Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.19 | 19:30 | HOSTI | Rošambo K.K.K. | 11. | 0:1 |
Út 19.11.19 | 18:15 | HOSTI | Blue Debils Rošambo | 10. | 11:1 |
Út 12.11.19 | 18:00 | HRAB3 | Rošambo Squadra Azzurra | 9. | 3:1 |
Út 5.11.19 | 20:15 | MIKU4 | SG-II Butovice Rošambo | 8. | 7:1 |
Út 22.10.19 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Rošambo | 7. | 5:3 |
Út 15.10.19 | 19:15 | STER3 | Rošambo Omlékované Sojky | 6. | 4:2 |
Út 8.10.19 | 19:00 | P2 | Modrá vopice TJ Rošambo | 5. | 4:4 |
Út 24.9.19 | 20:30 | MOTO2 | Rošambo Měcholupská střeva | 4. | 2:4 |
Út 17.9.19 | 17:00 | HANSP | Lokál United Rošambo | 3. | 6:2 |
Út 10.9.19 | 18:00 | STER1 | Rošambo Kulva PVC | 2. | 3:2 |
Út 3.9.19 | 20:30 | SCBEC | Horoušany FC Rošambo | 1. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blue Debils | 11 | 9 | 1 | 1 | 94:41 | 19 |
2. | Měcholupská střeva | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:29 | 16 |
3. | Lokál United | 11 | 7 | 0 | 4 | 33:20 | 14 |
4. | Modrá vopice TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 35:26 | 14 |
5. | Horoušany FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 38:47 | 11 |
6. | Kulva PVC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:32 | 10 |
7. | K.K.K. | 11 | 3 | 3 | 5 | 21:22 | 9 |
8. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:42 | 9 |
9. | Polnohospodár Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:40 | 9 |
10. | Omlékované Sojky | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:39 | 8 |
11. | Rošambo | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:46 | 8 |
12. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:48 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 21.10.19 | 17:45 | MIKU4 | Deportivo bez Coruna A Speciál Bráník A (HL3A) |
Po 21.10.19 | 19:00 | MIKU4 | Lipnice Tream Deam FC (HL7B) |
Po 21.10.19 | 20:15 | MIKU4 | Pražská legie 2000 VAR AC (HL8B) |
Čt 21.11.19 | 19:15 | MOTO1 | UNYP´s Blazers Slamník I.USP (HL7G) |
Čt 21.11.19 | 20:30 | MOTO1 | Skleňák AC Chlapi FK (HL8I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černý Martin | 11 | 3 |
Fojtek Tomáš | 9 | 4 |
Hlinovský Jakub | 8 | 1 |
Hoffmann Petr | 2 | 0 |
Kostlivý Matouš | 7 | 5 |
Kozák Šimon | 4 | 0 |
Lechaciu Mircea Mihai | 10 | 4 |
Němec Filip | 3 | 2 |
Papež Jan | 2 | 0 |
Papež Michal | 7 | 1 |
Šamalík Martin | 5 | 1 |
Sič Marek | 11 | 3 |
Šusta Vojtěch | 8 | 1 |