Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar, Martin Rouček, Alexandr Sirotek, Robert Stökl vs Tomáš Bubeník – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, Radim Jakubec, Danabek Kimranov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal
55. Lukáš Reymar
25. Lukáš Srb
52. Roman Čížek
15. 6. 21 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Kliďas FC 10. 8:2 (2:1)
Jednoznačné utkání. Domácí byli jasně lepší, což zužitkovali v pohodlné vítězství. Stěhule
Koberce Trend ARG Kliďas FC
Michal Mravík – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Roman Čížek, Viktor Doleček, Tomáš Fichtner, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal vs Bohuslav Křeček – Patrik Adamczyk, Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Libor Trlifaj, Dan Trtík, Martin Wenglorz
13., 24. Tomáš Fichtner
39., 40. Adam Čížek
40., 41., 43. Lukáš Mitro
51. Lukáš Srb
11. OG
34. Lukáš Hloucal
9. 6. 21 19:15 ZAK GFC Regent A Koberce Trend ARG 9. 3:2 (2:1)
Zápas ve vysokém tempu, šance střídala šanci. Domácí vyhráli první poločas, po přestávce náskok pojistili a Koberce už stihly jen snížit.
GFC Regent A Koberce Trend ARG
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Jakub Horňák, Matěj Hruška, Lukáš Krupička, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Ondřej Štryncl vs Tomáš Bubeník – Vilém Brunclík, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Radim Jakubec, Danabek Kimranov, Bektursun Makanov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal
15., 44. Ondřej Štryncl
26. Lukáš Krupička
28 Lukáš Krupička 16. Radim Jakubec
52. Lukáš Srb
26. 5. 21 19:00 METE2 Koberce Trend ARG Torpedo Ohrobec SKA 7. 3:4 (1:3)
Hosté měli první poločas pod kontrolou, dobře kombinovali a dávali góly. Koberce se po přestávce zlepšily a podařilo se jim vyrovnat. Torpedo ale v závěru strhlo výhru znovu na svou stranu. Pěkné utkání.
Koberce Trend ARG Torpedo Ohrobec SKA
Michal Mravík – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Viktor Doleček, Radim Jakubec, Danabek Kimranov, Dan Meduna, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal vs Miroslav Lišaník – Viktor Chačaturov, David Eppert, Lukáš Mašek, Ondřej Měska, Nikolas Salašovič, Jiří Semotán, Filip Šmied, Jan Štefánek, Michal Suchánek, Jan Vejražka
25., 40. Adam Čížek
38. Vilém Brunclík
11., 18., 57. Nikolas Salašovič
17. Michal Suchánek
15. 12. 20 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Barclays 8. 8:4 (1:1)
Domácí jednoznačně dominovali, Barclays dokázali držet krok jen do poločasu. Mlynařík
Koberce Trend ARG Barclays
Michal Mravík – Adam Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Danabek Kimranov, Bektursun Makanov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, David Veselý vs Petr Dušek – Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Vincenzo Monteverde, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi
60. Lukáš Kunt
6. 10. 20 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Koberce Trend ARG 6. 2:0 (1:0)
Hezké utkání, plné kombinačních akcí na obou stranách. Domácí byli přeci jen fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Beneš
A.G.Č.V. Koberce Trend ARG
Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Martin Polívka, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr vs Tomáš Bubeník – Viktor Doleček, Seit Kasymbekov, Danabek Kimranov, Bektursun Makanov, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal
27. Marek Hubička
46. Jiří Hendrich ml.
29. 9. 20 19:15 MALES Koberce Trend ARG Akta - rez 5. 2:6 (1:2)
Zbytečně vyhrocené utkání, zvítězil ale lepší tým. Stěhule
Koberce Trend ARG Akta - rez
Michal Mravík – Roman Čížek, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Danabek Kimranov, Bektursun Makanov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal vs Milan Morávek – Martin Bláha, Jan Horák, Jan Klír, David Kreuzer, Jakub Mrhal, Jan Švarc
20. Radim Jakubec
32. Seit Kasymbekov
18. David Kreuzer
30., 37., 40., 48., 60. Martin Bláha
40. Jan Švarc
45. David Kreuzer
22. 9. 20 18:00 MALES Absinth Koberce Trend ARG 4. 4:2 (3:0)
Hosté se dostali do hry až ve druhém poločase. A ve chvíli, kdy začali šturmovat za vyrovnáním, inkasovali počtvrté. Eduard Héč, Tomáš Nosek
Absinth Koberce Trend ARG
Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Michal Mravík – Viktor Doleček, Radim Jakubec, Danabek Kimranov, Bektursun Makanov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal
6. Martin Moník
21. Adam Hartl
30. Martin Zeman
53. Štěpán Vaněček
38. Radim Jakubec
40. Bektursun Makanov
15. 9. 20 19:15 MALES Koberce Trend ARG Speciál Bráník B 3. 5:3 (3:1)
Domácí vyhráli zcela zaslouženě, závěrečný tlak Speciálu skončil jen dalším gólem v jejich síti. Petr
Koberce Trend ARG Speciál Bráník B
Michal Mravík – Martin Bárta, Adam Čížek, Viktor Doleček, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Danabek Kimranov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal vs Jan Šálek – Jan Bednář, Miroslav Horváth, Tomáš Houra, Jakub Kricner, Daniel Prokop, Jan Ropický, Pavel Tesař