Út 8.9.20 18:00 STER2 Killing power FC DHL Brohemians   (HL8D)
Út 8.9.20 19:15 STER2 Traktor humus VET A Rokoska VET B   (VL1A)
Út 8.9.20 20:30 STER2 V.C. Žvahov UVL   (UVL2A)
St 30.9.20 17:45 MIKU1 Klokan club UVL Cormoran FC UVL   (UVL1A)
St 30.9.20 19:00 MIKU1 Santa Tranta PC C PAPE Dejvice   (HL3C)
St 30.9.20 20:15 MIKU1 Youngsters FC Saens 1.FC A   (HL2B)

30. 6. 21 17:45 MIKU2 La Famiglia A.G.Č.V. 11. 4:0 (0:0)
Hráno v klidu a s rozvahou. Domácí si došli ze zabezpečené obrany v druhém poločase pro oba body. Jambor
La Famiglia A.G.Č.V.
Marian Krajč – Carlo Maria Maione, Jan Roubíček, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Filip Kincl – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Ivo Malina, Matěj Rzounek, Ondřej Šíma, Bohumil Vender
35., 48. Matěj Zuna
40. Carlo Maria Maione
42. Michal Sochor
55. Ondřej Šíma
15. 6. 21 19:15 ZAK A.G.Č.V. Debakl FC 10. 3:5 (2:1)
Domácím vyšel vstup do zápasu, hosté se ale ve druhém poločase zlepšili v koncovce a zaslouženě vyhráli. Dvořák
A.G.Č.V. Debakl FC
Filip Kincl – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Daniel Krynický, Martin Polívka, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Ondřej Šíma vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar, Jan Štoncner
18., 59. Jiří Hendrich ml.
29. Marek Hubička
21. Tomáš Ferneza
39., 53. Matěj Krovoza
45., 46. Tomáš Repaský
8. 6. 21 20:15 MIKU2 Kliďas FC A.G.Č.V. 9. 3:2 (0:0)
Pohledný a rychlý zápas, kde každá akce mohla skončit gólem, přesto v první půli nepadl ani jeden. Druhý poločas hosté tlačili a domácí dávali góly. Za stavu 2:0 ale Kliďas polevil a měl co dělat, aby těsnou výhru udržel. Michal Bažant, Michal Hlaváček
Kliďas FC A.G.Č.V.
Bohuslav Křeček – Patrik Adamczyk, Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Libor Trlifaj, Martin Wenglorz vs Marek HubičkaJiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Martin Polívka, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr
36. Lukáš Hloucal
42. Patrik Adamczyk
57. Jiří Loucký
47. Jiří Šnýdr
59. Jiří Hendrich ml.
1. 6. 21 20:15 MIKU4 Speciál Bráník B A.G.Č.V. 2. 7:2 (3:1)
Pěkné a svižné utkání. Domácí byli jistější v kombinaci, čemuž odpovídá výsledek. Novotný
Speciál Bráník B A.G.Č.V.
Jan Šálek – Jan Bednář, Miroslav Horváth, Tomáš Houra, Jiří Kotáb, Jakub Kricner, Jonáš Navrátil, Jan Ropický vs Filip Kincl – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr
19. Jakub Kricner
23., 32., 60. Jan Bednář
26., 47. Jonáš Navrátil
53. Tomáš Houra
24., 54. Marek Hubička 47. Marek Hubička
16. 12. 20 19:15 ZAK A.G.Č.V. GFC Regent A 8. 2:2 (0:0)
Krásný zápas dvou defenzivně zodpovědných týmů.
A.G.Č.V. GFC Regent A
Filip KinclJiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Martin Polívka, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Ondřej Šíma vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Jakub Horňák, Matěj Hruška, Lukáš Radouš, Ondřej Štryncl
46. Jiří Hendrich ml.
49. Libor Hošek
37. Ondřej Štryncl
46. Petr Dvořák
8. 12. 20 20:15 MIKU2 Barclays A.G.Č.V. 7. 4:6 (1:3)
V utkání byli lepší hostující hráči a po zásluze zvítězili.
Barclays A.G.Č.V.
Ondřej Horák – Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Richard Šána, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Martin Polívka, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Ondřej Šíma, Bohumil Vender
29. Jiří Hendrich ml.
6. 10. 20 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Koberce Trend ARG 6. 2:0 (1:0)
Hezké utkání, plné kombinačních akcí na obou stranách. Domácí byli přeci jen fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Beneš
A.G.Č.V. Koberce Trend ARG
Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Martin Polívka, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr vs Tomáš Bubeník – Viktor Doleček, Seit Kasymbekov, Danabek Kimranov, Bektursun Makanov, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal
27. Marek Hubička
29. 9. 20 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Torpedo Ohrobec SKA 5. 6:0 k.
22. 9. 20 20:15 MIKU1 Akta - rez A.G.Č.V. 4. 1:4 (0:1)
Domácí od vyšší porážky uchránil dobrý výkon gólmana. Jan Nováček, Antonín Vávra
Akta - rez A.G.Č.V.
Milan Morávek – Filip Hladký, Jan Klír, David Kreuzer, Jakub Mrhal, Filip Mucks, Jan Švarc, Martin Toupal vs Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Ivo Malina, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Ondřej Šíma, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek
47. Filip Hladký 20., 40. Jiří Hendrich ml.
42., 56. Ondřej Šíma
15. 9. 20 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Absinth 3. 4:3 (3:1)
Rychlé, pohledné utkání, spravedlivá by byla dělba bodů. Miroslav Vostatek
A.G.Č.V. Absinth
Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Ivo Malina, Jakub Řezníček, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr vs Michael Štván – Josef Macháč, Martin Moník, Martin Požár, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Marek Šumník, Štěpán Vaněček, Martin Zeman