Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.22 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe SUP Stará Garda SUP | 11. | 1:3 |
Út 7.6.22 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Tycho de Brahe SUP | 10. | 2:1 |
Čt 2.6.22 | 19:00 | P3 | Damned CF SUP Tycho de Brahe SUP | 9. | 10:3 |
Čt 19.5.22 | 20:30 | MOTO1 | Tycho de Brahe SUP Retro Tamu Pua | 8. | 7:2 |
Čt 12.5.22 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Tycho de Brahe SUP | 7. | 5:1 |
Čt 5.5.22 | 19:15 | STER1 | Tycho de Brahe SUP Kbelák FC SUP | 6. | 4:7 |
St 27.4.22 | 18:00 | LITVI | Domácí potřeby SUP Tycho de Brahe SUP | 5. | 6:4 |
St 13.4.22 | 19:15 | STER2 | Úderka Žižkov SUP Tycho de Brahe SUP | 3. | 0:4 |
Út 12.4.22 | 20:15 | P2 | Tycho de Brahe SUP Jawa-Suprtechno B | 4. | 6:0 k. |
Čt 31.3.22 | 19:15 | HRAB3 | Tycho de Brahe SUP Gente supvet | 2. | 2:2 |
Čt 24.3.22 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Tycho de Brahe SUP | 1. | 7:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damned CF SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:23 | 22 |
2. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 50:12 | 20 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:20 | 17 |
4. | Kbelák FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:32 | 15 |
5. | Super Naděje B | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:23 | 14 |
6. | Gente supvet | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:28 | 10 |
7. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:36 | 8 |
8. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:37 | 8 |
9. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:44 | 7 |
10. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:59 | 6 |
11. | Retro Tamu Pua | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:43 | 4 |
12. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.4.22 | 19:00 | P3 | Super Naděje A Pražačka seniors A (SVL1A) |
St 20.4.22 | 20:15 | P3 | Demoliční četa Bylo nás pět plus jedna (HL5D) |
Po 9.5.22 | 18:15 | ARIT | Řepští sršni Sjetý Gumy (HL7A) |
Po 9.5.22 | 19:30 | ARIT | Restaurace U Pecků VET Ekonom WT VET (VL1A) |
Po 30.5.22 | 19:00 | METE1 | Celtic THK Yellow Dildos A (HL4A) |
Po 30.5.22 | 20:15 | METE1 | Valník UVL Trops 1.SK UVL (UVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chrástecký Vladimír | 7 | 4 |
Fiala Pavel | 7 | 5 |
Kassl Viktor | 8 | 3 |
Molnár Kamil | 4 | 2 |
Oplt Jan | 3 | 2 |
Pilecký Jaroslav | 10 | 0 |
Runtsch Jiří | 10 | 3 |
Slavík Roman | 1 | 0 |
Sojka Michal | 7 | 6 |
Šulc-Seidl Bohdan | 6 | 2 |
Vodička Karel | 5 | 1 |
Volák Miroslav | 10 | 0 |