Čt 4.4.19 20:45 CESMI Orange Predators B Ol´school Fellas BK   (HL7H)
Čt 23.5.19 18:15 HOSTI Bajern Měšičáci Zachovalí   (VL4D)
Čt 23.5.19 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Bránický tank VET   (VL3B)
Čt 23.5.19 20:45 HOSTI Kehar club VET Rumové pralinky VET   (VL3B)

18. 6. 19 19:00 MIKU2 Real Spořilov Viktor 1.FC 11. 2:2 (2:1)
Spravedlivá remíza, se kterou byly spokojené oba týmy. Husák
Karel Ochman – Ivan Černík, Jan Černík, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Hladík, Jan Slezák, Daniel Tikal, Lukáš Vondráček, Miroslav Vondráček vs Štěpán Molt – Matouš Kačaba, Jakub Novák, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka
15. OG
18. Michal Fišer
23., 36. Tomáš Puč
4. 6. 19 19:30 MALES Viktor 1.FC Těžká demence 10. 2:6 (2:2)
Celkem vyrovnaný zápas se po půli naklonil k hostům, kteří začali více útočit a střílet góly.
Viktor 1.FC Těžká demence
Ondřej Šváb – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Tomáš Puč, Daniel Viana, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Jan Klučinec, Pavel Korček, Jakub Kudláček, Karel Táborský
59. Pavel Korček
29. 5. 19 17:45 MIKU3 Kult žlutého míče Viktor 1.FC 9. 2:0 (0:0)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém se rozhodlo o výsledku během jedné minuty. Ani jeden tým po fotbalové stránce nepřehrával druhý. Voldán
Kult žlutého míče Viktor 1.FC
Petr Pavlíček – Tomáš Klenner, Michal Kolář, Jan Košatka, Marek Petrásek, Adam Valeček, Dan Valeček, Ondřej Vrána vs Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Daniel Viana, Pavel Vozka
42. Petr Pavlíček
43. Tomáš Klenner
22. 5. 19 20:30 STER3 Viktor 1.FC Merck stars 8. 2:2 (1:1)
Bojovné utkání obou celků. Merck stars se snažil o vítězství, ale spousta nastřelených tyčí jim zabránilo ve skórování. Viktor dobře bránil a v dokázal vyrovnat na 2:2.
Viktor 1.FC Merck stars
Ondřej Šváb – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Daniel Žížala vs Zdeněk Krejčí – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Petr Klusák, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
10. Petr Procházka
46. Štěpán Molt
15. Jiří Hošek
38. Michal Janků
15. 5. 19 18:00 HRAB2 Klapzubova jedenáctka Viktor 1.FC 7. 7:4 (4:3)
Domácí začali utkání bravurně, když se dostali do rychlého vedení, poté ale polevili a hosté toho využili k vyrovnání. Domácí ale opět zabrali a dotáhli zápas k vítězství.
Klapzubova jedenáctka Viktor 1.FC
Tomáš Hlavajčík – Tomáš Bečvář, Jindřich Brůžek, Marek Čelonk, Štěpán Dvořák, Jakub Jirsa, Petr Kačírek, Jan Kočí vs Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Ivan Rodriguez Navarro, Daniel Žížala
2., 7., 52. Tomáš Bečvář
10. Petr Kačírek
30., 46., 50. Jan Kočí
14., 18., 41. Daniel Žížala
17. Matouš Kačaba
8. 5. 19 17:45 MIKU2 Viktor 1.FC Toyota FC 6. 3:1 (0:0)
Až do 50. minuty branka nepadla. Viktor měl nakonec více štěstí, když první gól dal přímo z rohu.
Viktor 1.FC Toyota FC
Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Daniel Žížala vs Svatopluk Křejpský – Michal Geyer, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, Karel Popelka, Jan Škarda, Jan Šramota, Lukáš Urbánek
50., 55. Jaroslav Smrčka
52. Ivan Rodriguez Navarro
59. Ondřej Michálek
24. 4. 19 18:00 STER1 Chroustova lokomotiva Viktor 1.FC 5. 5:2 (3:0)
Zápas se odehrál ve sportovním vzduchu. Jan Zápotočný
Chroustova lokomotiva Viktor 1.FC
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Petr Lukavec, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý vs Ondřej Šváb – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jakub Novák, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Pavel Vozka
56. Petr Procházka
17. 4. 19 17:45 MIKU3 Viktor 1.FC Planners Prague FC A 4. 3:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí.
Viktor 1.FC Planners Prague FC A
Jakub Novák – Luis Fernando Casas, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka vs Tomáš Chlum – Marek Brejcha, Jakub Čermák, Filip Ksandr, Tomáš Mach, Jaroslav Štér
2. Tomáš Puč
20. Petr Procházka
38. Pavel Vozka
5. Marek Brejcha
25. Filip Ksandr
9. 4. 19 19:00 MIKU2 H.K. 12 Viktor 1.FC 3. 7:1 (5:1)
Domácí měli celý zápas plně pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Lukáš Daniš, Tomáš Gaper
H.K. 12 Viktor 1.FC
Martin Klouček – Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Leoš Novák, Martin Pelant, Jaromír Topič, Michael Vambera vs Jakub NovákMatouš Kačaba, Petr Procházka, Ivan Rodriguez Navarro, Jaroslav Smrčka, Pavel Vozka
9. Tomáš Kotapka
13., 16., 20. Martin Pelant
14. Leoš Novák
39., 58. Jaromír Topič
29. Matouš Kačaba
26. 3. 19 18:15 DEKAN Viktor 1.FC Namo FC 2. 3:4 (0:4)
Velice fotbalové a rychlé utkání až do posledních minut. Domácí dohrávali v oslabení, takže neměli šanci zužitkovat převahu z druhého poločasu a vyrovnat skóre. Namo si rozhodující náskok vytvořilo už v první půli.