Ne 24.3.19 18:45 MIKU2 Sturm JM Atomovej brouk B   (HL5I)
Ne 24.3.19 20:00 MIKU2 Kolomajzna TJ Koza znezaneřáděná   (HL8N)
Ne 26.5.19 17:30 MIKU3 England Praha Pražská Stoka   (HL7L)
Ne 26.5.19 18:45 MIKU3 Bohemia Roztyly Herbal Fusion   (HL7L)
Ne 26.5.19 20:00 MIKU3 Fiasko Alkmar   (HL8M)

22. 6. 19 11:15 P1 Ross Crock Lesser Side FC 11. 1:0 (1:0)
Hosté měli zejména v druhé půli jasně navrch, ale nedařilo se jim v koncovce a domácí se štěstím ubránili vedení.
Ross Crock Lesser Side FC
Jiří Kolář – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Michal Jašpr, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl, Jan Sočava vs Matej Martinec – Martin Bedrna, Josef Hoza, Ondřej Krejčí, Duc Hoang Nguyen Thien, Jiří Půlpán, Timotej Rajniš, Vojtěch Rous, Jakub Špalek, Kryštof Vítek
10. Tomáš Přibyl
8. 6. 19 11:15 P3 Hashlerka THC 1993 A Ross Crock 10. 7:2 (4:1)
Hašlerka celý zápas procházela statickou obranou Ross Crocku.
Hashlerka THC 1993 A Ross Crock
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Pavel Hromadník, Ondřej Nývlt, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Jaroslav Plachý – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Tomáš Přibyl, Jan Sočava
12., 19. Petr Glamoš
20. Pavel Hromadník
25., 52. Tomáš Sokol
47. Ondřej Nývlt
55. Aleš Hodaň
16., 41. Lukáš Bucvan
2. 6. 19 16:15 LITVI Ross Crock Jabadabadoo Prosek 9. 2:3 (0:1)
Prosek hrál bez střídání, ale měl štěstí v koncovce, tak bere dva body.
Ross Crock Jabadabadoo Prosek
Tomáš Přibyl – Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava vs Jan Machynka – Tomáš Fait, Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Lukáš Pribula, Ondřej Sochovič
34. Jiří Kolář
39. Ladislav Kopfstein
3. Ondřej Sochovič
44. Pavel Hradílek
53. Tomáš Kučera
25. 5. 19 10:00 DEKAN Crossed sausages FC Ross Crock 8. 2:0 (1:0)
Bojovné utkání, kde hlavní roli hráli oba brankaři. Hostující gólman byl víc v zápřahu, proto inkasoval dva góly.
Crossed sausages FC Ross Crock
Jaroslav Janda – Vishal Bhatt, Nicholas Eglin, Milan Golian, Dušan Gregor, Pavel Toman, Dalibor Vašek, Ondřej Weczerek vs Petr Hájek – Jan Harák, Jiří Kolář, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Tomáš Přibyl, Jan Sočava
10. Dušan Gregor
53. Pavel Toman
12. 5. 19 20:00 ZAK Ross Crock Swag Martin Fenin 7. 3:3 (2:0)
Hosté hráli pěknou kombinační hru, domácí těžili z individuálních akcí. Čapla
Ross Crock Swag Martin Fenin
Tomáš Přibyl – Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava vs Vojtěch Dobeš – Patrik Bouřa, Tomáš Jakl, Jakub Krebs, Adam Sochůrek, Jan Turek, Jakub Valníček, Jakub Zenker
18. Ladislav Kopfstein
22. Adam Podroužek
50. Jiří Kolář
32., 51. Jakub Valníček
56. Tomáš Jakl
4. 5. 19 10:00 P1 SG-II Butovice Ross Crock 6. 1:3 (0:0)
O výsledku rozhodl druhý poločas, kdy chyby Butovic potrestal Ross Crock třemi góly. Hošek
SG-II Butovice Ross Crock
Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Martin Hajdl, Jan Hanton, Milan Limprecht, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Jan Surovec, Jiří Telvak vs Tomáš Přibyl – Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava
57. Vítězslav Černý 33., 53. Jan Harák
44. Jaroslav Plachý
28. 4. 19 18:45 MIKU4 Ross Crock Rychlá rota 5. 3:1 (0:1)
Zápas směřoval k remíze, pak ale dvěma góly rozhodli o vítězství domácí. Petr
Ross Crock Rychlá rota
Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek vs Vít Trůbl – Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Marek Palán, Vojtěch Raiman
39. Jaroslav Plachý
59. Jan Harák
60. Jiří Kolář
12. Vojtěch Raiman
13. 4. 19 10:00 ZAK VGIK Praha FC Ross Crock 4. 7:2 (2:0)
VGIK Praha byli v průběhu zápasu svižnější, navíc měli čtyři hráče na střídání. Soupeře uběhali. Trnka
VGIK Praha FC Ross Crock
Samuel Tomčányi – Roman Chykalovskyi, Artem Kulichkov, Nikita Kuliushin, Pavel Nazarov, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Sabyrzhan Sultanov, Rinat Taktashev vs Petr Hájek – Jan Harák, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl, Jan Sočava
7., 45., 59. Artem Kulichkov
28. Pavel Nazarov
42., 43., 47. Semen Rusanov
49. Tomáš Přibyl
52. Jan Harák
6. 4. 19 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Ross Crock 3. 1:4 (0:1)
Korektně vedené utkání, bez vyhrocených situací.
Plameňáci 1.FC B Ross Crock
David Kadleček – Petr Halo, Filip Hostinský, Michal Jun, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Karel Růžička, Jiří Sejpka, Václav Štefan vs Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Tomáš Přibyl, Jan Sočava
35. Tomáš Pokorný 29. Jan Harák
31., 59. Jiří Kolář
37. Tomáš Přibyl
30. 3. 19 10:00 ZAK Ross Crock Pivní draci 2. 2:2 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil. Slušně hraný zápas dvou rozdílných poločasů, kdy Pivním drakům po poločase došla šťáva. Jen milimetry je dělily od porážky.
Ross Crock Pivní draci
Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl, Jan Sočava vs Ondřej Beneš – Jan Babinec, Jaroslav Černý, Jiří Černý, Karel Mokoš, Václav Šarboch, Libor Štohanzl
6., 16. Adam Podroužek 42. Václav Šarboch
47. Karel Mokoš
23. 3. 19 10:00 ZAK Nulová šance Ross Crock 1. 3:3 (0:1)
Vyrovnaná hra bez faulů. V závěru se oba týmy tlačily za vítězstvím, nakonec z toho ale byla remíza. Janča
Nulová šance Ross Crock
Tomáš Axler – David Borovička, Pavel Hájek, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec vs Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jan Harák, Jiří Kolář, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Tomáš Přibyl, Jan Sočava