Út 24.9.19 19:15 MOTO3 Prastará dáma Le Jardin   (HL6D)
Út 24.9.19 20:30 MOTO3 Blue Debils Kulva PVC   (HL7C)
Po 14.10.19 19:15 MOTO2 TBC Lachtan B Tlakové galoše   (HL6B)
Po 14.10.19 20:30 MOTO2 Digi Prague FC Dukla Praha FK   (HL8B)
So 23.11.19 10:00 TEMPO Tempo 01 HFC OOO FC   (HL5H)
So 23.11.19 11:15 TEMPO Crossed sausages FC Guaraní   (HL6J)

1. 12. 19 17:15 HOSTI Protector 1320 FC ZAHR 1.FC 11. 2:4 (2:1)
Záchranářské utkání, kdy se Protector šťastně na konci prvního poločasu dostal do vedení, ale hosté zlepšenou druhou půlí zápas otočili a slaví tak záchranu.
Protector 1320 FC ZAHR 1.FC
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Václav Trneček, Pavel Vávra vs Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Daniel Křehlík, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený
20. Jan May
28. Pavel Vávra
6. Štěpán Šefrhans
34., 60. Jaroslav Leština
45. Petr Skrčený
24. 11. 19 18:30 HOSTI Plameňák MFK ZAHR 1.FC 3. 0:6 k.
17. 11. 19 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Vzteklé Želvičky 10. 5:1 (1:1)
Generační rozdíl se projevil až ve druhém poločase, kdy hostům docházely síly. Andrle
ZAHR 1.FC Vzteklé Želvičky
Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Jaroslav Leština, Martin Lisa, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený vs Jiří Tomášek – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Jan Opatřil, Ladislav Šašek, Karel Winter
30., 51. Štěpán Šefrhans
32. Martin Lisa
33. Petr Skrčený
55. Jaroslav Leština
7. Michal Kaplan
10. 11. 19 18:30 HOSTI Posílej FC ZAHR 1.FC 9. 3:2 (3:1)
Domácí vedli rychle 3:0. Hosté se postupem času rozehráli, ale dokázali jen snížit. Dufek
Posílej FC ZAHR 1.FC
Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený
5., 8. Martin Žáček
11. Nikola Šolaja
18., 32. Jaroslav Leština
3. 11. 19 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Sokol Vysočany C 8. 2:3 (0:2)
Utkání se šťastným koncem pro Sokol Vysočany. Domácí bojovným výkonem stáhli v závěru dvoubrankový náskok hostů. Ovšem z protiútoku inkasovali třetí gól a na vyrovnání už nezbyl čas. Na šance a držení míče vyrovnané utkání. Rataj
ZAHR 1.FC Sokol Vysočany C
Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Jaroslav Leština, Martin Lisa, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený vs Petr Jambor – Viera Bajnovičová, Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Martin Dvořák, Patrik Kamp, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Ondřej Ryšlavý
44. Štěpán Šefrhans
59. Jaroslav Leština
5., 60. Patrik Kamp
29. Ondřej Ryšlavý
20. 10. 19 18:45 P1 Benda OFC ZAHR 1.FC 7. 2:3 (1:1)
Utkání plné zvratů, hrané přes velké nasazení obou týmů velmi korektně.
Benda OFC ZAHR 1.FC
Bohumil Váňa – Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach, Vít Martinec, Miloslav Svatoš, Lukáš Vlček, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený
22., 38. Ondřej Vobnášil 19., 34. Richard Branald
58. David Dvořák
13. 10. 19 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC SoClose United 6. 4:2 (2:0)
ZAHR vyhrál první poločas 2:0, zápletka ještě přišla v závěru, ale domácí nakonec výhru pojistili. Tomáš Bína
ZAHR 1.FC SoClose United
Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený vs Lukáš Klíma – Jan Alaxin, Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Igor Grytsyk, Jakub Khek, Šimon Kuzica
19., 28. Jaroslav Leština
46. Petr Skrčený
59. Štěpán Šefrhans
46. Jan Alaxin
55. Igor Grytsyk
6. 10. 19 18:30 HOSTI Gang of Jan Palach ZAHR 1.FC 5. 7:1 (2:1)
V první půli byla hra celkem vyrovnaná, ale druhý poločas se odehrával zcela v režii Gangu. Jejich vítězství je zasloužené.
Gang of Jan Palach ZAHR 1.FC
Radek Dán – Dan Heuer, Jan Kubíček, Max Lánský, Mikuláš Minčič, Theodor Peake, Jonáš Pospíšil, Ondřej Raček, Viktor Veniger, Martin Žegklitz vs Marek Vodrážka – Ondřej Bendík, Richard Branald, David Dvořák, Jakub Hruška, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený
3. Martin Žegklitz
13., 39. Dan Heuer
31., 60. Jonáš Pospíšil
50. Viktor Veniger
60. Max Lánský
26. Jaroslav Leština
29. 9. 19 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Sever 1.FC 4. 2:5 (1:2)
Celkový obraz hry určovalo to, že domácí neměli na střídání. Postupem času hosté měli více ze hry a zaslouženě vyhráli. Andrle
ZAHR 1.FC Sever 1.FC
Marek Vodrážka – Richard Branald, David Dvořák, Jaroslav Leština, Bohuslav Mach, Štěpán Šefrhans vs Karel Medek – Yevhen Dereniuk, Pavel Drinka, Karel Frankota, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Maksym Ravliuk, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Vydra