Út 17.9.19 17:45 MIKU4 Kikina bar 1.FC VET PFC Kodymka   (VL3A)
Út 17.9.19 19:00 MIKU4 H.K. 12 Akademie Flirtu   (HL7D)
Út 17.9.19 20:15 MIKU4 Felix club Sedm zbabělých B   (HL4B)
Čt 21.11.19 18:15 BECH Pralinky F.C.K. Rumové pralinky VET   (VL4D)
Čt 21.11.19 19:30 BECH Trops 1.SK SUP Klika CFA SUP   (SVL3C)
Čt 21.11.19 20:45 BECH ExŠemíci Šejk Peterka   (HL6G)

2. 12. 19 20:45 DEKAN Orosený Paragraf Litrpůl FC 11. 7:4 (3:2)
Obě mužstva měla řadu šancí, domácí jich proměnili víc a zaslouženě vyhráli. Boubín
Orosený Paragraf Litrpůl FC
Aleš Blahut – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jan Omasta, Jaroslav Opršal, Jiří Zach, Martin Žák
43. Peter Munduch
18. 11. 19 20:45 DEKAN Litrpůl FC Nottoric Forest 10. 3:3 (0:3)
Úvod zápasu skvěle vyšel domácím, kteří si do půle vypracovali náskok 3:0. Druhá půle a zejména posledních deset minut vyšlo hostům a zápas skončil smírně.
Litrpůl FC Nottoric Forest
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jan Omasta, Jaroslav Opršal, Jan Vávra, Jiří Zach, Martin Žák vs Tomáš Jelínek st. – Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek ml., Jan Kumhera, Michal Polák, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner, Karel Zoubek
53. Jaroslav Opršal
54. Jan Vávra
57. Vladimír Hruška
14. Michal Polák
14. Petr Svoboda
26. Karel Zoubek
11. 11. 19 20:45 DEKAN Litrpůl FC Tream Deam FC 9. 4:2 (2:0)
Pěkné utkání odehrané v duchu fair play. Beneš
Litrpůl FC Tream Deam FC
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jan Omasta, Jaroslav Opršal, Jiří Zach, Martin Žák vs Tomáš Janský – Petr Aksamít, Adam Drnek, Dominik Grim, Pavel Janský, Jiří Matuška, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Pavel Škabraha
8. Jaroslav Opršal
19. OG
43. Jiří Zach
44. Vladimír Hruška
38., 57. Ondřej Nepraš
4. 11. 19 20:45 DEKAN Lipnice Litrpůl FC 8. 2:2 (1:2)
Litrpůl měl štěstí v koncovce a ujal se vedení. Lipnice tlačila soupeře, avšak v koncovce se dlouho nemohla prosadit. Nakonec se Lipnici podařilo zápas vyrovnat.
Lipnice Litrpůl FC
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Peter Munduch, Jan Omasta, Jaroslav Opršal, Jiří Zach, Martin Žák
29. Richard Kubát
46. Jan Trtík
15. Martin Žák
15. Jan Omasta
21. 10. 19 20:45 DEKAN Litrpůl FC Limita 7. 5:6 (3:4)
Do zápasu lépe vstoupili hosté, domácí ale pak vyrovnali hru a ve druhém poločase i skóre. V závěru ale měla víc štěstí Limita.
Litrpůl FC Limita
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jan Omasta, Jaroslav Opršal, Jan Vávra, Jiří Zach, Martin Žák vs Radek Matoušek – Michal Hanzlík, Marek Klár, Filip Matoušek, Michal Pešek, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
53. Tomáš Zderadička
14. 10. 19 20:45 DEKAN Kontis 1.FC Litrpůl FC 6. 1:1 (0:1)
Klidný zápas, kdy remíza byla pro oba týmy spravedlivá.
Kontis 1.FC Litrpůl FC
František Havlíček – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Ondřej Kubelka, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Lukáš KubásekAleš Hlaváč, Peter Munduch, Jan Vávra, Jiří Zach, Martin Žák
58. Milan Pastvinský 10. Peter Munduch
7. 10. 19 20:45 DEKAN Litrpůl FC Černý koně TMK 5. 4:3 (3:1)
Zápas od úvodu velmi vyrovnaný. Úvodní gól vstřelili hosté, domácí ihned odpověděli a do půle skóre otočili. Ve druhé půli hosté zabrali a srovnali. Domácí ale z poslední akce dali branku a vyhráli.
Litrpůl FC Černý koně TMK
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jaroslav Opršal, Jan Vávra, Jiří Zach, Martin Žák vs Vít Lukeš – Jan Brouček, Petr Bulín, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, František Myslivec
17. Jaroslav Opršal
22., 23., 59. Peter Munduch
16., 50. Jiří Janků
47. Jan Brouček
30. 9. 19 20:45 DEKAN Traktor Praha A Litrpůl FC 4. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání - zasloužená remíza. Trnka
Traktor Praha A Litrpůl FC
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Jan Zajíček vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jaroslav Opršal, Jan Vávra, Martin Žák
19. OG
54. Petr Hošek
58. Jan Novotný
1., 37., 58. Vladimír Hruška
23. 9. 19 20:45 DEKAN Litrpůl FC Sanitka AS 3. 3:6 (0:3)
Hosté přejeli domácí ve velkém stylu. Petr
Litrpůl FC Sanitka AS
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Peter Munduch, Jaroslav Opršal, Jan Vávra, Jiří Zach vs Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka