gólostroje FC Fugas CF A
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Jan Klozar, Lukáš Knoško, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
51. Jakub Noha
56. Tomáš Dvořák
57. Jakub Petrás
60. Miroslav Malý
7. 6. 19 19:15 P2 Gólostroje FC Nebeský bastardi 9. 4:5 (2:2)
Hezký fotbal s nervydrásajícím koncem, když si někteří jednotlivci neuvědomili, že se hraje hlavně pro radost.
Gólostroje FC Nebeský bastardi
Jiří Stuchlík – Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Rudolf Maršák – Daniel Čermák, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Daniel Kronďák, Lukáš Plzák
50. Jan Karban
29. 5. 19 20:45 BECH Princ Praha FC Gólostroje FC 8. 4:6 (2:2)
Dvě laciné branky Gólostroje nezlomily, naopak. Nejlepší hráč utkání Menšík zavelel svým hattrickem k obratu v zápase. Princ se v závěru dotáhl na rozdíl jedné branky, ale rychlá branka Menšíka potvrdila vítězství Gólostrojů. Čapla
Princ Praha FC Gólostroje FC
Robert Machuta – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Daniel Petřek, Martin Pospíšil, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Milan Šícha, Jan Švambera, Ondřej Tisovský, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
5. Milan Šícha
7. Radek Tuška
52., 56. Jan Švambera
10., 14., 43., 58. Martin Menšík
46. Vojtěch Noha
48. Tomáš Dvořák
24. 5. 19 19:15 P2 Gólostroje FC Eden 1999 7. 4:7 (4:7)
V prvním poločase hosté proměňovali šance. Druhý poločas v režii domácích, avšak na vyrovnání nedosáhli. Pavel Nepovím, Matej Pankovčin
Gólostroje FC Eden 1999
Jiří Stuchlík – Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Petr Řehoř vs Marek Řeháček – Michael Draisaitl, Zdeněk Kašpárek, Vít Křivan, Pavel Petrik, David Pšenica, Jakub Vaněk
29. David Pšenica
15. 5. 19 20:45 TEMPO Alibi Gólostroje FC 6. 6:6 (2:3)
Svižný fotbal za stálého deště. Hráči Menšík a Svoboda si otevřeli střelnici a podle toho je výsledek takový, jaký je.
Alibi Gólostroje FC
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Tomáš Sova, David Svoboda, Jiří Tourek vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Vít Nohejl, Jakub Petrás
8., 11., 51. David Svoboda
32., 34. Martin Fořt
60. Tomáš Sova
5., 22., 29., 33., 54. Martin Menšík
58. Miroslav Malý
1. 5. 19 19:00 MIKU4 Gólostroje FC !nBev Tigers 5. 4:3 (2:0)
Gólostroje byly lepším týmem a zaslouženě vyhrály. Smetana
Gólostroje FC !nBev Tigers
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Remigiusz Nowak – Dennis Appels, Lars Everaerts, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Milan Jaček, Paulo Machado, José Ignacio Martín Romo, Javier Uladislao Tello, Elliot van Barthold, Sven Weenink
13. Martin Menšík
28., 47. Miroslav Malý
59. Jakub Petrás
33. OG
46. José Ignacio Martín Romo
50. Elliot van Barthold
24. 4. 19 19:00 P2 Spirit bar FC B Gólostroje FC 4. 12:6 (4:1)
Hostům se navzdory očekávání podařilo dotáhnout ztrátu z první půle, ale po sérii obdržených gólů bylo o vítězi rozhodnuto. Čapla
Spirit bar FC B Gólostroje FC
Radek Dvořák – Pavel Kadlec, Matěj Ladra, Kamil Moudrý, Artur Pana, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás
59. Jakub Noha
10. 4. 19 19:15 HRAB2 Gólostroje FC Polární záře 3. 4:3 (1:2)
V prvním poločase Polární záře rychle vedla. Ve druhém Gólostroje přidalyn a tempu, lépe kombinovaly hru a zvrátily utkání ve svůj prospěch.
Gólostroje FC Polární záře
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Martin Menšík, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Petr Řehoř vs Luděk Sedloň – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
15. Petr Řehoř
36. Jakub Petrás
37. Vít Nohejl
43. Martin Menšík
3., 6. Petr Štěpánek
46. Vítězslav Rákosník
4. 4. 19 20:15 MIKU2 Sporčestr City FC Gólostroje FC 2. 0:6 k.
Hosté po přestávce dokázali utkání otočit a zaslouženě si odnáší plný počet bodů. Čapla
Sporčestr City FC Gólostroje FC
Petr Nemynář – Jan Blažek, Tomáš Coufal, Daniel Decker, Daniel Dudík, Jan Hartman, Ivan Kovačík, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
17. Lukáš Poláček
28. Ondřej Poláček
42. Jan Hartman
32., 33., 48. Vít Nohejl
40. Tomáš Dvořák
46., 56., 59. Jakub Noha
29. 3. 19 19:30 PRKOP Gólostroje FC President FC 1. 4:8 (2:5)
Hosté se ujali rychlého vedení díky gólům Ježka. Domácí se pak celé utkání drželi v těsném gólovém závěsu, jejich naděje pohřbil Ježek gólem přímo z rohu v 59. minutě. Pavel Nepovím, Matej Pankovčin
Gólostroje FC President FC
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Jan Tománek, Tomáš Zyta