Út 18.6.19 19:00 P3 Prastará dáma Jacobs   (HL6D)
Út 18.6.19 20:15 P3 Speciál Bráník B Dvacítka   (HL3B)

26. 6. 19 19:30 CESMI Fugas CF A Nebeský bastardi 11. 7:1 (4:0)
Domácí zkušeně bránili a soupeře k ničemu nepustili. Petr
Tomáš Peterka – Lukáš Burian, Radek Fál, Jan Klozar, Lukáš Knoško, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Rudolf Maršák – Daniel Čermák, Jan Karban, Filip Kavan, Michal Korbel, Daniel Kronďák, Lukáš Plzák
19., 48., 50., 57. Lukáš Knoško
21. Petr Švestka
46. Daniel Kronďák
12. 6. 19 19:00 P1 Nebeský bastardi Spirit bar FC B 10. 2:7 (0:2)
Jednoznačné utkání pro tým Spirit bar. Nepříznivé počasí jen ukázalo kvality obou týmů. Více se prosadili hosté.
Nebeský bastardi Spirit bar FC B
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Daniel Čermák, David Konejl, Jan Kopecký, Michal Korbel, Daniel Kronďák, Dominik Lipár vs Radek Dvořák – Matěj Ladra, Kamil Moudrý, Artur Pana, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček
31. Daniel Čermák
54. Lukáš Andras
21. David Soucha
26., 48., 54. Artur Pana
38., 51. Kamil Moudrý
58. Matěj Ladra
7. 6. 19 19:15 P2 Gólostroje FC Nebeský bastardi 9. 4:5 (2:2)
Hezký fotbal s nervydrásajícím koncem, když si někteří jednotlivci neuvědomili, že se hraje hlavně pro radost.
Gólostroje FC Nebeský bastardi
Jiří Stuchlík – Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Rudolf Maršák – Daniel Čermák, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Daniel Kronďák, Lukáš Plzák
50. Jan Karban
31. 5. 19 19:15 P3 Nebeský bastardi Polární záře 8. 5:1 (4:1)
Přestože se Polární záře ujala vedení, z vítězství a dvou bodů se radovali Nebeští bastardi.
Nebeský bastardi Polární záře
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Daniel Čermák, Filip Kavan, David Konejl, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota vs Max Hofman – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek
12., 16., 32. David Konejl
22. Filip Kavan
28. Lukáš Andras
7. Petr Štěpánek
22. 5. 19 20:45 BECH Princ Praha FC Nebeský bastardi 7. 6:2 (2:1)
Jednoznačné utkání ze strany domácích.
Princ Praha FC Nebeský bastardi
Robert Machuta – Lukáš Hladký, Daniel Petřek, Martin Pospíšil, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Milan Šícha, Petr Smolka, Jan Švambera, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Michal Korbel, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák
7., 31. Martin Pospíšil
20. Lukáš Hladký
46. Petr Smolka
48., 49. Jan Švambera
54 Petr Smolka 18. Michal Korbel
53. OG
16. 5. 19 20:15 MIKU3 Nebeský bastardi Sporčestr City FC 6. 6:0 k.
Rychlý a dynamický fotbal, ve kterém byli Bastardi o gól lepší.
Nebeský bastardi Sporčestr City FC
Rudolf Maršák – Daniel Čermák, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Jan Kopecký, Michal Korbel, Dominik Lipár vs Petr Nemynář – Jan Blažek, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Ivan Kovačík, Lukáš Poláček
46. Ivan Kovačík
3. 5. 19 19:15 P1 Eden 1999 Nebeský bastardi 5. 4:1 (3:0)
Třígólový náskok z prvního poločasu ubránil Eden po změně stran. Nebeský bastardi sice soupeře zatlačili, ale akce nedokázali dokončit nebo je pochytal gólman. Čapla
Eden 1999 Nebeský bastardi
Karel Mařík – Michael Draisaitl, Zdeněk Kašpárek, Pavel Petrik, David Pšenica, Marek Řeháček vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Daniel Čermák, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Jan Kopecký, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota
15., 29. David Pšenica
20. Zdeněk Kašpárek
58. Pavel Petrik
50. Dominik Lipár
26. 4. 19 19:30 PRKOP Nebeský bastardi President FC 4. 5:4 (0:2)
Velmi vyrovnané utkání, kdy se Nebeský bastardi poprvé ujali vedení až 10 minut před koncem a dva body definitivně urvali až v posledních vteřinách.
Nebeský bastardi President FC
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Daniel Čermák, Jan Karban, Jan Kopecký, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Svěchota vs Michal Jirák – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kolankiewicz st., Lukáš Lichtenberk, Vladimír Sup, Jan Tománek
33., 37. Dominik Lipár
47. Jan Karban
49. Lukáš Andras
60. Lukáš Svěchota
4. Lukáš Lichtenberk
30., 43., 58. Vladimír Sup
10. 4. 19 20:45 TEMPO Alibi Nebeský bastardi 3. 3:3 (2:0)
Z obou stran pohledné utkání. Alibi bylo dlouho ve vedení, ale Csaplárovské pravidlo, že nejhorší je vedení v poločase 2:0, se potvrdilo. Bastardi ve druhé půli i díky dobře sehrané power-play v závěru vyrovnali na konečných a zasloužených 3:3. František Tůma, Jan Kopřiva
Alibi Nebeský bastardi
David Svoboda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Tomáš Kratochvíl, Marek Mitáš, Jaroslav Nečas, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Petr Voštiar, Matěj Wosyka vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Jan Karban, Jan Kopecký, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák
3. Petr Voštiar
13., 45. Jaroslav Nečas
39., 57. Lukáš Andras
41. Lukáš Plzák
5. 4. 19 19:15 P2 Nebeský bastardi Kluci z Vršovic 2. 2:4 (0:2)
Zápas byl vyrovnaný, rozhodla lepší koncovka. Vostatek
Nebeský bastardi Kluci z Vršovic
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Daniel Čermák, Jan Karban, Filip Kavan, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák vs Martin Škaloud – Petr Bezunk, Pavel Bílek, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Tomáš Kalčík, Jan Tomšů