Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Čeněk Dvořák, Antonín Jakubův, Michael Jakubův, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák vs Adam Valeček – Tomáš Klenner, Michal Kolář, Jan Košatka, Marek Petrásek, Josef Šimek, Ondřej Vrána
4. 6. 19 20:15 MIKU4 Kult žlutého míče Real Spořilov 10. 0:4 (0:1)
Real Spořilov svého soupeře v druhé půli přehrál, a to výrazně.
Ondřej Vrána – Michal Kolář, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Josef Šimek, Adam Valeček, Dan Valeček, Jakub Zima vs Karel Ochman – Ivan Černík, Michal Fišer, Jan Hladík, Petr Jombík, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček
49. Miroslav Vondráček
57. Ivan Černík
60. Michal Fišer
29. 5. 19 17:45 MIKU3 Kult žlutého míče Viktor 1.FC 9. 2:0 (0:0)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém se rozhodlo o výsledku během jedné minuty. Ani jeden tým po fotbalové stránce nepřehrával druhý. Voldán
Kult žlutého míče Viktor 1.FC
Petr Pavlíček – Tomáš Klenner, Michal Kolář, Jan Košatka, Marek Petrásek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána vs Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Daniel Viana, Pavel Vozka
42. Petr Pavlíček
43. Tomáš Klenner
22. 5. 19 18:45 ARIT Klapzubova jedenáctka Kult žlutého míče 8. 9:2 (4:1)
Většina utkání se odehrála na polovině hostů. Klapzubova jedenáctka předvedla střeleckou podívanou a míří za postupem. Čapla
Klapzubova jedenáctka Kult žlutého míče
Tomáš Hlavajčík – Tomáš Bečvář, Jindřich Brůžek, Marek Čelonk, Jan Filip, Dominik Havliš, Jakub Jirsa, Petr Kačírek, Jan Kočí vs Petr Pavlíček – Michal Kolář, Jan Košatka, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Ondřej Vrána, Jakub Zima
46. Jan Košatka
15. 5. 19 19:45 zzHAGIB Kult žlutého míče Chroustova lokomotiva 7. 1:0 (1:0)
Za chladivého, deštivého počasí, se zrodilo chladné, nezajímavé vítězství.
Kult žlutého míče Chroustova lokomotiva
Jakub Zima – Michal Kolář, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora
28. Adam Valeček
7. 5. 19 19:00 MIKU4 H.K. 12 Kult žlutého míče 6. 0:4 (0:1)
První půle velmi vyrovnaná s pár šancemi na obou stranách. V druhé půli začali více napadat hosté a dočkali se brzo gólu. Domácí se snažili, ale hosté si výsledek pohlídali. Vostatek
H.K. 12 Kult žlutého míče
Josef Hochman – David Franěk, Štěpán Hanzlík, Jan Honys, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Filip Pavlík, Jiří Sehnoutka, Jaromír Topič vs Jakub Zima – Michal Kolář, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Ondřej Vrána
26., 32., 50. Ondřej Vrána
57. Jan Košatka
23. 4. 19 20:45 DEKAN Kult žlutého míče Emergency 5. 1:1 (1:1)
Aniž by v zápase padlo mnoho branek, šancí bylo k vidění dost. Týmy selhávaly v koncovce, zasloužená remíza. Trnka
Kult žlutého míče Emergency
Tomáš Klenner – Michal Kolář, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Jakub Zima vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Zdeněk Prášil
28. OG 21. Roman Blažíček
16. 4. 19 20:30 STER3 Těžká demence Kult žlutého míče 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Zápas skončil zaslouženou remízou. Josef Kobza, Stanislav Petroušek
Těžká demence Kult žlutého míče
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Pavel Korček, Petr Košťál, Jakub Kudláček, Karel Táborský, Ondřej Vokurka vs Tomáš Klenner – Jan Košatka, Josef Šimek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána, Jakub Zima
42. Karel Táborský 23. Adam Valeček
10. 4. 19 20:45 HOSTI Kult žlutého míče Merck stars 3. 0:2 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný, se štěstím vyhráli hosté.
Kult žlutého míče Merck stars
Tomáš Klenner – Michal Kolář, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Michal Janků, Jan Klinger, Zdeněk Krejčí, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
35. Michal Janků
60. Pavel Audy
27. 3. 19 20:45 STER2 Toyota FC Kult žlutého míče 2. 0:6 (0:5)
Jednoznačný zápas pro hosty.
Toyota FC Kult žlutého míče
Jan Šramota – Michal Geyer, Svatopluk Křejpský, Tomáš Mestek, Karel Popelka, Jan Škarda vs Tomáš Klenner – Jan Košatka, Petr Pavlíček, Marek Petrásek, Josef Šimek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána, Jakub Zima
5. Marek Petrásek
8., 27. Dan Valeček
12., 29. Adam Valeček
57. Ondřej Vrána
20. 3. 19 18:00 SCBEC Kult žlutého míče Planners Prague FC A 1. 4:3 (2:2)
Úvod absolvovali Planners pouze ve čtyřech, ale branky nepadaly. Kult žlutého míče se dvakrát prosadil díky Valečkovi. Planners však do půle dokázali srovnat na 2:2. V druhé půli se Kult prosadil dvěma góly.
Kult žlutého míče Planners Prague FC A
Tomáš Klenner – Jan Košatka, Petr Pavlíček, Josef Šimek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána vs Miroslav Baloun – Marek Brejcha, Jakub Čermák, Filip Ksandr, Tomáš Rýdl, Jaroslav Štér