Čt 31.10.19 19:15 MOTO4 Pivní balet Kopanda team FC   (HL7H)

5. 12. 19 19:00 MIKU1 J.R.Club B Viktorčin smích 11. 3:1 (3:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl výkon jediného hráče.
Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Petr Peleška, Antonín Prech, Lukáš Skřivan vs Jan Ujka – Jiří Březina, Pavel Dlugi, Pavel Dort, Jan Kalík, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Michal Šmíd
12 David Mička
53 Filip Malý
45. Adam Palán
21. 11. 19 19:30 HOSTI Viktorčin smích Suchá dáseň AC 10. 4:0 (1:0)
Bojovné utkání, ve kterém vítězové byli přesnější v zakončení a vítězství zvýraznili v závěru utkání. Hráno velmi slušně. Michal Janoška, Tomáš Němec
Viktorčin smích Suchá dáseň AC
Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta vs Martin Kunz – Daniel Kulich, Filip Miškovský, Zdeněk Podolan, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
27., 58. Martin Kratochvíl
48. Jan Šembera
59. David Rozsíval
14. 11. 19 19:30 BECH Champions FC Viktorčin smích 9. 5:1 (2:1)
Domácí předváděli atletický fotbal, ale hosté dobře bránili a hrozili z brejků. Zlomili se až v 50. minutě, kdy domácí dali gól na 4:1. Rataj
Champions FC Viktorčin smích
David Horníček – Jakub Hnízdil, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Rudolf Lébr, Michal Maršík, Jan Zima vs Jan Ujka – Jiří Březina, Pavel Dlugi, Pavel Dort, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd
8. Martin Hypeš
18. Jan Zima
40. Jakub Kalvas
50., 59. Jakub Hnízdil
29. Pavel Dort
6. 11. 19 19:15 MOTO1 Viktorčin smích Slamník I.USP 8. 1:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, které se rozhodlo v závěru.
Viktorčin smích Slamník I.USP
Jan Ujka – Jiří Březina, Pavel Dlugi, Martin Kratochvíl, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd vs Richard Chlistovský – Josef Babuš, Dominik Derganz, Radek Dolejší, Jindřich Krásný, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba
25. Adam Palán 1. Dominik Derganz
10. Radek Dolejší
51. Jindřich Krásný
24. 10. 19 20:30 STER2 Holota FC Viktorčin smích 7. 2:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla lepší koncovka domácích. Svoboda
Holota FC Viktorčin smích
Karel FaitlJan Černík, Michal Jahn, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Tomáš Novotný, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka vs Jan Ujka – Jiří Březina, Jan Kalík, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Jan Šembera
41. Matěj Žežulka
54. Jiří Tomaštík
17. 10. 19 18:00 STER1 Viktorčin smích Sculpturo FC 6. 3:3 (3:2)
Pěkný fotbal na 7. ligu. Dobrá úroveň. Remíza je spravedlivá.
Viktorčin smích Sculpturo FC
Jan Ujka – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Jiří Valenta vs Michal Trojan – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, David Sysel, Filip Tomáš, Miloš Vladyka, Martin Voldřich
6., 23., 29. Adam Palán 13. Jakub Charvát
19. Filip Tomáš
52. Martin Voldřich
22. Miloš Vladyka
10. 10. 19 20:30 STER2 DHL Bad Diablos Viktorčin smích 5. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla až poslední desetiminutovka.
DHL Bad Diablos Viktorčin smích
Luigi Brunet – Patricio Cardozo, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Ajmal Siddiqui, Randolph Tan, Martin Valent vs Michal Šmíd – Jiří Březina, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Jiří Valenta
57. Randolph Tan 51. Jiří Valenta
53. Martin Kratochvíl
3. 10. 19 18:00 STER1 Viktorčin smích Reage boys 4. 4:3 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání, kde šťastnějším týmem byli domácí a v posledních deseti minutách otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Klail
Viktorčin smích Reage boys
Michal Šmíd – Jiří Březina, Pavel Dlugi, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jiří Valenta vs Pavel Sivák – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Martin Lehečka, Ondřej Pavlíček, Michal Volák
21. Martin Lehečka
26. 9. 19 18:15 HOSTI Bandidoz Viktorčin smích 3. 2:0 (1:0)
Slušné a vyrovnané utkání. Klobouk dolů před domácím týmem, který byl celý první poločas bez střídání. Druhý poločas přišel domácím jejich nejlepší hráč Voříšek, který si se soupeřem hrál jako kočka s myší. Karel Hrubeš, Václav Kedlický
Bandidoz Viktorčin smích
Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Jan Ujka – Jiří Březina, Jan Kalík, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Adam Palán, David Rozsíval, Jan Šembera, Jiří Valenta
16., 36. Jan Jeřábek
19. 9. 19 20:15 P3 Viktorčin smích PRKA 2. 4:5 (1:3)
Pohledné utkání s mírnou převahou hostů. Kohout
Viktorčin smích PRKA
Jan Ujka – Jiří Březina, Jan Kalík, Adam Palán, David Rozsíval, Michal Šmíd, Jiří Valenta vs Antonín Vrána – Andrew Argent, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Raphael Tinant