Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.19 | 18:15 | ARIT | Socra SUP Berger club SUP | 11. | 6:1 |
Po 18.11.19 | 18:15 | DEKAN | Traktor Humus SUP A Socra SUP | 10. | 0:3 |
Po 11.11.19 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Bílý lev CF SUP | 9. | 3:3 |
Po 4.11.19 | 20:15 | METE1 | Valník Socra SUP | 8. | 1:1 |
Po 21.10.19 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Super Calvados | 7. | 2:3 |
Po 7.10.19 | 18:15 | DEKAN | Slepí koně SUP Socra SUP | 5. | 0:3 |
Po 30.9.19 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Rychlé pípy SUP | 4. | 1:1 |
Po 23.9.19 | 18:15 | DEKAN | Kbelák FC SUP Socra SUP | 3. | 4:7 |
Po 9.9.19 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Kapr tým SUP | 2. | 3:3 |
Po 2.9.19 | 18:15 | DEKAN | Daltonové SUP Socra SUP | 1. | 0:7 |
Socra SUP | 6. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý lev CF SUP | 10 | 8 | 1 | 1 | 67:24 | 17 |
2. | Valník | 10 | 6 | 2 | 2 | 41:20 | 14 |
3. | Socra SUP | 10 | 5 | 4 | 1 | 36:16 | 14 |
4. | Super Calvados | 10 | 6 | 2 | 2 | 42:25 | 14 |
5. | Kbelák FC SUP | 10 | 5 | 2 | 3 | 50:35 | 12 |
6. | Kapr tým SUP | 10 | 5 | 1 | 4 | 44:28 | 11 |
7. | Rychlé pípy SUP | 10 | 4 | 3 | 3 | 37:40 | 11 |
8. | Daltonové SUP | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:35 | 8 |
9. | Traktor Humus SUP A | 10 | 1 | 2 | 7 | 16:52 | 4 |
10. | Berger club SUP | 10 | 0 | 3 | 7 | 18:50 | 3 |
11. | Slepí koně SUP | 10 | 0 | 2 | 8 | 13:53 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 19.9.19 | 19:00 | P3 | Kuřátka FC VV Vokra VV (VL1A) |
Čt 19.9.19 | 20:15 | P3 | Viktorčin smích PRKA (HL7G) |
Pá 18.10.19 | 17:45 | ZABEH | Postupická veterans TJ Hajduk Hůrka B (HL8K) |
Pá 18.10.19 | 19:00 | ZABEH | Úderka Žižkov SUP Super Naděje A (SVL1A) |
Út 26.11.19 | 19:00 | ZABEH | Merck stars Démoni (HL6D) |
Út 26.11.19 | 20:15 | ZABEH | Indus SUP A Defect SUP (SVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adámek Jan | 7 | 9 |
Bačovský Petr | 8 | 13 |
Čemus Jan | 10 | 5 |
Čermák Marek | 6 | 2 |
Charvát Michael | 10 | 3 |
Drahokoupil Jiří | 10 | 2 |
Hubr František | 10 | 1 |
Rothe Miroslav | 7 | 1 |
Zahradník Jan | 9 | 0 |