15. 11. 19 18:00 P3 Boss United Šnek FC B 10. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Boss. Smetana
Adam Karlík – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lukáš Freibauer, Miroslav Herman, Martin Štrajt, Marek Tůma vs Miroslav Vaněk – Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Ján Rostáš, Pavel Váňa
34. Marek Tůma
36. Lukáš Mádr
37. Pavel Potměšil
8. 11. 19 18:00 ZAK SH Stejskalova Boss United 9. 1:2 (1:1)
Hosté i přes absenci střídání odehráli kvalitní zápas. Zároveň je podržel brankář a po právu zvítězili.
SH Stejskalova Boss United
Roman Perk – Tomáš Burian, Marek Drápela, Filip Daniel Górski, Daniel Jeřábek, Janko Jovandič, Jakub Kočí, Lukáš Milický, Adam Říha, Matouš Suk, Matyáš Ulík vs Miroslav Herman – Petr Albrecht, Lukáš Freibauer, Adam Karlík, Martin Štrajt, Marek Tůma
22. Janko Jovandič 46 Jakub Kočí 21. Lukáš Freibauer
51. Adam Karlík
1. 11. 19 17:45 ZABEH Boss United TJ Bohemia Chips 1980 8. 7:2 (2:1)
Boss United jasně přehráli svého soupeře, byť gólově rozhodli až v posledních deseti minutách. Čapla
Boss United TJ Bohemia Chips 1980
Lukáš Freibauer – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Miroslav Herman, Adam Karlík, Lubomír Kmoch, Martin Štrajt, Marek Tůma vs Huy Phu Nguyen – Lubomír Nakládal, Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Tomáš Zahrádka
29. Kamil Srb ml.
18. 10. 19 18:15 BECH Real Prd Boss United 7. 3:3 (1:2)
Velmi atraktivní utkání, velmi vyrovnané. Hosté byli v první půli lepší, a to potvrdili dvoubrankovým vedením v poločase. Domácí ale v druhé půli zabojovali. Hosté už jen dokázali skóre vyrovnat.
Real Prd Boss United
Pavel Reich – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Petr Pleštil, Václav Tůma, Ivo Urban vs Miroslav Herman – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lukáš Freibauer, Adam Karlík, Martin Štrajt, Marek Tůma
3. Pavel Matoušek
42. Michael Kalous
49. Petr Pleštil
3. Martin Štrajt
10., 50. Jan Doubek
11. 10. 19 18:15 HOSTI Boss United Real Praha B 6. 6:3 (1:3)
Zasloužené vítězství domácích, i když první půle se jim moc nepovedla. V druhé půli vše napravili.
Boss United Real Praha B
Miroslav Herman – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lukáš Freibauer, Adam Karlík, Lubomír Kmoch, Martin Štrajt, Marek Tůma vs Jakub Kuchař – Filip Bajcura, Přemysl Bareš, Dušan Blahušiak, Petr Blahušiak, Marek Gerschon, Marek Kuchař, David Mergl, Jan Pešek, Václav Stuchl, Norbert Vigaš
4. Lukáš Freibauer
35., 40. Jan Doubek
48., 50., 54. Martin Štrajt
48 Lubomír Kmoch 10. Jan Pešek
29., 30. David Mergl
52. Norbert Vigaš
4. 10. 19 18:15 HOSTI Postupická veterans TJ Boss United 5. 4:3 (3:0)
Vyhrál tým, který trestal chyby soupeře. Andrle
Postupická veterans TJ Boss United
Martin Veselý – Martin Bejček, Lukáš Janečka, Dominik Kebrle, Ondřej Klusáček, Dan Langšádl, Adam Lejsek, Denis Neumann, Filip Rýgl, Marek Soukup, Jan Volenec, Matěj Zdobinský vs Lubomír Kmoch – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lukáš Freibauer, Miroslav Herman, Martin Štrajt, Marek Tůma
7., 45. Martin Bejček
10. Jan Volenec
26. Matěj Zdobinský
31. Tomáš Dotzauer
40. Lubomír Kmoch
58. Lukáš Freibauer
27. 9. 19 20:30 SCBEC Boss United Nejasná identita 1.HK 4. 8:1 (1:1)
Nováček se zkušeného soka nezalekl a přestože prohrával, ve druhé půli si otevřel střelnici.
Boss United Nejasná identita 1.HK
Lukáš Freibauer – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Miroslav Herman, Adam Karlík, Lubomír Kmoch, Martin Štrajt, Marek Tůma vs Karel Dinda – Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Andrii Shulga, Tomáš Vacek, Tomáš Zeman
20., 56., 57. Lubomír Kmoch
40., 42. Martin Štrajt
50., 51., 60. Jan Doubek
8. Kryštof Klose
20. 9. 19 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B Boss United 3. 6:6 (3:3)
Zápas byl bohatý na góly z obou týmů. Hosté na úvod domácím odskočili o tři branky, ale domácí do pauzy srovnali. V úvodu druhé půle šli opět do vedení hosté, ale domácí opět srovnali. Zápas skončil po vyrovnané bitvě nerozhodně.
Hajduk Hůrka B Boss United
Nathan Kračunov – Dávid Beko, David Dušek, Martin Kára, Matěj Ptáček, Martin Šiman, Jan Škoda, Jakub Zelenka vs Lukáš Freibauer – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Miroslav Herman, Adam Karlík, Lubomír Kmoch, Martin Štrajt
11., 25., 46., 48. Jakub Zelenka
15. Matěj Ptáček
45. Martin Šiman
3., 8., 10., 36. Martin Štrajt
42. Miroslav Herman
47. Jan Doubek
13. 9. 19 17:00 DEKAN Boss United FC FC 2. 5:3 (4:1)
Více boj než herní kvalitu přineslo toto utkání. Bylo zde dost faulů z přemíry snahy. Domácí byli o kousek lepší a zaslouženě zvítězili.
Boss United FC FC
Adam Karlík – Petr Albrecht, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lukáš Freibauer, Miroslav Herman, Lubomír Kmoch, Martin Štrajt, Marek Tůma vs Avetis Švamberk – Michal Dědek, Dominik Dvořák, Erik Häfner, Jiří Hrdlička, Markus Meel, Štefan Okoličány