Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar, Martin Rouček, Alexandr Sirotek, Robert Stökl vs Tomáš Bubeník – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, Radim Jakubec, Danabek Kimranov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal
55. Lukáš Reymar
25. Lukáš Srb
52. Roman Čížek
15. 6. 21 19:15 ZAK A.G.Č.V. Debakl FC 10. 3:5 (2:1)
Domácím vyšel vstup do zápasu, hosté se ale ve druhém poločase zlepšili v koncovce a zaslouženě vyhráli. Dvořák
A.G.Č.V. Debakl FC
Filip Kincl – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Daniel Krynický, Martin Polívka, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Ondřej Šíma vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar, Jan Štoncner
18., 59. Jiří Hendrich ml.
29. Marek Hubička
21. Tomáš Ferneza
39., 53. Matěj Krovoza
45., 46. Tomáš Repaský
8. 6. 21 18:00 ZAK Debakl FC Akta - rez 9. 7:0 (0:0)
Zápas měl náboj a rychlost a technickou vyspělost na straně domácích. První půle byla vyrovnaná, ale pak Debakl proměnil jednu standardku a do konce utkání dostál svému názvu. Hosté se soustředili jen na obranu, ale nepomohlo jim to, a nakonec z toho byl jednoznačný výsledek.
Debakl FC Akta - rez
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar vs Martin Bláha – Jan Klír, Milan Morávek, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal
38., 51., 53. Matěj Krovoza
40. Jiří Moravec
42. Lukáš Krupička
47. Lukáš Reymar
48. Marek Pospíšil
26. 5. 21 18:00 ZAK Městská policie Debakl FC 6. 2:6 (0:4)
Hosté byli v prvním poločase jasně lepším týmem a svého soupeře do ničeho nepustili. Druhá půle byla mnohem vyrovnanější, domácí byli víc na míči a Debakl těžil z brejků. Náskok hostů byl ale dostatečný. Dufek
Městská policie Debakl FC
Kamil Vícha – Jiří Babica, Lukáš Bártek, Lukáš Johannes, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Martin Puk, Karel Růžička vs Luboš Valent – Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Jan Štoncner
47. Lukáš Bártek
50. Libor Martinček
5., 38., 58. Matěj Krovoza
10., 27. Jiří Moravec
18. Jan Štoncner
16. 12. 20 18:45 ARIT Absinth Debakl FC 8. 4:6 (3:2)
Absinth dominoval prvních dvacet minut zejména díky lepšímu pohybu. První vstřelený gól ale hosty nakopl a druhý poločas už patřil jim.
Absinth Debakl FC
Michael Štván – Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Šumník, Martin Zeman vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Robert Stökl, Jan Štoncner, Kamil Výborný
9., 57. Václav Sklenář
14. Jiří Medvec
21. OG
25., 60. Matěj Krovoza
30., 45., 54. Tomáš Ferneza
33. Jan Štoncner
8. 12. 20 18:00 ZAK Debakl FC Speciál Bráník B 7. 2:1 (2:1)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém šťastně zvítězil Debakl. Spousta šancí a střel na obou stranách, ale přesnost v koncovce chyběla.
Debakl FC Speciál Bráník B
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar, Jan Štoncner vs Jan Šálek – Miroslav Horváth, Tomáš Houra, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Pavel Tesař
6. Tomáš Repaský
16. Tomáš Ferneza
13. Jiří Šabatka
29. 9. 20 18:00 ZAK Debakl FC La Famiglia 5. 3:2 (1:1)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém se ukázala kvalita obou týmů. Domácí byli úspěšnější v koncovce. Jambor
Debakl FC La Famiglia
Luboš Valent – Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar, Alexandr Sirotek, Robert Stökl, Jan Štoncner vs Marian Krajč – Dominik Michalanský, Tomáš Runštuk, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
16. Lukáš Reymar
39. Jan Štoncner
41. Robert Stökl
48 Marek Pospíšil 27. Jakub Sochor
45. Dominik Michalanský
23. 9. 20 19:15 KORAB Torpedo Ohrobec SKA Debakl FC 4. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodl fantastický výkon brankáře Debaklu. Beneš
Torpedo Ohrobec SKA Debakl FC
Ladislav Nezbeda – David Eppert, Lukáš Kačena, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Štefánek, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Petr Koška, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar, Jan Štoncner
53. Jan Štefánek 9. Lukáš Krupička
45. Jan Štoncner
52. Tomáš Ferneza
16. 9. 20 18:15 HANSP Kliďas FC Debakl FC 3. 3:4 (3:1)
Velice kvalitní, v tempu hrané utkání. Debakl v druhé půli otočil skóre a šťastně vyhrál. Smetana
Kliďas FC Debakl FC
Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Ondřej Klouda, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Lukáš Rom, Libor Trlifaj, Dan Trtík vs Luboš ValentTomáš Ferneza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar
5. Jiří Loucký
6. Lukáš Rom
20. Dan Trtík
15. Lukáš Reymar
31., 50. Tomáš Ferneza
33. Marek Pospíšil
9. 9. 20 19:15 ZAK Debakl FC GFC Regent A 2. 5:2 (3:2)
Velmi vyrovnané utkání s lepší produktivitou Debaklu.
Debakl FC GFC Regent A
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Alexandr Sirotek, Robert Stökl vs Ondřej Soukup – Alfréd Aron, Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Matěj Hruška, Lukáš Radouš, Miroslav Rošťák
22. Tomáš Ferneza
27., 28., 46., 54. Matěj Krovoza
10. Miroslav Rošťák
15. OG
2. 9. 20 18:00 KORAB Barclays Debakl FC 1. 2:5 (0:2)
Vyrovnaný průběh zápasu, ale nakonec zasloužená výhra hostů. Kučera
Barclays Debakl FC
Ondřej Horák – Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Vincenzo Monteverde, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Robert Stökl