6. Tým Jakuba Harapáta 11 5 1 5 31:37 11

Po 21.10.19 19:00 P2 Šrot FC Manchlastr FC   (HL5B)
Po 21.10.19 20:15 P2 Fugas CF B Tajfun AC   (HL7A)
Po 11.11.19 19:00 P2 Tycho de Brahe FC A Šrot FC   (HL5B)
Po 11.11.19 20:15 P2 GJS FK Pražští lvi   (HL7A)

1. 12. 19 18:45 MIKU4 Sturm JM Mestek 97 FC 11. 4:7 (2:2)
Zápas probíhal ve velkém tempu. Hosté byli důraznější a asi i více ovlivněni emocemi.
Sturm JM Mestek 97 FC
Roman Volák – Dušan Dřízhal, Adam Horký, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Pavel Šanda, Martin Soukup, Tomáš Volek vs Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Tomáš Kubala, Vlastimil Zajíc
15. Lubomír Brychta
17. 11. 19 18:45 MIKU1 Améby AFC A Sturm JM 10. 4:3 (0:2)
Vyhrál šťastnější tým domácích. Voldán
Améby AFC A Sturm JM
Jan Jindřichovský – Sebastian Hosnedl, Lukáš Hronek, Marek Klusoň, Jiří Novotný, Ondřej Plic, Oldřich Růžička, Roderick Sekowski vs Roman Volák – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Tempel
34. Jiří Novotný
51., 59. Ondřej Plic
52. Sebastian Hosnedl
6., 9. Jan Hynek
31. Jiří Ouředník
10. 11. 19 18:45 MIKU2 Sturm JM Tutto bene A 9. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ale domácí by branku nedali, ani kdyby hráli do půlnoci.
Sturm JM Tutto bene A
Filip Kotek – Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Ouředník, Pavel Šanda, Martin Soukup, Jan Tempel vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
18., 42. Josef Fidler
55. Miloš Klapal
57. Petr Procházka
3. 11. 19 18:45 MIKU1 Tým Jakuba Harapáta Sturm JM 8. 3:7 (2:3)
Pěkné utkání z obou stran s velkým počtem šancí. Domácí proměnili více gólovek a s přehledem si připisují dva body do tabulky. Dufek
Tým Jakuba Harapáta Sturm JM
Petr Maceček – David Borovský, Ondřej Holubec, Petr John, Jakub Kopáček, Michal Mencl, Jan Pokorný, Robert Vejdělek vs Roman Volák – Adam Horký, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Pavel Šanda, Martin Soukup, Jan Tempel
38. Pavel Šanda
20. 10. 19 20:00 MIKU2 S.T.R.U.P. Sturm JM 7. 2:2 (1:1)
Pěkné a technické utkání se skvělými akcemi na obou stranách. Zasloužená remíza pro oba celky. Jambor
S.T.R.U.P. Sturm JM
Michal Stárek – Tomáš Baláž, Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Luděk Lhotský, Filip Ondruš, Petr Padevět, Petr Uvízl vs Roman Volák – Dušan Dřízhal, Adam Horký, Jan Hynek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Filip Podobský, Martin Soukup, Jan Tempel
9. Tomáš Baláž
41. Filip Ondruš
27. Filip Podobský
40. Adam Horký
13. 10. 19 18:45 MIKU2 Sturm JM s.Oliver A 6. 8:3 (3:1)
První poločas byl lepší Sturm, který si rychle vytvořil dvougólový náskok. Potom s.Oliver snížil, ale ve 23. minutě Sturm opět udeřil a první poločas skončil 3:1. Druhý poločas nabídl pěkný fotbal, více gólů dal Sturm a zaslouženě zvítězil. Husák
Sturm JM s.Oliver A
Roman Volák – Dušan Dřízhal, Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Ouředník, Pavel Šanda, Jan Tempel vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Martin Valenta, Václav Venclík
8. Jiří Ouředník
9., 35. Adam Horký
23., 46. Jan Hynek
38., 49., 56. Pavel Šanda
11. Josef Janota
42., 52. Martin Valenta
6. 10. 19 18:45 MIKU1 Puk PFC Sturm JM 5. 4:3 (1:1)
Vydřené vítězství domácích. Plucar
Puk PFC Sturm JM
Antonín Patočka – Pavel Ferstl, Michal Hrstka, Lukáš Karpíšek, Matěj Kurdiovský, Jakub Peroutka, Vojtěch Polan vs Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Ouředník, Filip Podobský, Pavel Šanda, Martin Soukup, Jan Tempel
23. Jakub Peroutka
49. Pavel Ferstl
52. Vojtěch Polan
56. Lukáš Karpíšek
24., 55. Adam Horký
48. Pavel Šanda
29. 9. 19 18:45 MIKU2 Sturm JM Paraguay 4. 5:4 (4:1)
Velmi pěkné a rychlé utkání, kterému by slušela remíza, ale Paraguay přes spoustu šancí nedokázala vyrovnat.
Sturm JM Paraguay
Jan Hynek – Adam Horký, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Filip Podobský, Pavel Šanda, Martin Soukup vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Alexandr Kazda, Ondřej Kmoch, David Pochobradský, Josef Švanda, Jan Szwarc, Tomáš Voříšek
54. Tomáš Voříšek
22. 9. 19 16:00 HOSTI NBND FC Sturm JM 3. 2:2 (2:2)
Zápas ve vysokém tempu. Zpočátku zápasu byli lepší domácí, proměnili více šancí, ale pak se spokojili jen s dvoubrankovým náskokem a přestali hrát aktivně. Hosté začali rychle střídat, zpřesnili akce a z toho dvě proměnili. Remíza byla spravedlivá.