Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.19 | 19:15 | SCBEC | Polnohospodár Praha Horoušany FC | 11. | 1:4 |
Út 19.11.19 | 19:00 | MIKU1 | K.K.K. Polnohospodár Praha | 10. | 1:1 |
St 13.11.19 | 20:15 | P3 | Polnohospodár Praha Blue Debils | 9. | 7:16 |
Út 5.11.19 | 20:15 | P3 | Squadra Azzurra Polnohospodár Praha | 8. | 2:6 |
Út 22.10.19 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Rošambo | 7. | 5:3 |
Út 15.10.19 | 20:45 | LITVI | SG-II Butovice Polnohospodár Praha | 6. | 1:3 |
Út 8.10.19 | 20:45 | LITVI | Omlékované Sojky Polnohospodár Praha | 5. | 4:3 |
Út 24.9.19 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Modrá vopice TJ | 4. | 1:4 |
Út 17.9.19 | 20:45 | LITVI | Měcholupská střeva Polnohospodár Praha | 3. | 1:3 |
Út 10.9.19 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Lokál United | 2. | 0:1 |
Út 3.9.19 | 20:45 | LITVI | Kulva PVC Polnohospodár Praha | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blue Debils | 11 | 9 | 1 | 1 | 94:41 | 19 |
2. | Měcholupská střeva | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:29 | 16 |
3. | Lokál United | 11 | 7 | 0 | 4 | 33:20 | 14 |
4. | Modrá vopice TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 35:26 | 14 |
5. | Horoušany FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 38:47 | 11 |
6. | Kulva PVC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:32 | 10 |
7. | K.K.K. | 11 | 3 | 3 | 5 | 21:22 | 9 |
8. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:42 | 9 |
9. | Polnohospodár Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:40 | 9 |
10. | Omlékované Sojky | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:39 | 8 |
11. | Rošambo | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:46 | 8 |
12. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:48 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 1.10.19 | 18:15 | BECH | Kulišáci CF VET Tamu Pua 1.FC VET (VL3A) |
Út 1.10.19 | 19:30 | BECH | D.G.Team Red Leads (HL6C) |
Út 1.10.19 | 20:45 | BECH | Greenhorns FC Tatran Válec (HL6C) |
Čt 24.10.19 | 17:45 | MIKU3 | Dynamo R.U.M. B Pod parou (HL8D) |
Čt 24.10.19 | 19:00 | MIKU3 | Lucián FC B Rum Zahořany HT (HL5F) |
Čt 24.10.19 | 20:15 | MIKU3 | SuperNova L.F.C. Caroil SUP (SVL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Apostolos Misailidis | 1 | 1 |
Balaban Rostyslav | 5 | 1 |
Brož Václav | 5 | 0 |
Cajthaml Pavel | 1 | 0 |
Havle Jiří | 8 | 10 |
Jičínský Petr | 3 | 1 |
Kanta Jan | 9 | 0 |
Mikula Tomáš | 10 | 2 |
Nýdrle David | 2 | 2 |
Podrazký Karel | 4 | 1 |
Přecechtěl Tomáš | 10 | 0 |
Škába Pavel | 11 | 2 |
Sklenář Jan | 6 | 1 |
Študent Jakub | 3 | 0 |
Zahrádka Jan | 9 | 10 |