Po 7.9.20 17:45 MIKU1 Praetorians FC B V.S.P.S.V.S.   (HL5A)
Po 7.9.20 19:00 MIKU1 Tučňáci SUP A Super Naděje A   (SVL1A)
Po 7.9.20 20:15 MIKU1 Vojenské lesy Kvantanámo   (HL3A)
Út 29.9.20 18:00 STER3 Viktoria Bítovská B Kerata Chíjos   (HL8C)
Út 29.9.20 19:15 STER3 Prastará dáma Démoni   (HL5C)
Út 29.9.20 20:30 STER3 Rokoska VET B Santa Tranta VET   (VL1A)

30. 6. 21 17:45 MIKU4 Speciál Bráník B Absinth 11. 4:1 (1:1)
Ještě čtvrt hodiny minut před koncem se zdálo, že Absinth i po dlouhém oslabení udrží remízu. Jenže pak dali domácí tři branky během pěti minut a hosté už neměli sílu odpovědět. Andrle
Speciál Bráník B Absinth
Jan Šálek – Martin Fetr, Tomáš Houra, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Pavel Tesař vs Marek Šumník – Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Martin Zeman
30. Jonáš Navrátil
48., 52. Jan Ropický
50. Jiří Kotáb
4. Václav Sklenář
15. 6. 21 19:00 P3 Absinth Městská policie 10. 2:7 (1:3)
První půle byla herně vyrovnaná, v druhé už excelovali hosté. Rataj
Absinth Městská policie
Michael Štván – Kamil Bašista, Josef Macháč, Martin Moník, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Marek Šumník, Martin Zeman vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Vladimír Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička
28. Martin Moník
34. Josef Macháč
4., 28., 40. Libor Martinček
12., 41., 52. Martin Puk
57. Karel Růžička
8. 6. 21 18:15 ARIT La Famiglia Absinth 9. 2:1 (1:1)
Hosté byli celou dobu lepší, ale štěstí stálo při domácích.
La Famiglia Absinth
Marian Krajč – Vojtěch Obhlídal, Tomáš Runštuk, Michal Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Michael Štván – Kamil Bašista, Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Martin Požár, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Marek Šumník, Martin Zeman
19., 54. Jan Zuna 20. Kamil Bašista
16. 12. 20 18:45 ARIT Absinth Debakl FC 8. 4:6 (3:2)
Absinth dominoval prvních dvacet minut zejména díky lepšímu pohybu. První vstřelený gól ale hosty nakopl a druhý poločas už patřil jim.
Absinth Debakl FC
Michael Štván – Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Šumník, Martin Zeman vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Robert Stökl, Jan Štoncner, Kamil Výborný
9., 57. Václav Sklenář
14. Jiří Medvec
21. OG
25., 60. Matěj Krovoza
30., 45., 54. Tomáš Ferneza
33. Jan Štoncner
8. 12. 20 19:00 MIKU3 Kliďas FC Absinth 7. 4:5 (1:1)
Pěknou gólovou přestřelku nakonec těsně vyhrál hladovější Absinth. Hošek
Kliďas FC Absinth
Bohuslav Křeček – Patrik Adamczyk, Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Lukáš Rom, Libor Trlifaj, Dan Trtík, Martin Wenglorz vs Michael Štván – Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Marek Šumník, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
18. Patrik Adamczyk
36. Lukáš Hloucal
48., 50. Lukáš Rom
17., 42. Marek Šumník
36., 47., 59. Martin Moník
7. 10. 20 19:15 ZAK Absinth GFC Regent A 6. 1:1 (0:1)
Pěkné a rychlé utkání z obou stran. Oba týmy nevyužily řadu velkých šancí, remíza je tak spravedlivá. Jambor
Absinth GFC Regent A
Michael Štván – Kamil Bašista, Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Marek Stockinger, Martin Zeman vs Ondřej Soukup – Alfréd Aron, Petr Dvořák, Martin Hanuš, Jakub Horňák, Matěj Hruška, Přemysl Krejčí, Miroslav Rošťák, Ondřej Štryncl
51. Martin Zeman 21. Přemysl Krejčí
30. 9. 20 18:00 HRAB1 Barclays Absinth 5. 3:4 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém si oba týmy vytvářely řadu gólovek a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Hosté se v závěru dostali do vedení a náskok už si pohlídali.
Barclays Absinth
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Marek Stockinger, Marek Šumník, Martin Zeman
4. Tomáš Kunt
45. Luboš Housa
51. Oleksandr Iatsenko
19., 30., 56. Marek Stockinger
45. Martin Moník
22. 9. 20 18:00 MALES Absinth Koberce Trend ARG 4. 4:2 (3:0)
Hosté se dostali do hry až ve druhém poločase. A ve chvíli, kdy začali šturmovat za vyrovnáním, inkasovali počtvrté. Eduard Héč, Tomáš Nosek
Absinth Koberce Trend ARG
Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Michal Mravík – Viktor Doleček, Radim Jakubec, Danabek Kimranov, Bektursun Makanov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal
6. Martin Moník
21. Adam Hartl
30. Martin Zeman
53. Štěpán Vaněček
38. Radim Jakubec
40. Bektursun Makanov
15. 9. 20 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Absinth 3. 4:3 (3:1)
Rychlé, pohledné utkání, spravedlivá by byla dělba bodů. Miroslav Vostatek
A.G.Č.V. Absinth
Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Ivo Malina, Jakub Řezníček, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr vs Michael Štván – Josef Macháč, Martin Moník, Martin Požár, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Marek Šumník, Štěpán Vaněček, Martin Zeman