25. 11. 19 17:45 MIKU2 Manchlastr FC Bronx KKK A 11. 5:3 (1:2)
Domácí otočili zápas svojí větší aktivitou ve druhém poločase.
Jakub Tichý – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Jan Křemen, Vojtěch Přeučil, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka vs Zdeněk Tomášek – Hugo Čakurda, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Daniel Urban, Martin Žižkovský
15. Petr Špánek
22. Michal Radotínský
32. Petr Dixa
18. 11. 19 20:15 P2 GK Ohradní A Manchlastr FC 3. 3:4 (1:2)
Pohledné, svižné utkání, kde si ani jeden z týmů moc nedělal hlavu z obrany. Vyhrál šťastnější tým. Trnka
GK Ohradní A Manchlastr FC
Jan Lehejček – Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka vs Jakub Tichý – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Ondřej Konopásek, Václav Kozel, Jan Křemen, Antonín Lanhaus ml., Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
48. Pavel Vondrášek
11. 11. 19 19:00 P3 Batalion 91 A Manchlastr FC 10. 4:1 (2:1)
Batalion po všech stránkách lepší a pohybovější a již v 15. získal dvoubrankové vedení. Ve 21. minutě se ovšem Manchlastru povedl snížit a dlouho držel tento nadějný stav. V 53. minutě se ale Batalion dostal do dvougólového vedení a v 58. minutě ho ještě navýšil. Jasná výhra.
Batalion 91 A Manchlastr FC
Daniel Pšanský – Adam Cizner, Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Jan Kmoch, Radek Polách, Oldřich Vohnout, Ondřej Vomočil vs Jakub Tichý – Jakub Čížkovský, Marek Filko, Tomáš Hubáček, Jan Křemen, Antonín Lanhaus ml., Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
5. Ondřej Vomočil
15., 53. Oldřich Vohnout
58. Radek Polách
21. Matěj Závorka
4. 11. 19 19:00 P2 Manchlastr FC Alkohol Vršovice FC 9. 2:4 (2:1)
Domácí se dostali do vedení, jenže ve druhém poločase je hloupě oslabil jejich jediný střelec, a jelikož neměli na střídání, tak Alkohol v přesilovce dokázal zápas nakonec otočit. Jambor
Manchlastr FC Alkohol Vršovice FC
Jakub Tichý – Václav Kozel, Jan Křemen, Robert Němec, Matěj Veselý, Matěj Závorka vs Viktor Čižmar – Levan Bokeria, Matěj Rajnoch, Filip Špaček, Martin Štancl, Jakub Trnka, Jan Záhlava
15., 23. Václav Kozel 41 Václav Kozel 11. Martin Štancl
48. Matěj Rajnoch
54. Levan Bokeria
60. Filip Špaček
21. 10. 19 19:00 P2 Šrot FC Manchlastr FC 8. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas do poslední minuty, šance na obou stranách. Remíza odpovídá průběhu. Svoboda
Šrot FC Manchlastr FC
Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, Dominik Dlugoš, Tomáš Nágl, René Pacák, Michal Rábl, František Sladký, Martin Vaš vs Jakub Tichý – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Václav Kozel, Antonín Lanhaus ml., Matěj Veselý, Pavel Vondrášek
29 Martin Vaš 19. Václav Kozel
14. 10. 19 19:00 P2 Manchlastr FC Oratoř Kobylisy 7. 4:8 (3:2)
Ve velmi vyrovnaném utkání rozhodla Oratoř v druhé půli. Josef Vojáček
Manchlastr FC Oratoř Kobylisy
Tomáš Hubáček – Jakub Čížkovský, Marek Filko, Tomáš Koubek, Václav Kozel, Jan Křemen, Robert Němec, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Miroslav Tipta – Ivo Bačo, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Martin Novák, Rostislav Přibyl, František Rodr
55. Jakub Jaroš
7. 10. 19 19:00 P3 Tycho de Brahe FC A Manchlastr FC 6. 4:2 (2:0)
Tycho hrálo kolektivněji a lépe kombinačně a hlavně dokázalo využít své šance. Kohout
Tycho de Brahe FC A Manchlastr FC
Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Přemysl Dušek, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Jan Stejspal vs Tomáš Hubáček – Jakub Čížkovský, Marek Filko, Tomáš Koubek, Václav Kozel, Matěj Veselý, Matěj Závorka
10., 57. Přemysl Dušek
26. Daniel Martiška
38. Marek Klokočka
51. Jakub Čížkovský
59. Václav Kozel
30. 9. 19 20:15 ZABEH Green shock FC Manchlastr FC 5. 0:6 (0:3)
Jednoznačné utkání, zasloužené vítězství hostů. Jedlička
Green shock FC Manchlastr FC
Radek Kohák – Pavel Brychta, Dominik Jírovec, Jan Mareš, Jan Obermajer, Michal Šimák, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Tomáš Hubáček – Marek Filko, Václav Kozel, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
6. Matěj Závorka
18., 46. Matěj Veselý
20. Václav Kozel
53., 55. Pavel Vondrášek
23. 9. 19 19:00 P2 Manchlastr FC Gólostroje FC 4. 1:2 (0:1)
Vyrovnané a taktikou svázané utkání, ve kterém měly lehce navrch Gólostroje. Marek Lisý, Josef Vojáček
Manchlastr FC Gólostroje FC
Tomáš Hubáček – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Václav Kozel, Jan Křemen, Antonín Lanhaus ml., Matěj Veselý, Matěj Závorka vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Jakub Petrás, Jiří Stuchlík
56. Matěj Veselý 26 Michal Balík 25., 37. Miroslav Malý
9. 9. 19 20:15 P2 Manchlastr FC Dynamo R.U.M. A 2. 6:3 (5:2)
Dobrá úroveň zápasu, kde měli více ze hry domácí a zaslouženě zvítězili. Novotný
Manchlastr FC Dynamo R.U.M. A
Jakub Tichý – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Ondřej Konopásek, Václav Kozel, Jan Křemen, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka vs Pavel Lang – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Petr Pohorský, Radek Říha
11., 13., 16. Ondřej Konopásek
18. Matěj Veselý
26. Václav Kozel
44. Pavel Vondrášek
1. Petr Pohorský
28., 60. Arnošt Korecký
2. 9. 19 19:00 P3 Cvrčci FC Manchlastr FC 1. 1:6 (0:3)
Vyrovnaný zápas plný šancí na obou stranách. Domácí ale naprosto vyhořeli v koncovce, zato hosté trestali každou chybu. Svoboda
Cvrčci FC Manchlastr FC
Jan Goll – Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl vs Jakub Tichý – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Václav Kozel, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka