Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.6.21 | 19:30 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Super Naděje A | 11. | 4:1 |
Út 15.6.21 | 20:45 | DEKAN | Felix club super Zelená liška TJ SUP A | 10. | 5:1 |
Út 8.6.21 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A DP Xaverov SUP | 9. | 0:6 |
Út 15.12.20 | 20:45 | DEKAN | Defect SUP Zelená liška TJ SUP A | 8. | 8:0 |
Út 8.12.20 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Pražačka seniors A | 7. | 0:2 |
Po 5.10.20 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Zelená liška TJ SUP A | 6. | 3:3 |
Út 29.9.20 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Indus SUP A | 5. | 3:14 |
Čt 24.9.20 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Zelená liška TJ SUP A | 4. | 3:6 |
Út 15.9.20 | 19:00 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Zelená liška TJ SUP A | 3. | 6:0 |
Út 8.9.20 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Javorák plus | 2. | 1:5 |
Čt 3.9.20 | 19:15 | TEMPO | Gold La Plate Zelená liška TJ SUP A | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 60:8 | 22 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:15 | 19 |
3. | Defect SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 67:16 | 18 |
4. | Indus SUP A | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:35 | 14 |
5. | Pražačka seniors A | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:22 | 14 |
6. | Gold La Plate | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:26 | 11 |
7. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:44 | 7 |
8. | Super Naděje A | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:43 | 6 |
9. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:69 | 6 |
10. | Felix club super | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:51 | 5 |
11. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:57 | 5 |
12. | Javorák plus | 11 | 1 | 2 | 8 | 18:45 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 1.10.20 | 18:00 | SANC2 | Misch Masch Tralalalala (HL7G) |
Čt 1.10.20 | 19:15 | SANC2 | Rokoska SUP Houbaři (SVL2B) |
Čt 1.10.20 | 20:30 | SANC2 | Yakuza O2 TV Sport (HL8I) |
Ne 13.6.21 | 18:45 | P3 | Poštmistři VET B Real Prd VET (VL4D) |
Ne 13.6.21 | 20:00 | P3 | Callida CS Bamboocha City (HL4F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Budín Jaroslav | 1 | 0 |
Gürtler Tomáš | 10 | 2 |
Hořejší Daniel | 3 | 1 |
Janda Tomáš | 4 | 0 |
Kotek Miloš | 6 | 2 |
Koukal Jan | 3 | 4 |
Krsek Tomáš | 10 | 1 |
Kučera Marcel | 10 | 2 |
Lembovič Igor | 1 | 0 |
Navrátil Jan | 6 | 2 |
Obešlo Stanislav | 7 | 1 |
Švestka Viktor | 9 | 2 |
Urminský Pavel | 5 | 1 |
Voldřich Michal | 4 | 0 |