Pá 4.10.19 19:30 STOD Lužinýýý Boys Gladiators Beroun   (HL5G)
Pá 4.10.19 20:45 STOD Real Hagrid CF Legendy FC   (HL6I)
So 16.11.19 11:15 ZAK Šílené veverky SLPČ FK   (HL8L)
So 16.11.19 12:30 ZAK SAS fans Guaraní   (HL6J)

1. 12. 19 17:15 HOSTI Protector 1320 FC ZAHR 1.FC 11. 2:4 (2:1)
Záchranářské utkání, kdy se Protector šťastně na konci prvního poločasu dostal do vedení, ale hosté zlepšenou druhou půlí zápas otočili a slaví tak záchranu.
Protector 1320 FC ZAHR 1.FC
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Václav Trneček, Pavel Vávra vs Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Daniel Křehlík, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený
20. Jan May
28. Pavel Vávra
6. Štěpán Šefrhans
34., 60. Jaroslav Leština
45. Petr Skrčený
17. 11. 19 16:15 MIKU4 Posílej FC Protector 1320 FC 10. 1:2 (1:2)
Domácí byli aktivnější celý zápas, ale bohužel nedávali tutové šance. Hosté si připisují dva body. Dufek
Posílej FC Protector 1320 FC
Jáchym Fales – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Michal Kubiče, Petr Novák, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra
21. Nikola Šolaja 3. Radim Šalša
20. Miroslav Šalša
10. 11. 19 18:45 P3 Protector 1320 FC Benda OFC 9. 2:2 (0:2)
V prvním poločase hosté vstřelili dvě branky a zaslouženě vedli. O dva body přišli až těsně před závěrečným hvizdem.
Protector 1320 FC Benda OFC
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Vít Martinec – Filip Jiřikovský, Viktor Lukáš, Michal Mach, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
54. Vít Pleskot
56. Jan Vladyka
12., 14. Michal Mach
3. 11. 19 17:30 ZABEH Gang of Jan Palach Protector 1320 FC 8. 4:1 (0:1)
Hosté po hrubé chybě domácího gólmana vedli. Domácí na konci dokázali vítězství zlomit na svou stranu. Jedlička
Gang of Jan Palach Protector 1320 FC
Michal Müller – Radek Dán, Dan Heuer, Jan Kubíček, Max Lánský, Mikuláš Minčič, Jonáš Pospíšil, Ondřej Raček vs Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Miroslav Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra
42., 52. Dan Heuer
56. Mikuláš Minčič
58. Max Lánský
48 Ondřej Raček 16. Jan May 56. Pavel Vávra
20. 10. 19 16:15 LITVI Protector 1320 FC Plameňák MFK 7. 6:0 k.
Zápas nebyl moc k dívání. Hosté byli z mého pohledu lepším týmem, ale v tomto zápase se ukázaly zkušenosti starších pánů. Dufek
Protector 1320 FC Plameňák MFK
Petr Kvasňovský – Jan May, Pavel May, Miroslav Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Petr Zemánek – Martin Cyrner, Ondřej Mohyla, Oskar Pavel Nýč, Josef Rakouský, Bohumil Sajner, Filip Tlapa, Václav Trejtnar
4., 39., 56. Pavel Vávra
16. Pavel May
60. Jan May
48. Václav Trejtnar
55. Ondřej Mohyla
13. 10. 19 17:30 P3 Beerchester United Protector 1320 FC 6. 1:3 (1:0)
Protector měl trochu více ze hry, a i když těsně před poločasem inkasoval, nakonec ve druhém poločase vstřelil tři branky a zaslouženě bere oba body.
Beerchester United Protector 1320 FC
Filip Ernest – Miroslav Čanecký, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Michal Vávra, Petr Vítek vs Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka
30. Miroslav Čanecký 41., 48. Pavel Vávra
55. Radim Šalša
6. 10. 19 20:00 ZABEH Protector 1320 FC Vzteklé Želvičky 5. 1:3 (0:2)
V nepohledném utkání se více vztekal Protector než Vzteklé želvičky, které pohladil více výsledek 3:1 než předvedená hra. Hošek
Protector 1320 FC Vzteklé Želvičky
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Pavel Štěrba – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Ján Mikulovský, Jan Opatřil, Jan Rylich, Ladislav Šašek, Tomáš Surovec, Jiří Tomášek, Karel Winter
35. Jan Vladyka 7. Jiří Tomášek
16. Jan Rylich
50. Tomáš Surovec
29. 9. 19 18:45 ZAK Sokol Vysočany C Protector 1320 FC 4. 2:2 (2:1)
Velice vyrovnané utkání z obou stran. Zasloužená remíza pro oba týmy. Jambor
Sokol Vysočany C Protector 1320 FC
Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Matyáš Coňk, Stanislav Coňk, Tomáš Havlíček, Patrik Kamp, Tomáš Kreitl vs Pavel May – Michal Hekl, Jan May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka
5. Tomáš Havlíček
27. Matyáš Coňk
26. Miroslav Šalša
39. Vít Pleskot
22. 9. 19 18:45 P3 Protector 1320 FC SoClose United 3. 1:6 (1:3)
Utkání bylo vedené velmi klidné, i když převaha SoClose byla zdrcující.
Protector 1320 FC SoClose United
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Václav Trneček, Pavel Vávra vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf
23. Vít Pleskot 2. Jakub Rudolf
23., 27., 60. Ondřej Anýž
37., 55. Šimon Kuzica
15. 9. 19 20:00 ZABEH Sever 1.FC Protector 1320 FC 2. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodla branka, u které domácí reklamovali faul. Čapla
Sever 1.FC Protector 1320 FC
Zdeněk Genčev – Yevhen Dereniuk, Karel Frankota, Petr Kvapil, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel vs Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka
7. Yevhen Dereniuk
35. Karel Medek
12. Pavel May
32., 50. Pavel Vávra
8. 9. 19 16:15 KBELY Protector 1320 FC Sestra Sojka 1. 2:4 (0:2)
Poklidné utkání, kde Sestra Sojka měla více ze hry a po zásluze zvítězila. Petr Kubík, Novotný
Protector 1320 FC Sestra Sojka
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Jan Bělonožník – Dalibor Bátrla, Milan Chrdle, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák