Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 22.6.19 | 11:15 | ZABEH | Rychlá rota Hashlerka THC 1993 A | 11. | 5:6 |
So 8.6.19 | 11:15 | P3 | Hashlerka THC 1993 A Ross Crock | 10. | 7:2 |
So 1.6.19 | 10:00 | LITVI | Plameňáci 1.FC B Hashlerka THC 1993 A | 9. | 2:3 |
So 25.5.19 | 08:45 | HOSTI | Hashlerka THC 1993 A Pivní draci | 8. | 1:4 |
So 18.5.19 | 11:15 | ZABEH | Nulová šance Hashlerka THC 1993 A | 7. | 2:3 |
So 4.5.19 | 08:45 | HOSTI | Hashlerka THC 1993 A Lesser Side FC | 6. | 2:2 |
So 27.4.19 | 08:45 | HOSTI | Hashlerka THC 1993 A VGIK Praha FC | 5. | 3:5 |
So 13.4.19 | 08:45 | HOSTI | Jabadabadoo Prosek Hashlerka THC 1993 A | 4. | 1:8 |
So 6.4.19 | 08:45 | HOSTI | Hashlerka THC 1993 A Crossed sausages FC | 3. | 1:2 |
So 30.3.19 | 08:45 | HOSTI | Swag Martin Fenin Hashlerka THC 1993 A | 2. | 5:4 |
So 23.3.19 | 08:45 | HOSTI | Hashlerka THC 1993 A SG-II Butovice | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Crossed sausages FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 43:22 | 19 |
2. | VGIK Praha FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 48:29 | 16 |
3. | Lesser Side FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 31:10 | 15 |
4. | Swag Martin Fenin | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:21 | 15 |
5. | Hashlerka THC 1993 A | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:31 | 13 |
6. | Ross Crock | 11 | 4 | 3 | 4 | 25:30 | 11 |
7. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:29 | 10 |
8. | Jabadabadoo Prosek | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:38 | 7 |
9. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:38 | 6 |
10. | Pivní draci | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:31 | 5 |
11. | Nulová šance | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:49 | 5 |
12. | Rychlá rota | 11 | 2 | 0 | 9 | 23:50 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 31.3.19 | 16:15 | ZAK | Alkmar Old Mosquitos (HL8M) |
Ne 31.3.19 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Drny FC (HL5I) |
Ne 31.3.19 | 18:45 | ZAK | Youngsters FC Debakl FC (HL3D) |
Ne 5.5.19 | 12:30 | HANSP | Bruchos HFC Horsis heads (HL7I) |
Ne 5.5.19 | 13:45 | HANSP | TBC Lachtan VET Sokol Suchdol TJ VET (VL4E) |
Ne 5.5.19 | 15:00 | HANSP | Alej FK A Prague Gunners (HL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Boch Ladislav | 6 | 4 |
Cepek Petr | 1 | 0 |
Čmelík Bohuslav | 7 | 0 |
Glamoš Petr | 6 | 4 |
Hodaň Aleš | 5 | 5 |
Hromadník Pavel | 8 | 2 |
Milanov Velizar | 10 | 7 |
Nývlt Ondřej | 9 | 1 |
Prchal Tomáš | 10 | 0 |
Pristaš Milan | 3 | 0 |
Slepička Jan | 1 | 0 |
Sokol Tomáš | 11 | 10 |
Táborský Jakub | 10 | 7 |