Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 17:30 | P2 | SoClose United Gang of Jan Palach | 11. | 3:7 |
Ne 17.11.19 | 16:15 | P2 | Plameňák MFK SoClose United | 10. | 0:6 k. |
Ne 10.11.19 | 16:15 | P2 | SoClose United Beerchester United | 9. | 1:5 |
Ne 3.11.19 | 16:15 | P2 | Vzteklé Želvičky SoClose United | 8. | 4:2 |
Ne 20.10.19 | 16:15 | P2 | SoClose United Sokol Vysočany C | 7. | 6:2 |
Ne 13.10.19 | 18:30 | HOSTI | ZAHR 1.FC SoClose United | 6. | 4:2 |
Ne 6.10.19 | 16:15 | P2 | Sever 1.FC SoClose United | 5. | 1:1 |
Ne 29.9.19 | 16:15 | P2 | SoClose United Sestra Sojka | 4. | 3:1 |
Ne 22.9.19 | 18:45 | P3 | Protector 1320 FC SoClose United | 3. | 1:6 |
Ne 15.9.19 | 16:15 | P1 | SoClose United Posílej FC | 2. | 3:0 |
Ne 8.9.19 | 18:45 | P2 | Benda OFC SoClose United | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Vysočany C | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:24 | 18 |
2. | Beerchester United | 11 | 7 | 2 | 2 | 30:16 | 16 |
3. | Gang of Jan Palach | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:23 | 15 |
4. | Sever 1.FC | 11 | 4 | 5 | 2 | 35:23 | 13 |
5. | ZAHR 1.FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:30 | 12 |
6. | Posílej FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:27 | 11 |
7. | SoClose United | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:29 | 11 |
8. | Benda OFC | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:31 | 11 |
9. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:29 | 10 |
10. | Vzteklé Želvičky | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:43 | 9 |
11. | Sestra Sojka | 11 | 2 | 2 | 7 | 27:43 | 6 |
12. | Plameňák MFK | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 27.9.19 | 18:00 | ZAK | Regio Team Ol´school Fellas BK (HL6I) |
Pá 27.9.19 | 19:15 | ZAK | GoGo 1.NC Los Bimbananos (HL6I) |
St 16.10.19 | 19:00 | P2 | Fotbaloví bozi Alkohol Tea FC (HL6E) |
St 16.10.19 | 20:15 | P2 | Prokaryota FZ M - Bubo A (HL8G) |
Pá 8.11.19 | 18:00 | P2 | Šnek FC B Rozmetadlo FC (HL8K) |
Pá 8.11.19 | 19:15 | P2 | Ol´school Fellas BK Valícíse Kojoti (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alaxin Jan | 5 | 7 |
Anýž Filip | 1 | 0 |
Anýž Ondřej | 10 | 7 |
Čapek David | 10 | 1 |
Chudomel Petr | 9 | 5 |
Grytsyk Igor | 3 | 1 |
Khek Jakub | 9 | 0 |
Klíma Lukáš | 9 | 0 |
Kuzica Šimon | 10 | 3 |
Rudolf Jakub | 8 | 3 |
Rudolf Jan | 2 | 0 |