Indus SUP A

Top obrana Top útok

Superveteránská liga, 1A

podzim 2021

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 2.12.21 20:45 HOSTI Torzo AFZ Indus SUP A 11. 2:1
Po 15.11.21 19:45 SANC2 Indus SUP A Klokan Perón club SUP 10. 0:6 k.
Po 8.11.21 19:45 SANC2 Super Naděje A Indus SUP A 9. 1:3
Po 1.11.21 19:45 SANC2 Indus SUP A Pražačka seniors A 8. 2:0
Po 25.10.21 19:15 SANC2 Defect SUP Indus SUP A 7. 5:3
Čt 21.10.21 19:15 SANC1 Indus SUP A Gold La Plate 6. 3:0
Po 11.10.21 19:15 SANC2 Felix club super Indus SUP A 5. 1:6
Po 4.10.21 20:30 SANC1 Indus SUP A Sen ČM PG supervet 4. 4:1
Po 20.9.21 19:00 MIKU1 Tučňáci SUP A Indus SUP A 3. 1:6
Po 13.9.21 19:15 SANC2 Indus SUP A DP Xaverov SUP 2. 0:1
Po 6.9.21 19:15 SANC2 Indus SUP A Úderka Žižkov SUP 1. 3:1
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Klokan Perón club SUP 11 10 1 0 72:11 21
2. DP Xaverov SUP 11 10 1 0 59:12 21
3. Indus SUP A 11 7 0 4 31:19 14
4. Gold La Plate 11 6 0 5 35:33 12
5. Defect SUP 11 5 1 5 40:37 11
6. Pražačka seniors A 11 4 2 5 26:20 10
7. Super Naděje A 11 3 4 4 27:38 10
8. Torzo AFZ 11 3 3 5 25:31 9
9. Sen ČM PG supervet 11 3 2 6 29:62 8
10. Felix club super 11 2 2 7 17:51 6
11. Úderka Žižkov SUP 11 2 1 8 25:44 5
12. Tučňáci SUP A 11 2 1 8 24:52 5

