Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.22 | 20:00 | HAJE2 | Kvirencovy děti 1.PSKN | 13. | 7:9 |
Po 20.6.22 | 21:00 | HAJE1 | 1.PSKN Montana B | 12. | 12:8 |
Po 13.6.22 | 21:00 | ASTR2 | Stromovka boys 1.PSKN | 11. | 5:7 |
Po 6.6.22 | 20:00 | ASTR2 | 1.PSKN KYX Praha | 10. | 7:4 |
Po 30.5.22 | 19:00 | ASTR2 | Kulda team FC 1.PSKN | 9. | 4:9 |
Út 24.5.22 | 21:00 | ASTR1 | 1.PSKN Kanálpucers 69 | 8. | 3:5 |
Út 17.5.22 | 21:00 | ASTR2 | Forza Praga 1.PSKN | 7. | 7:6 |
Po 9.5.22 | 20:00 | HAJE1 | 1.PSKN England Revolution | 6. | 9:2 |
Út 26.4.22 | 20:00 | ASTR1 | Temosa AFC 1.PSKN | 4. | 3:18 |
Po 11.4.22 | 19:00 | HAJE2 | 1.PSKN Hlad FC | 3. | 13:1 |
Po 4.4.22 | 20:00 | ASTR2 | TJ Bohemians Praha C 1.PSKN | 2. | 8:10 |
Po 28.3.22 | 20:00 | ASTR1 | 1.PSKN Real Triky | 1. | 6:17 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Bohemians Praha C | 24 | 20 | 1 | 3 | 155:57 | 61 |
2. | Real Triky | 24 | 15 | 3 | 6 | 129:83 | 48 |
3. | 1.PSKN | 24 | 13 | 2 | 9 | 171:139 | 41 |
4. | KYX Praha | 24 | 12 | 5 | 7 | 75:70 | 41 |
5. | Kulda team FC | 24 | 11 | 4 | 9 | 104:105 | 37 |
6. | Kanálpucers 69 | 24 | 11 | 2 | 11 | 97:83 | 35 |
7. | Forza Praga | 24 | 9 | 5 | 10 | 81:79 | 32 |
8. | Kvirencovy děti | 24 | 9 | 4 | 11 | 76:87 | 31 |
9. | Hlad FC | 24 | 8 | 4 | 12 | 76:98 | 28 |
10. | Temosa AFC | 24 | 7 | 5 | 12 | 72:97 | 26 |
11. | Stromovka boys | 24 | 8 | 2 | 14 | 82:111 | 26 |
12. | England Revolution | 24 | 7 | 2 | 15 | 90:152 | 23 |
13. | Montana B | 24 | 4 | 5 | 15 | 49:96 | 17 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
1.PSKN | 5. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 4.4.22 | 21:00 | ASTR2 | Hlad FC Temosa AFC (FF2A) |
Út 26.4.22 | 21:00 | ASTR1 | Real Triky Kanálpucers 69 (FF2A) |
Po 9.5.22 | 19:00 | HAJE1 | Real Triky KYX Praha (FF2A) |
Út 24.5.22 | 20:00 | ASTR1 | Temosa AFC Kulda team FC (FF2A) |
Po 6.6.22 | 19:00 | ASTR2 | Jemné a Solené 1.FC PE3NY FC (FF1A) |
Po 20.6.22 | 20:00 | HAJE1 | England Revolution Stromovka boys (FF2A) |