St 25.9.19 17:30 ARIT Polární záře R.I.P. B   (HL6F)
St 25.9.19 18:45 ARIT Tohle není hokej? Yellow Dildos B   (HL6F)
St 25.9.19 20:00 ARIT Dejavu FC Démoni   (HL6D)
Po 25.11.19 18:15 HOSTI Gólostroje FC Dynamo R.U.M. A   (HL5B)
Po 25.11.19 19:30 HOSTI Primitives Prague FC GJS FK   (HL7A)
Po 25.11.19 20:45 HOSTI Praetorians FC B Havri Havri   (HL5A)

26. 11. 19 17:45 MIKU4 Prtzalona C.F. H.K. 12 11. 0:1 (0:0)
Prtzalona C.F. H.K. 12
Patrik Sedliský – Ondřej Bartoš, Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal vs Leoš Novák – David Franěk, Jan Honys, Tomáš Horák, Lukáš Hrdý, Martin Klouček, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Richard Tichý, Jaromír Topič
39. Tomáš Horák
12. 11. 19 17:45 MIKU2 Boží bojovníci Prtzalona C.F. 10. 1:9 (1:8)
Boží bojovníci na těžkém terénu za trvalého děště bojovali, ale nakonec ve druhém poločase podlehli.
Boží bojovníci Prtzalona C.F.
Michal Valsa – Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Lukáš Schwengsbier, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs David Sedliský – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal
28. Jindřich Landa 2., 9., 10. Martin Schönfeld
12., 25., 29., 39. Vojtěch Horký
19., 22. Patrik Diamant
5. 11. 19 20:45 CESMI Prtzalona C.F. Akademie Flirtu 9. 3:4 (2:1)
Utkání ve vysokém tempu, vyhrál šťastnější tým Akademie Flirtu.
Prtzalona C.F. Akademie Flirtu
Patrik Sedliský – Ondřej Bartoš, Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal vs Josef Karas – Tomáš Benda, Dominik Beran, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Tomáš Mulač, Martin Pražan
8., 21. Martin Schönfeld
54. Filip Kebrt
20., 50. Tomáš Benda
35. Tomáš Mulač
39. Martin Gremlica
29. 10. 19 20:45 ARIT Pivušky FC Prtzalona C.F. 8. 4:4 (1:2)
Poklidné utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Trnka
Pivušky FC Prtzalona C.F.
Aleš Chvátal – David Bochníček, Jiří Boháč, Jan Hampl, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs David Sedliský – Ondřej Bartoš, Patrik Diamant, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal
52. Tomáš Stejskal
15. 10. 19 20:45 ARIT Prtzalona C.F. RAF Jinonice 7. 2:3 (1:2)
Fotbal plný nefotbalových soubojů. Jinonice byly lepší a vyhrály. Filip Matoušek, Michal Šťastný
Prtzalona C.F. RAF Jinonice
Patrik Sedliský – Ondřej Bartoš, Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Matěj Hora, Martin Kubáň, Luboš Němec, Miroslav Pechar, Alexandr Sehedi
4. Ondřej Bartoš
48. Vojtěch Horký
5., 15. Matěj Hora
45. Alexandr Sehedi
10. 10. 19 20:30 STER1 1.FP Praha Prtzalona C.F. 6. 0:0 (0:0)
Průměrné vyrovnané utkání bez gólů. Trnka
1.FP Praha Prtzalona C.F.
Martin Březina – Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Miroslav Korbel, Filip Novotný, Michal Petr vs David SedliskýOndřej Bartoš, Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal
1. 10. 19 19:30 ARIT Masokombinát Prtzalona C.F. 5. 3:2 (2:1)
Průměrné utkání skončilo těsným vítězstvím týmu Masokombinát. Trnka
Masokombinát Prtzalona C.F.
Martin Židlický – Martin Doubek, Aleš Grulich, Jan Kabelka, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Vojtěch Horký – Ondřej Bartoš, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal
6., 48. Aleš Grulich
18. Václav Žalud
42 Václav Žalud 19., 39. Martin Schönfeld
24. 9. 19 17:45 MIKU2 Prtzalona C.F. Notorkros FK 4. 1:8 (1:5)
Hosté byli od začátku zápasu lepším týmem. Celý zápas diktovali tempo a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Prtzalona C.F. Notorkros FK
David Sedliský – Ondřej Bartoš, Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Tomáš Stejskal vs Daniel Prosenc – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Jaroslav Novák, Pavel Ryšica, Patrik Škorpil, Jan Zenkl
20. Tomáš Stejskal 1., 9. Jan Zenkl
18. Tomáš Bechtold
19. OG
30., 46. Patrik Škorpil
42., 59. Petr Lipnický
17. 9. 19 18:00 STER3 Růžoví delfínci 97,2 Prtzalona C.F. 3. 7:2 (2:2)
Po skvělém úvodu Prtzalony převzali otěže zápasu hráči Delfínků. Do přestávky stačili ještě vyrovnat a druhá půle patřila jenom jim. Pěti brankami rozhodli o vysoké výhře 7:2.
Růžoví delfínci 97,2 Prtzalona C.F.
Martin Bouška – Emil Danihelka, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Tomáš Mílek, Jan Tumpach, Daniel Vrzal vs Patrik Sedliský – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal
21., 43. Daniel Vrzal
25. Lukáš Merta
32., 36. Emil Danihelka
40., 54. Dušan Merta
9., 15. Tomáš Stejskal
12. 9. 19 19:30 ARIT Prtzalona C.F. Kolíci 2. 7:1 (2:0)
V prvním poločase po krásných střelách z dálky se ujali vedení domácí 2:0. Hosté ve druhém poločase předvedli zlepšený výkon, avšak na zvrat v utkání to nestačilo.
Prtzalona C.F. Kolíci
Tomáš Stejskal – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Patrik Sedliský vs Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Matyáš Frank, Jan Konšel, Michal Král, Zbyněk Pawlas, Marian Zikmund
6., 35. Patrik Sedliský
10., 47. Vojtěch Horký
38., 54. Pavel Hrabec
45. Filip Kebrt
37. Marian Zikmund
3. 9. 19 19:15 STER2 Chroustova lokomotiva Prtzalona C.F. 1. 0:0 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil. Poklidné utkání.
Chroustova lokomotiva Prtzalona C.F.
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Petr Čechovič, Ondřej Fiala, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Martin Řežábek vs Patrik Sedliský – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal