DP Xaverov SUP

Top obrana Top útok

Superveteránská liga, 1A

podzim 2021

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 2.12.21 20:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP 11. 2:2
Čt 18.11.21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Super Naděje A 10. 8:1
Út 9.11.21 19:30 BECH Pražačka seniors A DP Xaverov SUP 9. 1:5
Čt 4.11.21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Defect SUP 8. 7:0
Čt 21.10.21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Felix club super 6. 7:2
Čt 14.10.21 19:30 BECH Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP 5. 1:9
Po 4.10.21 19:00 MIKU1 DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A 4. 3:1
Čt 30.9.21 18:15 BECH Gold La Plate DP Xaverov SUP 7. 3:4
Čt 23.9.21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Úderka Žižkov SUP 3. 8:1
Po 13.9.21 19:15 SANC2 Indus SUP A DP Xaverov SUP 2. 0:1
Čt 9.9.21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Torzo AFZ 1. 5:0
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Klokan Perón club SUP 11 10 1 0 72:11 21
2. DP Xaverov SUP 11 10 1 0 59:12 21
3. Indus SUP A 11 7 0 4 31:19 14
4. Gold La Plate 11 6 0 5 35:33 12
5. Defect SUP 11 5 1 5 40:37 11
6. Pražačka seniors A 11 4 2 5 26:20 10
7. Super Naděje A 11 3 4 4 27:38 10
8. Torzo AFZ 11 3 3 5 25:31 9
9. Sen ČM PG supervet 11 3 2 6 29:62 8
10. Felix club super 11 2 2 7 17:51 6
11. Úderka Žižkov SUP 11 2 1 8 25:44 5
12. Tučňáci SUP A 11 2 1 8 24:52 5

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 21 20:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP 11. 2:2 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání o titul hrané ve vysokém tempu a v obrovském nasazení. Krajči
Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP
Marek Mojžíš – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Karel Kristen, Jiří Novotný, Petr Pohnán, David Ronn, Petr Stupka vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Marek Ladomerský, Marek Mach, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek
Góly Karty Góly Karty
20. Jaromír Jindráček
33. Milan Čáp
25 Petr Stupka 16. Vasil Boev
59. Slavomír Trepera
28. Dalibor Slezák
41. Slavomír Trepera
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
18. 11. 21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Super Naděje A 10. 8:1 (4:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Jednostranný duel měl od začátku jasného vítěze.
DP Xaverov SUP Super Naděje A
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Marek Ladomerský, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek vs Filip Fremund – Petr Adamec, Michal Král, Roman Kříž, Ladislav Němec, Ivo Štric
Góly Karty Góly Karty
5., 15., 36. Dalibor Slezák
18., 46. Vasil Boev
19. Marek Ladomerský
37. Slavomír Voženílek
52. Slavomír Trepera
22. Roman Kříž
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 11. 21 19:30 BECH Pražačka seniors A DP Xaverov SUP 9. 1:5 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodl Slezák, že body připadnou týmu Xaverova.
Pražačka seniors A DP Xaverov SUP
Petr Kubín – Radovan Dostál, Roman Havel, Vladimír Mrázek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Marek Ladomerský, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek
Góly Karty Góly Karty
17. Jan Syrovátka 7., 29., 52. Dalibor Slezák
49. Slavomír Trepera
53. Vasil Boev
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 11. 21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Defect SUP 8. 7:0 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Jasné utkání. Dvořák
DP Xaverov SUP Defect SUP
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Marek Ladomerský, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek vs Martin Pleštil – Petr Havel, David Hůlka, Karel Hynek, Otakar Mestek, Martin Průša, Petr Svoboda, Jan Toman
Góly Karty Góly Karty
3., 35. Marek Ladomerský
26., 29., 43., 56. Vasil Boev
49. Slavomír Voženílek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 10. 21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Felix club super 6. 7:2 (3:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas v dobrém tempu, od počátku byli lepší domácí.
DP Xaverov SUP Felix club super
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Marek Ladomerský, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Svatopluk Čech, Roman Chadima, Roman Hruška, David Řezníček, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent
Góly Karty Góly Karty
5., 19., 34., 59. Vasil Boev
10., 48. Marek Ladomerský
42. Ivan Habrun
16. David Řezníček
24. Milan Studecký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 10. 21 19:30 BECH Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP 5. 1:9 (0:4)
Popis zápasu Rozhodčí
Jen dobrý výkon brankáře zabránil tomu, aby se skóre dostalo přes deset gólů.
Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP
Petr Fridrich – Pavel Baláž, Robert Nykl, Josef Šiler, Vladyslav Spirin, Miroslav Vachta, Petr Volf vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek
Góly Karty Góly Karty
39. Vladyslav Spirin 15., 22., 26., 56. Vasil Boev
30. Ivan Habrun
38., 57., 58. Dalibor Slezák
40. Slavomír Voženílek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 10. 21 19:00 MIKU1 DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A 4. 3:1 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
V pohledné utkání zvítězil zaslouženě tým Xaverova, který byl po celý zápas aktivnější. Petr Vítek, Petr Kopička
DP Xaverov SUP Tučňáci SUP A
Bohumil Přibyl – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Jiří Šebek, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek vs Roman Podhorský – Karel Janďourek, Robert Jirák, Jan Kočí, Libor Kopecký, Václav Lejsek, Jan Malypetr, Tomáš Stejskal, Petr Tůma
Góly Karty Góly Karty
17., 54. Slavomír Voženílek
20. Jiří Šebek
43. Jan Kočí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
30. 9. 21 18:15 BECH Gold La Plate DP Xaverov SUP 7. 3:4 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Hostům se povedl skvělý obrat z 0:3 na 4:3 i díky rychle rozehranému přímáku, kterým zaskočili i gólmana domácích. Beneš
Gold La Plate DP Xaverov SUP
Jan Pekárek – Milan Čihák, Patrik Dobiaš, Petr Hochman, Pavel Kratochvíl, Jan Pospíšil, Jiří Rakovan, Michael Teplý, Daniel Vališ vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek
Góly Karty Góly Karty
5. Patrik Dobiaš
19. Milan Čihák
26. Pavel Kratochvíl
27., 53. Dalibor Slezák
37. Slavomír Voženílek
41. Ivan Habrun
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
23. 9. 21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Úderka Žižkov SUP 3. 8:1 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Jednoznačné utkání. Dvořák
DP Xaverov SUP Úderka Žižkov SUP
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera vs Evžen Krajina – Jiří Dokoupil, Radim Kostka, Tomáš Panýrek, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal, Václav Teller, Jaromír Vydra
Góly Karty Góly Karty
4., 33., 34., 51., 55. Vasil Boev
16., 41., 57. Dalibor Slezák
23. Tomáš Panýrek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 9. 21 19:15 SANC2 Indus SUP A DP Xaverov SUP 2. 0:1 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté měli celý zápas převahu a vyhráli nejtěsněji, jak mohli. Bohdan Puka, Eduard Lychynskyy
Indus SUP A DP Xaverov SUP
Lumír Kübel – Jaroslav Barvíř, František Beňo, Karel Dobš, Marek Duchovny, Pavel Fín, Petr Janíček, Luděk Kula, Petr Vašíček vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera
Góly Karty Góly Karty
58. Vasil Boev
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 9. 21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Torzo AFZ 1. 5:0 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
I přes bojovný výkon neměli hosté moc šancí. Vyhráli domácí. Beneš
DP Xaverov SUP Torzo AFZ
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Marek Ladomerský, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek vs Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holba, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jiří Jindra, Jan Kára, Petr Koller, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Václav Ziegler
Góly Karty Góly Karty
16., 47., 60. Dalibor Slezák
48. Slavomír Voženílek
55. Slavomír Trepera
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 25. 9. 22, 22:35