Po 20.5.19 18:00 KORAB Sean team VET Nemesis VET   (VL2A)
Po 20.5.19 19:15 KORAB Jardovi Hřebíci Prague St. Gentlemen   (HL5A)
Po 20.5.19 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Věčná žízeň FC VET   (VL3A)
Čt 13.6.19 19:00 MIKU4 FELace FK Pivojs s.r.o.1.FC   (HL7E)
Čt 13.6.19 20:15 MIKU4 Czech Inn Hotels Prosím, nesmějte se   (HL8G)

26. 6. 19 19:00 MIKU2 Polární záře Alibi 11. 0:1 (0:0)
I přes mnoho šancí na obou stranách stačil hostům na výhru jediný gól. Vostatek
Polární záře Alibi
Radek Hůla – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Sova, Matěj Wosyka
52. Matěj Wosyka
12. 6. 19 19:00 P2 !nBev Tigers Polární záře 10. 2:2 (2:1)
Technicky vyspělí hráčí !nBev se hrou bavili, ale k výhře to nevedlo, chyběl jim důraz v koncovce. Soupeř byl cílevědomější a postupně se dostal do hry, až se v závěru prosadil a vyrovnal.
!nBev Tigers Polární záře
Remigiusz Nowak – Dennis Appels, Lars Everaerts, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Milan Jaček, Paulo Machado, José Ignacio Martín Romo, Javier Uladislao Tello, Elliot van Barthold, Sven Weenink vs Vítězslav Rákosník – Radek Hůla, Jakub Kovařík, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Petr Štěpánek, Marek Vávra
2. José Ignacio Martín Romo
9. Elliot van Barthold
18. Tomáš Lojek
49. Marek Novotný
5. 6. 19 19:00 P1 Polární záře Spirit bar FC B 9. 1:3 (0:0)
Pěkné výkony předvedly oba týmy, hostující byl o něco lepší a zvítězil. Janda
Polární záře Spirit bar FC B
Marek Novotný – Robert Čížek, Radek Hůla, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek vs Radek Dvořák – Pavel Kadlec, Matěj Ladra, Kamil Moudrý, Artur Pana, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Miroslav Zahradníček
39. Vítězslav Rákosník 38. OG
55., 57. Artur Pana
31. 5. 19 19:15 P3 Nebeský bastardi Polární záře 8. 5:1 (4:1)
Přestože se Polární záře ujala vedení, z vítězství a dvou bodů se radovali Nebeští bastardi.
Nebeský bastardi Polární záře
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Daniel Čermák, Filip Kavan, David Konejl, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota vs Max Hofman – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
12., 16., 32. David Konejl
22. Filip Kavan
28. Lukáš Andras
7. Petr Štěpánek
23. 5. 19 20:15 MIKU1 Sporčestr City FC Polární záře 7. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Sporčestr City FC Polární záře
vs Vítězslav Rákosník – Robert Čížek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Petr Štěpánek, Marek Vávra
17. 5. 19 19:30 PRKOP Polární záře President FC 6. 2:6 (0:3)
Utkání o postup a sestup rozhodl rozdílový hráč Sup, který svůj tým nastartoval hatrickem.
Polární záře President FC
Marek Novotný – Robert Čížek, Max Hofman, Jakub Lojek, Vítězslav Rákosník, Luděk Sedloň, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Lukáš Lichtenberk, Jan Peclinovský, Vladimír Sup, Jan Tománek, Jan Tománek
45. Vítězslav Rákosník
51. Petr Štěpánek
1., 15., 28. Vladimír Sup
33. Roman Ježek
58., 60. Jan Peclinovský
1. 5. 19 19:15 ZAK Kluci z Vršovic Polární záře 5. 1:1 (1:0)
Moc hezký fotbal skončil zaslouženou dělbou bodů.
Kluci z Vršovic Polární záře
Martin Škaloud – Pavel Bílek, Jiří Frolík, Tomáš Icík, Tomáš Kalčík, Lukáš Stach, Jan Tomšů, Jan Velkoborský vs Luděk Sedloň – Robert Čížek, Radek Hůla, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Petr Štěpánek, Marek Vávra
8. Jiří Frolík 51. Tomáš Lojek
25. 4. 19 19:30 CESMI Polární záře Fugas CF A 4. 6:6 (5:1)
Zápas dvou diametrálně odlišných poločasů. V prvním poločase domácí v poklidu navyšovali skóre, ve druhém poločase se museli strachovat, aby nakonec neztratili celý zápas. Remíza je spravedlivá.
Polární záře Fugas CF A
Vítězslav Rákosník – Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Petr Štěpánek vs Tomáš Peterka – Lukáš Burian, Radek Fál, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
58. Jaroslav Šamánek
10. 4. 19 19:15 HRAB2 Gólostroje FC Polární záře 3. 4:3 (1:2)
V prvním poločase Polární záře rychle vedla. Ve druhém Gólostroje přidalyn a tempu, lépe kombinovaly hru a zvrátily utkání ve svůj prospěch.
Gólostroje FC Polární záře
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Martin Menšík, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Petr Řehoř vs Luděk Sedloň – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
15. Petr Řehoř
36. Jakub Petrás
37. Vít Nohejl
43. Martin Menšík
3., 6. Petr Štěpánek
46. Vítězslav Rákosník
3. 4. 19 20:45 BECH Polární záře Princ Praha FC 2. 3:8 (1:2)
V prvním poločase vyrovnaný boj. Po změně stran začala dominovat trojice hráčů Prince Smolka, Tuška, Hladký a zápas zcela ovládla. Rudolf Novotný
Polární záře Princ Praha FC
Luděk Sedloň – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek vs Robert Machuta – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Martin Sehnal, Petr Smolka, Ondřej Tisovský, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý
9., 57. Robert Čížek
47. Petr Štěpánek
6., 34., 58. Petr Smolka
22. Martin Sehnal
35., 49. Radek Tuška
38., 52. Lukáš Hladký
28. 3. 19 19:00 MIKU4 Eden 1999 Polární záře 1. 2:6 (1:1)
Vyrovnané a velmi pohledné utkání, ve kterém nakonec vyhrála Polární záře.
Eden 1999 Polární záře
Petr Musil – Michael Draisaitl, Zdeněk Kašpárek, Vít Křivan, Pavel Petrik, David Pšenica vs Luděk Sedloň – Robert Čížek, Radek Hůla, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek