Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.11.19 | 17:45 | MIKU3 | Masokombinát Chroustova lokomotiva | 11. | 2:6 |
Út 12.11.19 | 19:00 | MIKU2 | H.K. 12 Masokombinát | 10. | 3:3 |
Út 5.11.19 | 17:45 | MIKU1 | Masokombinát Boží bojovníci | 9. | 5:1 |
Út 29.10.19 | 19:30 | ARIT | Akademie Flirtu Masokombinát | 8. | 6:2 |
Út 15.10.19 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Pivušky FC | 7. | 3:2 |
Út 8.10.19 | 19:30 | ARIT | RAF Jinonice Masokombinát | 6. | 3:2 |
Út 1.10.19 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Prtzalona C.F. | 5. | 3:2 |
Út 24.9.19 | 19:30 | ARIT | 1.FP Praha Masokombinát | 4. | 4:1 |
Út 17.9.19 | 17:45 | MIKU2 | Notorkros FK Masokombinát | 3. | 5:0 |
Út 10.9.19 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Růžoví delfínci 97,2 | 2. | 1:2 |
Út 3.9.19 | 19:30 | ARIT | Kolíci Masokombinát | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Notorkros FK | 11 | 10 | 0 | 1 | 65:23 | 20 |
2. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:26 | 17 |
3. | Akademie Flirtu | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:25 | 16 |
4. | 1.FP Praha | 11 | 5 | 4 | 2 | 32:24 | 14 |
5. | Chroustova lokomotiva | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:24 | 13 |
6. | H.K. 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:22 | 12 |
7. | RAF Jinonice | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:51 | 10 |
8. | Masokombinát | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:36 | 9 |
9. | Prtzalona C.F. | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:32 | 7 |
10. | Boží bojovníci | 11 | 3 | 0 | 8 | 29:51 | 6 |
11. | Kolíci | 11 | 1 | 2 | 8 | 21:50 | 4 |
12. | Pivušky FC | 11 | 0 | 4 | 7 | 23:53 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 5.9.19 | 19:15 | MOTO3 | Hell Avalanche S nadhledem (HL8I) |
Čt 5.9.19 | 20:30 | MOTO3 | FC 1869 Strahovská 10 B (HL8J) |
Čt 31.10.19 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Houbaři (SVL3C) |
Čt 31.10.19 | 19:00 | ZABEH | Strašnická šlechta Nebeský bastardi (HL5F) |
Čt 31.10.19 | 20:15 | ZABEH | Chrontodont ARV Skleňák AC (HL8I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blažek Jakub | 2 | 0 |
Čabrádek Josef | 2 | 0 |
Doubek Martin | 5 | 2 |
Grulich Aleš | 11 | 8 |
Kabelka Jan | 6 | 0 |
Kohút Pavel | 10 | 3 |
Moravčík Norbert | 7 | 3 |
Štůla Andrej | 11 | 4 |
Sýkora Michal | 2 | 0 |
Teslík Ondřej | 10 | 2 |
Žalud Václav | 9 | 3 |
Židlický Martin | 10 | 0 |