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 21 20:45 HOSTI Torzo AFZ Indus SUP A 11. 2:1 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas rozhodl ten nejpovolanější - Honza Koller.
Torzo AFZ Indus SUP A
Petr Lexa – Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Kára, Jan Koller, Petr Koller, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Ivan Včelička vs Lumír Kübel – Jaroslav Dlouhý, Marek Duchovny, Petr Janíček, Milan Němeček, Radek Slabyhoud, Tibor Soták, Petr Vašíček
Góly Karty Góly Karty
11. Ivan Včelička
44. Jan Koller
10. OG
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 11. 21 19:45 SANC2 Indus SUP A Klokan Perón club SUP 10. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
8. 11. 21 19:45 SANC2 Super Naděje A Indus SUP A 9. 1:3 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí, ač bez střídání, podali výborný výkon a jen neproměnění několika šancí je připravilo o lepší výsledek.
Super Naděje A Indus SUP A
Vojtěch Engelmann – Petr Adamec, Jiří Kuděj, Ladislav Němec, Ivo Štric, Vlastimil Zezula vs Lumír Kübel – František Beňo, Jaroslav Dlouhý, Luděk Kula, Vítězslav Novák, Radek Slabyhoud, Tibor Soták, Petr Vašíček
Góly Karty Góly Karty
38. Petr Adamec 8., 10. Vítězslav Novák
37. Tibor Soták
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
1. 11. 21 19:45 SANC2 Indus SUP A Pražačka seniors A 8. 2:0 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Pěkné utkání. Kovařík
Indus SUP A Pražačka seniors A
Lumír Kübel – Jaroslav Dlouhý, Luděk Kula, Vítězslav Novák, Radek Slabyhoud, Tibor Soták, Petr Vašíček vs Petr KubínRadovan Dostál, Roman Havel, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka
Góly Karty Góly Karty
50. Luděk Kula
52. Vítězslav Novák
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
25. 10. 21 19:15 SANC2 Defect SUP Indus SUP A 7. 5:3 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas byl odehrán v klidu.
Defect SUP Indus SUP A
Milan Mašín – Filip Fuchsa, Petr Havel, David Hůlka, Karel Hynek, Otakar Mestek, Martin Průša, Petr Svoboda vs Lumír Kübel – František Beňo, Luděk Kula, Milan Němeček, Vítězslav Novák, Radek Slabyhoud, Tibor Soták, Jiří Souček, Petr Vašíček
Góly Karty Góly Karty
26., 36., 41. Karel Hynek
26. Filip Fuchsa
43. Petr Havel
4., 43., 59. Vítězslav Novák
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 10. 21 19:15 SANC1 Indus SUP A Gold La Plate 6. 3:0 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Dlouho vyrovnané utkání. V druhém poločase se Indus nadechl a dobře hrající La Plate nakonec porazil 3:0.
Indus SUP A Gold La Plate
Lumír Kübel – Luděk Kula, Milan Němeček, Vítězslav Novák, Tibor Soták, Petr Vašíček, Petr Zoubek vs Jan Pekárek – Patrik Dobiaš, Petr Havelka, Petr Hochman, Pavel Kratochvíl, Martin Novotný, Luboš Řezníček
Góly Karty Góly Karty
8., 55. Petr Zoubek
60. Luděk Kula
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 10. 21 19:15 SANC2 Felix club super Indus SUP A 5. 1:6 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Jednoznačná výhra hostů. Nerad
Felix club super Indus SUP A
Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Roman Chadima, Roman Hruška, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent vs Lumír Kübel – Jaroslav Barvíř, František Beňo, Marek Duchovny, Pavel Fín, Luděk Kula, Milan Němeček, Radek Slabyhoud, Tibor Soták, Petr Vašíček
Góly Karty Góly Karty
42. David Řezníček 11., 30. Radek Slabyhoud
31. Tibor Soták
34. František Beňo
52. Jaroslav Barvíř
58. Luděk Kula
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 10. 21 20:30 SANC1 Indus SUP A Sen ČM PG supervet 4. 4:1 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Sen doplatil na neproměňování brankových příležitostí. Domácí vyhráli 4:1. Hošek
Indus SUP A Sen ČM PG supervet
Lumír Kübel – Jaroslav Dlouhý, Marek Duchovny, Pavel Fín, Luděk Kula, Milan Němeček, Libor Pawlas, Tibor Soták, Petr Vašíček vs Miroslav Motl – Pavel Baláž, Martin Gajdica, Miroslav Janeček, Robert Nykl, Josef Šiler, Vladyslav Spirin, Miroslav Vachta, Petr Volf
Góly Karty Góly Karty
3., 6., 59. Luděk Kula
29. Petr Vašíček
50 Luděk Kula 45. Josef Šiler
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 9. 21 19:00 MIKU1 Tučňáci SUP A Indus SUP A 3. 1:6 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Indus zaslouženě vyhrál, byl celý zápas aktivnější.
Tučňáci SUP A Indus SUP A
Roman Podhorský – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jan Kočí, Libor Kopecký, Václav Lejsek, Tomáš Stejskal, Petr Tůma vs Lumír Kübel – Jaroslav Dlouhý, Marek Duchovny, Petr Janíček, Luděk Kula, Milan Němeček, Jiří Souček, Petr Vašíček
Góly Karty Góly Karty
58. Libor Kopecký 12. Jiří Souček
30., 49., 54., 59. Luděk Kula
50. Petr Vašíček
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 9. 21 19:15 SANC2 Indus SUP A DP Xaverov SUP 2. 0:1 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté měli celý zápas převahu a vyhráli nejtěsněji, jak mohli. Bohdan Puka, Eduard Lychynskyy
Indus SUP A DP Xaverov SUP
Lumír Kübel – Jaroslav Barvíř, František Beňo, Karel Dobš, Marek Duchovny, Pavel Fín, Petr Janíček, Luděk Kula, Petr Vašíček vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera
Góly Karty Góly Karty
58. Vasil Boev
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
6. 9. 21 19:15 SANC2 Indus SUP A Úderka Žižkov SUP 1. 3:1 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Technicky a fotbalově vyspělejší domácí nedokázali ze své mírné uzemní převahy vytěžit potřebný náskok, takže ještě 15 minut před koncem zápasu svítil na ukazateli nerozhodný stav. Hosté však dvakrát zaváhali v obraně a umožnili domácím odskočit na konečný dvoubrankový rozdíl. Andrle
Indus SUP A Úderka Žižkov SUP
Lumír Kübel – Marek Duchovny, Michal Dufek, Pavel Fín, Petr Janíček, Luděk Kula, Milan Němeček, Tibor Soták, Petr Vašíček vs Michal Vyčichl – Jiří Dokoupil, Oldřich Dokoupil, Radim Kostka, Tomáš Panýrek, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Michal Ruta, Josef Skopal, Václav Teller, Jaromír Vydra
Góly Karty Góly Karty
36. Luděk Kula
47. Petr Janíček
56. Tibor Soták
20. Radim Kostka
Detaily utkání skupiny

Statistiky

Hráč Zápasů Gólů
Barvíř Jaroslav 2 1
Beňo František 4 1
Dlouhý Jaroslav 5 0
Dobš Karel 1 0
Duchovny Marek 6 0
Dufek Michal 1 0
Fín Pavel 4 0
Janíček Petr 3 1
Kübel Lumír 10 0
Kula Luděk 7 11
Němeček Milan 7 0
Novák Vítězslav 2 6
Pawlas Libor 1 0
Slabyhoud Radek 4 2
Soták Tibor 8 3
Souček Jiří 2 1
Vašíček Petr 8 2
Zoubek Petr 0 2
Poslední aktualizace 28. 11. 22, 22:35