Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 22.6.19 | 11:15 | P3 | Swag Martin Fenin Crossed sausages FC | 11. | 1:5 |
So 8.6.19 | 12:30 | P3 | VGIK Praha FC Swag Martin Fenin | 10. | 0:5 |
So 1.6.19 | 10:00 | P1 | SG-II Butovice Swag Martin Fenin | 9. | 2:2 |
Ne 26.5.19 | 15:00 | P3 | Swag Martin Fenin Rychlá rota | 8. | 4:1 |
Ne 12.5.19 | 20:00 | ZAK | Ross Crock Swag Martin Fenin | 7. | 3:3 |
So 4.5.19 | 10:00 | LITVI | Swag Martin Fenin Plameňáci 1.FC B | 6. | 3:0 |
So 27.4.19 | 11:15 | P2 | Pivní draci Swag Martin Fenin | 5. | 2:5 |
So 13.4.19 | 11:15 | P3 | Swag Martin Fenin Nulová šance | 4. | 6:1 |
So 6.4.19 | 11:15 | P3 | Lesser Side FC Swag Martin Fenin | 3. | 0:0 |
So 30.3.19 | 08:45 | HOSTI | Swag Martin Fenin Hashlerka THC 1993 A | 2. | 5:4 |
Ne 24.3.19 | 15:00 | P3 | Jabadabadoo Prosek Swag Martin Fenin | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Crossed sausages FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 43:22 | 19 |
2. | VGIK Praha FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 48:29 | 16 |
3. | Lesser Side FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 31:10 | 15 |
4. | Swag Martin Fenin | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:21 | 15 |
5. | Hashlerka THC 1993 A | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:31 | 13 |
6. | Ross Crock | 11 | 4 | 3 | 4 | 25:30 | 11 |
7. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:29 | 10 |
8. | Jabadabadoo Prosek | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:38 | 7 |
9. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:38 | 6 |
10. | Pivní draci | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:31 | 5 |
11. | Nulová šance | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:49 | 5 |
12. | Rychlá rota | 11 | 2 | 0 | 9 | 23:50 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 31.3.19 | 18:45 | P2 | Caroil VET Los Gigoalos VET (VL4E) |
Ne 31.3.19 | 20:00 | P2 | Atomovej brouk B Pfefrs FC (HL5I) |
Ne 28.4.19 | 18:45 | DEKAN | Old boys Bohemia Chips TBC Lachtan VET (VL4E) |
Ne 28.4.19 | 20:00 | DEKAN | Laxní přístup Tropa de Elite (HL8M) |
Ne 19.5.19 | 13:45 | TEMPO | SS Hábula Old boys Bohemia Chips (VL4E) |
Ne 19.5.19 | 15:00 | TEMPO | Callida CS PPPO (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bouřa Patrik | 10 | 2 |
Dobeš Vojtěch | 9 | 1 |
Jakl Tomáš | 10 | 5 |
Krebs Jakub | 11 | 1 |
Šimek Pavel | 7 | 2 |
Sochůrek Adam | 11 | 9 |
Sup Maxmilián | 4 | 3 |
Turek Jan | 11 | 1 |
Valníček Jakub | 10 | 5 |
Zenker Jakub | 11 | 6 |