Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 20.6.22 | 20:00 | HAJE2 | Kanálpucers 69 Kulda team FC | 12. | 11:3 |
St 15.6.22 | 20:00 | HAJE2 | Kulda team FC Forza Praga | 11. | 7:6 |
Po 6.6.22 | 21:00 | ASTR2 | England Revolution Kulda team FC | 10. | 4:2 |
Po 30.5.22 | 19:00 | ASTR2 | Kulda team FC 1.PSKN | 9. | 4:9 |
Út 24.5.22 | 20:00 | ASTR1 | Temosa AFC Kulda team FC | 8. | 5:0 k. |
Po 9.5.22 | 20:00 | HAJE2 | TJ Bohemians Praha C Kulda team FC | 6. | 3:3 |
Po 2.5.22 | 20:00 | ASTR1 | Kulda team FC Real Triky | 5. | 3:6 |
Út 26.4.22 | 21:00 | ASTR2 | Kvirencovy děti Kulda team FC | 4. | 2:2 |
Út 19.4.22 | 21:00 | ASTR1 | Kulda team FC Hlad FC | 7. | 4:3 |
Út 12.4.22 | 20:00 | ASTR1 | Kulda team FC Montana B | 3. | 6:3 |
St 6.4.22 | 21:00 | ASTR1 | Stromovka boys Kulda team FC | 2. | 5:8 |
Po 28.3.22 | 20:00 | ASTR2 | Kulda team FC KYX Praha | 1. | 3:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Bohemians Praha C | 24 | 20 | 1 | 3 | 155:57 | 61 |
2. | Real Triky | 24 | 15 | 3 | 6 | 129:83 | 48 |
3. | 1.PSKN | 24 | 13 | 2 | 9 | 171:139 | 41 |
4. | KYX Praha | 24 | 12 | 5 | 7 | 75:70 | 41 |
5. | Kulda team FC | 24 | 11 | 4 | 9 | 104:105 | 37 |
6. | Kanálpucers 69 | 24 | 11 | 2 | 11 | 97:83 | 35 |
7. | Forza Praga | 24 | 9 | 5 | 10 | 81:79 | 32 |
8. | Kvirencovy děti | 24 | 9 | 4 | 11 | 76:87 | 31 |
9. | Hlad FC | 24 | 8 | 4 | 12 | 76:98 | 28 |
10. | Temosa AFC | 24 | 7 | 5 | 12 | 72:97 | 26 |
11. | Stromovka boys | 24 | 8 | 2 | 14 | 82:111 | 26 |
12. | England Revolution | 24 | 7 | 2 | 15 | 90:152 | 23 |
13. | Montana B | 24 | 4 | 5 | 15 | 49:96 | 17 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Kulda team FC | 13. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 28.3.22 | 19:00 | ASTR2 | Benfika Hranice Reservoir Dogs (FF1A) |
Út 12.4.22 | 21:00 | ASTR1 | Kanálpucers 69 Kvirencovy děti (FF2A) |
Út 19.4.22 | 20:00 | ASTR1 | England Revolution Temosa AFC (FF2A) |
Po 2.5.22 | 21:00 | ASTR1 | Kobylisy FK B Real 8 FC (FF1A) |
Po 30.5.22 | 20:00 | ASTR2 | PedF Praha FT B Benfika Hranice (FF1A) |
St 15.6.22 | 21:00 | HAJE2 | Hodkovičky FC Masakr (FF2B) |