Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.11.19 | 17:45 | MIKU1 | Růžoví delfínci 97,2 1.FP Praha | 11. | 3:3 |
Út 19.11.19 | 19:00 | MIKU3 | H.K. 12 Růžoví delfínci 97,2 | 8. | 2:4 |
Út 12.11.19 | 18:15 | ARIT | Kolíci Růžoví delfínci 97,2 | 10. | 2:3 |
St 6.11.19 | 19:30 | PRKOP | Růžoví delfínci 97,2 Chroustova lokomotiva | 9. | 3:1 |
Út 15.10.19 | 20:15 | MIKU4 | Růžoví delfínci 97,2 Boží bojovníci | 7. | 2:4 |
Út 8.10.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Růžoví delfínci 97,2 | 6. | 7:0 |
Út 1.10.19 | 18:15 | PRKOP | Růžoví delfínci 97,2 Pivušky FC | 5. | 6:1 |
St 25.9.19 | 18:00 | STER2 | RAF Jinonice Růžoví delfínci 97,2 | 4. | 2:6 |
Út 17.9.19 | 18:00 | STER3 | Růžoví delfínci 97,2 Prtzalona C.F. | 3. | 7:2 |
Út 10.9.19 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Růžoví delfínci 97,2 | 2. | 1:2 |
Út 3.9.19 | 19:00 | MIKU4 | Růžoví delfínci 97,2 Notorkros FK | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Notorkros FK | 11 | 10 | 0 | 1 | 65:23 | 20 |
2. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:26 | 17 |
3. | Akademie Flirtu | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:25 | 16 |
4. | 1.FP Praha | 11 | 5 | 4 | 2 | 32:24 | 14 |
5. | Chroustova lokomotiva | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:24 | 13 |
6. | H.K. 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 25:22 | 12 |
7. | RAF Jinonice | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:51 | 10 |
8. | Masokombinát | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:36 | 9 |
9. | Prtzalona C.F. | 11 | 2 | 3 | 6 | 30:32 | 7 |
10. | Boží bojovníci | 11 | 3 | 0 | 8 | 29:51 | 6 |
11. | Kolíci | 11 | 1 | 2 | 8 | 21:50 | 4 |
12. | Pivušky FC | 11 | 0 | 4 | 7 | 23:53 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 2.10.19 | 18:15 | CESMI | Bulánci Dirty Bastards (HL4D) |
St 2.10.19 | 19:30 | CESMI | Jacobs Ramutant CF (HL5E) |
St 2.10.19 | 20:45 | CESMI | Slawoj Břevnov Šachta UK VET (VL3B) |
Út 29.10.19 | 19:00 | P2 | Fugas CF B Velký špatný (HL7A) |
Út 29.10.19 | 20:15 | P2 | GFC Regent B Medvědi B (HL8E) |
Út 19.11.19 | 17:45 | MIKU3 | Dejavu FC Netopýr TFC (HL6D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bouška Martin | 9 | 0 |
Danihelka Emil | 11 | 3 |
Kabele Roman | 7 | 6 |
Krajník Lukáš | 1 | 2 |
Mácha Jiří | 6 | 0 |
Merta Dušan | 8 | 5 |
Merta Lukáš | 10 | 2 |
Mílek Tomáš | 7 | 0 |
Stolín Karel | 10 | 0 |
Tumpach Jan | 7 | 0 |
Vrzal Daniel | 9 | 15 |
Vrzal Jiří | 9 | 7 |