Út 9.4.19 17:30 ZAK K.T.S. FC Restaurace U Pecků B   (HL3B)
Út 9.4.19 18:45 ZAK Gumídci Méďové FC Blaženka spiders   (HL4C)
Út 14.5.19 17:30 ZAK Steaua FC 4077 DUCKS   (HL2B)
Út 14.5.19 18:45 ZAK Blaženka spiders Steve   (HL4C)
Út 21.5.19 17:30 ZAK K.K.K. Kojots United   (HL6D)
Út 21.5.19 18:45 ZAK Blaženka spiders Inter Bubeneč   (HL4C)

23. 6. 19 16:15 MALES Sokol Vysočany C Bohemia Roztyly 11. 8:2 (1:1)
Domácí tým byl aktivnější, kdežto hosté spíše nakopávali. V druhé půl už Vysočany svou převahu zúročily.
Sokol Vysočany C Bohemia Roztyly
Petr Jambor – Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Dominik Džadoň, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl vs Zbyněk Mrózek – Michal Brabec, Stefan Cioclu, Nicolai Cojocari, Dušan Mrozek, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
25., 44., 52., 59. Patrik Kamp
34. Tomáš Kreitl
37., 42., 56. Ondřej Kracman
5. Dušan Mrozek
60. Stefan Cioclu
9. 6. 19 18:45 P2 Benda OFC Sokol Vysočany C 10. 3:6 (2:1)
První poločas vyrovnaný. Ve druhé půli se Sokol Vysočany herně zvedli a zaslouženě obrátili výsledek ve svůj prospěch. Český
Benda OFC Sokol Vysočany C
Vít Martinec – Martin Dvořák, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Miloslav Svatoš, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl
7. Vít Martinec
15. Martin Dvořák
55. Petr Záhora
16., 38. Ondřej Kracman
42., 50., 56. Patrik Kamp
47. Tomáš Kreitl
2. 6. 19 12:30 ZAK Sokol Vysočany C Xichties FC 9. 1:6 (0:2)
Tým Sokol měl snahu, ale soupeř byl týmovější a bez problémů dával góly. Týmu domácích díky nemožnosti střídat došla v druhé půli síla. Janča
Sokol Vysočany C Xichties FC
Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Dominik Džadoň, Filip Jambor, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Václav Heřmánek, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Vít Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík
59. Tomáš Kreitl 5., 46., 52. Vít Jankovec
12. David Kremlík
40. Martin Klimt
60. Tom Jankovec
26. 5. 19 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Sokol Vysočany C 8. 2:1 (1:1)
Ve druhém poločase vyrovnaného zápasu rozhodl šťastný gól Dvořáka.
ZAHR 1.FC Sokol Vysočany C
Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Daniel Křehlík, Jaroslav Leština, Martin Lisa, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený vs Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl
28. Jaroslav Leština
46. David Dvořák
23. Ondřej Kracman
12. 5. 19 18:45 ZAK Posílej FC Sokol Vysočany C 7. 5:3 (4:2)
Domácí měli po většinu utkání převahu. Hosté byli v závěru lepší, přesto se jim vyrovnat nepodařilo. Čapla
Posílej FC Sokol Vysočany C
Jakub Hrabě – Jáchym Fales, Michal Kubiče, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Filip Jambor, Patrik Kamp, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček
9., 23., 30., 43. Martin Žáček
15. Nikola Šolaja
2. Patrik Kamp
24. Viera Bajnovičová
40. Filip Jambor
5. 5. 19 15:00 ZAK Sokol Vysočany C Brazzers Praha FC A 6. 6:3 (3:1)
Tým Sokolu Vysočany "C" byl lepší na balónu a dokázal proměnit své šance. Voldán
Sokol Vysočany C Brazzers Praha FC A
Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Dominik Džadoň, Filip Jambor, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček vs Tomáš Vlček – Petr Fifka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek, Ondřej Štěpánek, Vojtěch Štěpánek
7., 20., 37. Ondřej Kracman
22., 32. Dominik Džadoň
49. Matěj Vorlíček
2. Stanislav Mushka
51., 54. Dominik Kvašňák
28. 4. 19 15:00 ZAK Herbal Fusion Sokol Vysočany C 5. 2:1 (0:1)
Herbal Fusion Sokol Vysočany C
Daniel Rosenheim – Daniel Bartoň, David Bílek, Luboš Cidlinský, David Holub, Petr Kšanda, Tomáš Loukota vs Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček
38. David Bílek
46. Daniel Bartoň
21. Patrik Kamp
14. 4. 19 15:00 ZAK Sokol Vysočany C Fifty-two faders 4. 5:8 (3:5)
Zápas bojovný na obě strany. Na začátku domácí překvapili soupeře a rychle skórovali, ale po oklepání soupeře se hra přelévala ze strany na druhou. Náhodné góly rozhodly zápas.
Sokol Vysočany C Fifty-two faders
Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček vs Daniel Bím – Jiří Dušek, Matouš Kapek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Tomáš Šťastný, Jakub Toušek
42. Matouš Kapek
7. 4. 19 15:00 ZAK Pražská Stoka Sokol Vysočany C 3. 2:15 (0:6)
Poklidné utkání s převahou vítězného týmu Sokol Vysočany C. Trnka
Pražská Stoka Sokol Vysočany C
Matouš Novák – Petr Holý, Petr Josefus, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Jaroslav Vrkoč vs Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček
60. Ladislav Brázda
31. 3. 19 15:00 ZAK Sokol Vysočany C England Praha 2. 4:3 (0:0)
Dosti dramatické a několikrát otočené utkání. Téměř 40 minut se hrálo vyrovnaně, pak Vysočany vyrobily dvě hrubky a vypadalo, že je rozhodnuto, zvlášť když padla ještě třetí branka. Jenže Sokol to nevzdal a v posledních deseti minutách totálně otočil výsledek. Pavel Hromádka, Tomáš Matějka
Sokol Vysočany C England Praha
Filip Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Petr Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček vs Radek Pubanc – Ondřej Blažek, Martin Janouškovec, Václav Krček, Pavel Lysý, Jan Machoň, Miroslav Michálek, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Arnošt Veselský
51., 53. Patrik Kamp
54., 58. Matyáš Coňk
38. Josef Skořepa
39. Jan Machoň
42. Miroslav Michálek
54. Václav Krček
24. 3. 19 15:00 ZAK Malvazinky 1.FC Sokol Vysočany C 1. 0:7 (0:0)
Zápas od počátku měl jednoznačný průběh. Hosté byli běhavější, lépe se pohybovali a lépe si připravovali šance, které v druhé půli proměnili.
Malvazinky 1.FC Sokol Vysočany C
Kamil Papež – David Adamec, Benny Benkár, Josef Brož, Josef Černý, Patrik Janoušek, Vlastimil Janoušek, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Petr Jambor – Dominik Džadoň, Filip Jambor, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Matěj Vorlíček