Čt 4.4.19 17:45 MIKU3 Deportivo Estudiantil VET VSK MFF UK Praha VET A   (VL2B)
Čt 4.4.19 19:00 MIKU3 Inter Bubeneč Pavilon 8 AHC   (HL4C)
Čt 4.4.19 20:15 MIKU3 Borussia Dortšpunt B 1.FP Praha   (HL6H)
Út 18.6.19 19:00 STER3 Real Praha A Hoblina Jižák FC   (HL6D)
Út 18.6.19 20:15 STER3 Rychlí banáni Literpool United   (HL8E)

26. 6. 19 19:30 PRKOP President FC Princ Praha FC 11. 3:7 (1:3)
Bojovné utkání rozhodli hosté díky proměněným protiútokům, dobré souhře a tahu na branku.
President FC Princ Praha FC
Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Robert Machuta – Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Milan Šícha, Petr Smolka, Jan Švambera, Ondřej Tisovský, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý
41. Ondřej Sehnal
12. 6. 19 19:30 PRKOP Eden 1999 President FC 10. 1:11 (0:6)
Jednoznačné utkání. Libor Viták, Martin Mačalík
Eden 1999 President FC
Karel Mařík – Michael Draisaitl, Zdeněk Kašpárek, Petr Musil, Pavel Petrik, David Pšenica, Marek Řeháček vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek
60. Pavel Petrik 2., 4., 43. Martin Kolankiewicz ml.
9. Jan Tománek
9., 16., 30., 44. Roman Ježek
31., 56. Vladimír Sup
40. Kirill Prilepskiy
7. 6. 19 19:30 PRKOP President FC Alibi 9. 3:0 (1:0)
Alibi úvodních deset minut hráli ve čtyřech, celý zápas pak dohrávali bez střídání a hra směrem dopředu jim chyběla. President vyhrál první půli 1:0 a dva slepence po přestávce mu stačily na vítězství 3:0.
President FC Alibi
Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Josef Přibyl, Jiří Tourek
20. Martin Kolankiewicz ml.
47. Jan Peclinovský
48. Roman Ježek
31. 5. 19 19:30 PRKOP !nBev Tigers President FC 8. 5:5 (2:3)
Velmi svižná hra, která se ale neobešla bez faulů. Presidentu lépe vyšel první poločas, domácí ve druhé půlce předvedli úžasný výkon a velký obrat, nakonec ale v posledních pěti minutách o výhru přišli.
!nBev Tigers President FC
Paulo Machado – Dennis Appels, Lars Everaerts, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Remigiusz Nowak, Elliot van Barthold, Sven Weenink vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Lukáš Lichtenberk, Jan Peclinovský, Vladimír Sup, Jan Tománek, Jan Tománek
60. Martin Kolankiewicz ml.
24. 5. 19 19:30 PRKOP President FC Spirit bar FC B 7. 10:1 (5:0)
Hezký fotbal ze strany domácích. Svou efektivitu přetavili do krásných gólů a zaslouženě vyhráli. Spirit vstřelil čestný gól až v závěru. Janča
President FC Spirit bar FC B
Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Radek Dvořák – Pavel Kadlec, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
42 Michal Jirák 59. Miroslav Zahradníček
17. 5. 19 19:30 PRKOP Polární záře President FC 6. 2:6 (0:3)
Utkání o postup a sestup rozhodl rozdílový hráč Sup, který svůj tým nastartoval hatrickem.
Polární záře President FC
Marek Novotný – Robert Čížek, Max Hofman, Jakub Lojek, Vítězslav Rákosník, Luděk Sedloň, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Lukáš Lichtenberk, Jan Peclinovský, Vladimír Sup, Jan Tománek, Jan Tománek
45. Vítězslav Rákosník
51. Petr Štěpánek
1., 15., 28. Vladimír Sup
33. Roman Ježek
58., 60. Jan Peclinovský
3. 5. 19 19:30 PRKOP President FC Sporčestr City FC 5. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
President FC Sporčestr City FC
Michal Jirák – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Lukáš Lichtenberk, Jan Peclinovský, Vladimír Sup, Jan Tománek vs
26. 4. 19 19:30 PRKOP Nebeský bastardi President FC 4. 5:4 (0:2)
Velmi vyrovnané utkání, kdy se Nebeský bastardi poprvé ujali vedení až 10 minut před koncem a dva body definitivně urvali až v posledních vteřinách.
Nebeský bastardi President FC
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Daniel Čermák, Jan Karban, Jan Kopecký, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Svěchota vs Michal Jirák – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Lukáš Lichtenberk, Vladimír Sup, Jan Tománek
33., 37. Dominik Lipár
47. Jan Karban
49. Lukáš Andras
60. Lukáš Svěchota
4. Lukáš Lichtenberk
30., 43., 58. Vladimír Sup
12. 4. 19 19:30 PRKOP Kluci z Vršovic President FC 3. 3:5 (1:4)
Zajímavý zápas. President si vypracoval náskok 4:0, 5:1, Kluci v závěru zkorigovali na přijatelných 5:3. Hošek
Kluci z Vršovic President FC
Martin Škaloud – Petr Bezunk, Pavel Bílek, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Lukáš Stach, Jan Tomšů, Jan Velkoborský vs Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Jan Peclinovský, Vladimír Sup, Jan Tománek, Tomáš Zyta