Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 29.11.19 | 18:15 | HOSTI | Real Prd Postupická veterans TJ | 11. | 3:4 |
Pá 22.11.19 | 19:30 | DEKAN | Postupická veterans TJ Vincentka FC | 9. | 5:3 |
Pá 15.11.19 | 20:15 | ZABEH | Postupická veterans TJ Real Praha B | 10. | 4:1 |
Pá 1.11.19 | 20:45 | STOD | Nejasná identita 1.HK Postupická veterans TJ | 8. | 0:3 |
Pá 18.10.19 | 17:45 | ZABEH | Postupická veterans TJ Hajduk Hůrka B | 7. | 2:2 |
Pá 11.10.19 | 18:15 | HANSP | FC FC Postupická veterans TJ | 6. | 0:6 k. |
Pá 4.10.19 | 18:15 | HOSTI | Postupická veterans TJ Boss United | 5. | 4:3 |
Pá 27.9.19 | 18:15 | PRKOP | Rozmetadlo FC Postupická veterans TJ | 4. | 5:2 |
Pá 20.9.19 | 18:00 | P2 | Postupická veterans TJ Šnek FC B | 3. | 4:6 |
Pá 13.9.19 | 18:15 | HANSP | SH Stejskalova Postupická veterans TJ | 2. | 1:8 |
Pá 6.9.19 | 18:15 | HOSTI | Postupická veterans TJ TJ Bohemia Chips 1980 | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozmetadlo FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 83:28 | 20 |
2. | Postupická veterans TJ | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:26 | 17 |
3. | Boss United | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:35 | 16 |
4. | Šnek FC B | 11 | 7 | 0 | 4 | 46:21 | 14 |
5. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:54 | 13 |
6. | Hajduk Hůrka B | 11 | 4 | 3 | 4 | 39:41 | 11 |
7. | Real Praha B | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:53 | 11 |
8. | Real Prd | 11 | 3 | 2 | 6 | 39:41 | 8 |
9. | SH Stejskalova | 11 | 3 | 0 | 8 | 31:44 | 6 |
10. | FC FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:52 | 6 |
11. | Vincentka FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:41 | 5 |
12. | Nejasná identita 1.HK | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:51 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 18.9.19 | 19:30 | TEMPO | Demínka A Budvarka B (HL8F) |
St 18.9.19 | 20:45 | TEMPO | Alibi AC SK Viktoria 1905 (HL5D) |
Ne 20.10.19 | 16:15 | DEKAN | Květák Šotgani (HL7K) |
Ne 20.10.19 | 17:30 | DEKAN | Pogo Praha FC Ross Crock (HL7J) |
Po 4.11.19 | 19:00 | P2 | Manchlastr FC Alkohol Vršovice FC (HL5B) |
Po 4.11.19 | 20:15 | P2 | Oratoř Kobylisy Šrot FC (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bejček Martin | 11 | 13 |
Janečka Lukáš | 11 | 1 |
Kebrle Dominik | 11 | 0 |
Klusáček Ondřej | 10 | 0 |
Langšádl Dan | 11 | 7 |
Lejsek Adam | 11 | 2 |
Neumann Denis | 10 | 2 |
Rýgl Filip | 11 | 0 |
Soukup Marek | 11 | 0 |
Veselý Martin | 11 | 0 |
Volenec Jan | 10 | 3 |
Zdobinský Matěj | 11 | 12 |