St 25.9.19 17:45 MIKU3 Karcinogenní Bylo nás pět plus jedna   (HL5C)
St 25.9.19 19:00 MIKU3 Dejnámbůra FC Athletico KMF   (HL7F)
St 25.9.19 20:15 MIKU3 Notorkros FK VET Masters V   (VL2B)
Út 15.10.19 18:00 STER1 Galantní jeleni Misch Masch   (HL8I)
Út 15.10.19 19:15 STER1 Kodymka Ultra Cinda Fernet UVL   (UVL2A)
Út 15.10.19 20:30 STER1 Praga Calcio CC Parta AC   (HL8E)

25. 11. 19 17:45 MIKU4 Šrot FC Alkohol Vršovice FC 11. 6:0 (0:1)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou výhrou hostů. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Šrotu pro start hráče v trestu v týmu Alkohol Vršovice. Trnka
Šrot FC Alkohol Vršovice FC
Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Dominik Dlugoš, René Pacák, Michal Rábl, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Jakub Trnka, Radek Zach
37. Viktor Čižmar
11. 11. 19 19:00 P2 Tycho de Brahe FC A Šrot FC 10. 5:2 (0:1)
Zápas dobré úrovně nakonec rozhodli hráči Tycha důraznější koncovkou.
Tycho de Brahe FC A Šrot FC
Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Přemysl Dušek, Marek Klokočka, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Jan Stejspal vs Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, René Pacák, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš
35., 37., 44., 50., 52. Přemysl Dušek 27., 39. František Sladký
4. 11. 19 20:15 P2 Oratoř Kobylisy Šrot FC 9. 4:1 (1:0)
Pěkný duel, vyhráli domácí.
Oratoř Kobylisy Šrot FC
Radek Vodička – Ivo Bačo, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Martin Novák, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, Dominik Dlugoš, René Pacák, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš
15., 50. Filip Hološko
55. Miroslav Tipta
56. Lukáš Kučera
60. Dominik Dlugoš
21. 10. 19 19:00 P2 Šrot FC Manchlastr FC 8. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas do poslední minuty, šance na obou stranách. Remíza odpovídá průběhu. Svoboda
Šrot FC Manchlastr FC
Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, Dominik Dlugoš, Tomáš Nágl, René Pacák, Michal Rábl, František Sladký, Martin Vaš vs Jakub Tichý – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Václav Kozel, Antonín Lanhaus ml., Matěj Veselý, Pavel Vondrášek
29 Martin Vaš 19. Václav Kozel
14. 10. 19 20:15 ZABEH Green shock FC Šrot FC 7. 1:2 (0:1)
Tvrdý boj o každý míč po celý zápas. Těsně vyhráli hosté. Novotný
Green shock FC Šrot FC
Radek Kohák – Pavel Brychta, Dominik Jírovec, Jan Mareš, Michal Šimák, Jiří Štecher, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, Dominik Dlugoš, René Pacák, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš
33. Michal Šimák 22. František Sladký
38. Michal Rábl
7. 10. 19 19:00 P2 Šrot FC Gólostroje FC 6. 4:3 (1:1)
Gólostroje v první minutě chybovaly a od té doby se se soupeřem přetahovaly o vedení. Nakonec těsně vyhrály domácí. Hošek
Šrot FC Gólostroje FC
Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Marek Baubín, Dominik Dlugoš, Tomáš Nágl, René Pacák, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš vs Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
1., 44. Martin Vaš
50., 55. Dominik Dlugoš
25. Tomáš Dvořák
38. Jakub Noha
53. Miroslav Malý
30. 9. 19 19:00 P1 GK Ohradní A Šrot FC 5. 1:6 (0:2)
Hosté byli jednoznačně lepším a přesnějším týmem a zaslouženě vyhráli.
GK Ohradní A Šrot FC
Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor vs Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Dominik Dlugoš, Tomáš Nágl, René Pacák, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Patrik Vágner
55. Tomáš Hubata-Vacek 14., 30., 37. Jiří Švec
33. Tomáš Nágl
52. Dominik Dlugoš
57. František Sladký
23. 9. 19 20:15 P2 Šrot FC Dynamo R.U.M. A 4. 15:2 (4:2)
Utkání vyrovnané jen do konce poločasu. Šrot následně soupeře rozložil a druhý poločas skončil 11:0. Marek Lisý, Josef Vojáček
Šrot FC Dynamo R.U.M. A
Karel Petřina – Marek Baubín, Dominik Dlugoš, Tomáš Nágl, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Martin Vaš vs Milan MatoušekJiří Charvát, Jiří Charvát, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Radek Říha
9., 14., 42., 60. Dominik Dlugoš
10., 30., 42., 51., 56. František Sladký
31., 43. Tomáš Nágl
53., 55., 59. Martin Vaš
54. Jiří Švec
1., 14. Jiří Charvát
16. 9. 19 19:00 P2 Cvrčci FC Šrot FC 3. 0:5 (0:3)
Utkání vyhrál lepší tým. Melíšek
Cvrčci FC Šrot FC
Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka vs Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Dominik Dlugoš, Tomáš Nágl, René Pacák, Michal Rábl, František Sladký, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš
4., 10. Dominik Dlugoš
5., 57. František Sladký
44. René Pacák
9. 9. 19 19:00 P2 Šrot FC Bronx KKK A 2. 6:1 (1:1)
V první půli hra vyrovnaná. Po změně stran začali domácí proměňovat šance a zvítězili. Novotný
Šrot FC Bronx KKK A
Karel Petřina – Zbyněk Adamec, Dominik Dlugoš, René Pacák, František Sladký, Jiří Švec, Patrik Vágner, Martin Vaš vs Zdeněk Tomášek – Hugo Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hynek, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
2., 60. Jiří Švec
35. Patrik Vágner
41. František Sladký
47., 50. Dominik Dlugoš
14. Petr Malý
2. 9. 19 19:00 P2 Batalion 91 A Šrot FC 1. 2:7 (2:2)
Domácí začali zápas dvěma slepenými góly a brzo vedli, ale Šrot v průběhu skóre otočil. Michal Pešek, Zdeněk Schlibener