Klokan Perón club SUP

Top obrana Top útok Web

Superveteránská liga, 1A

podzim 2021

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 2.12.21 20:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP 11. 2:2
Út 23.11.21 18:00 MALES Úderka Žižkov SUP Klokan Perón club SUP 8. 0:6 k.
Po 15.11.21 19:45 SANC2 Indus SUP A Klokan Perón club SUP 10. 0:6 k.
Út 9.11.21 19:00 MIKU1 Klokan Perón club SUP Torzo AFZ 9. 8:1
Po 25.10.21 19:00 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP 7. 2:11
Út 19.10.21 20:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A 6. 4:0
Út 12.10.21 20:15 MIKU1 Defect SUP Klokan Perón club SUP 5. 1:4
St 6.10.21 20:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Gold La Plate 4. 7:1
Po 27.9.21 19:00 MIKU1 Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP 1. 1:8
Út 21.9.21 19:00 MIKU1 Felix club super Klokan Perón club SUP 3. 1:4
Út 14.9.21 19:00 MIKU1 Klokan Perón club SUP Sen ČM PG supervet 2. 12:2
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Klokan Perón club SUP 11 10 1 0 72:11 21
2. DP Xaverov SUP 11 10 1 0 59:12 21
3. Indus SUP A 11 7 0 4 31:19 14
4. Gold La Plate 11 6 0 5 35:33 12
5. Defect SUP 11 5 1 5 40:37 11
6. Pražačka seniors A 11 4 2 5 26:20 10
7. Super Naděje A 11 3 4 4 27:38 10
8. Torzo AFZ 11 3 3 5 25:31 9
9. Sen ČM PG supervet 11 3 2 6 29:62 8
10. Felix club super 11 2 2 7 17:51 6
11. Úderka Žižkov SUP 11 2 1 8 25:44 5
12. Tučňáci SUP A 11 2 1 8 24:52 5

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 21 20:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP 11. 2:2 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání o titul hrané ve vysokém tempu a v obrovském nasazení. Krajči
Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP
Marek Mojžíš – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Karel Kristen, Jiří Novotný, Petr Pohnán, David Ronn, Petr Stupka vs Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Marek Ladomerský, Marek Mach, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek
Góly Karty Góly Karty
20. Jaromír Jindráček
33. Milan Čáp
25 Petr Stupka 16. Vasil Boev
59. Slavomír Trepera
28. Dalibor Slezák
41. Slavomír Trepera
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
23. 11. 21 18:00 MALES Úderka Žižkov SUP Klokan Perón club SUP 8. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 11. 21 19:45 SANC2 Indus SUP A Klokan Perón club SUP 10. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 11. 21 19:00 MIKU1 Klokan Perón club SUP Torzo AFZ 9. 8:1 (4:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí lepší, rychlejší a s vynikajícím gólmanem. Kovařík
Klokan Perón club SUP Torzo AFZ
Marek Mojžíš – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Viktor Pařízek, David Ronn, Pavel Saidl, Petr Stupka, Luděk Zelenka vs Petr Lexa – Luděk Benda, Pavel Janeček, Jan Kára, Petr Koller, Jan Pavlíček, Ivan Včelička
Góly Karty Góly Karty
5. Jaromír Jindráček
15. Pavel Saidl
16., 57. Petr Stupka
18., 38., 41., 60. Luděk Zelenka
55. Petr Koller
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
25. 10. 21 19:00 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP 7. 2:11 (0:6)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí neměli svůj den.
Super Naděje A Klokan Perón club SUP
Jiří Kuděj – Petr Adamec, Filip Fremund, Milan Kodálík, Michal Král, Ladislav Němec, Luboš Řeháček, Ivo Štric, Vlastimil Zezula vs Roman Soukup – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Karel Kristen, Jiří Novotný, David Ronn, Petr Stupka
Góly Karty Góly Karty
51. Ivo Štric
52. Luboš Řeháček
5., 29., 36. Jaromír Jindráček
13., 16., 25. Petr Stupka
22., 32., 55. David Ronn
47. Milan Čáp
50. Jiří Novotný
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 10. 21 20:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A 6. 4:0 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
O vítězi bylo rozhodnuto od začátku hry. Antonín Jandus, Dušan Prosický
Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A
Marek Mojžíš – Milan Čáp, Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Jiří Novotný, Viktor Pařízek, David Ronn, Roman Soukup vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Vlastimil Vilímek, Zbyněk Zahrádka
Góly Karty Góly Karty
2. Jaroslav Klíma
13. Milan Čáp
17., 50. Viktor Pařízek
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 26. 6. 22, 15:35