12. Klapzubova jedenáctka 11 0 0 11 0:66 0

Út 29.3.22 18:15 HOSTI Sorry FC AG team   (HL5C)
Út 29.3.22 19:30 HOSTI Queen´s park club VET Rokoska VET B   (VL1A)
Út 29.3.22 20:45 HOSTI Frankie Sean team VET   (VL2A)
Čt 26.5.22 18:00 SANC1 Libeň SK B Harum Praha   (HL8H)
Čt 26.5.22 19:15 SANC1 Dromedarians Praha Atletico Dělo SFC A   (HL6H)
Čt 26.5.22 20:30 SANC1 Torzo AFZ Gold La Plate   (SVL1A)

15. 6. 22 18:00 ZAK Queens Park Club GFC Regent A 11. 4:0 (0:0)
Celková převaha domácích se projevila nejen herně, ale i výsledkově. Pavel Potměšil
Queens Park Club GFC Regent A
Pavel Hrubeš – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Michal Kadlčík, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Jakub Zíma vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Hanuš, Matěj Hruška, Filip Pallós, Zbyněk Sedloň
39., 60. Marek Švehla
45. Ondřej Sedláček
58. Martin Prachař
1. 6. 22 19:30 HOSTI Pavilon 8 AHC Queens Park Club 10. 4:5 (1:2)
Těžké utkání plné soubojů, někdy až zbytečných. Hosté se víc snažili hrát a kombinovat a nakonec vyhráli.
Pavilon 8 AHC Queens Park Club
Radek Vondráček – Vu Dinh Hoang, Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Mário Momčilov, Lukáš Rob, Michal Schneider, Štěpán Široký, David Tukora vs Pavel Hrubeš – Srdan Hadžiosmanovič, Michal Kadlčík, Jan Nebřenský, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla
3. Radek Vondráček
42. Jakub Hnaníček
53. Michal Knotek
58. Lukáš Rob
10., 33., 59. Marek Švehla
29., 52. Tomáš Proskočil
25. 5. 22 19:30 HOSTI Klapzubova jedenáctka Queens Park Club 9. 0:6 k.
18. 5. 22 19:30 HOSTI Queens Park Club Defect Praha 8. 2:1 (2:1)
Utkání plné nasazení na obou stranách, boj do poslední minuty. Defect v úvodu neproměnil penaltu, domácí zas zejména v druhé půli promarnili několik tutovek, po kterých mohli gólově odskočit. Michal Krejča
Queens Park Club Defect Praha
Pavel Hrubeš – Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš ml., Michal Kadlčík, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Jakub Zíma vs Jan Korostenski – Jan Hammer, Jaroslav Kára, Jan Pohnán, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner
9. Srdan Hadžiosmanovič
24. Karel Hrubeš ml.
22. Jan Hammer
11. 5. 22 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Queens Park Club 7. 11:3 (3:2)
Domácí rozhodli o výhře čtyřmi rychlými brankami na začátku druhé půle. Jiří Smetana
PAPE Dejvice Queens Park Club
Petr Hartman – Martin Bělčický, Jiří Broda, Tomáš Čuport, Martin Svrček, David Těšínský, Vojtěch Venc vs Martin Prachař – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Pavel Hrubeš, Karel Hrubeš ml., Michal Kadlčík, Jan Nebřenský, Ondřej Sedláček
6., 20., 49., 58., 60. Vojtěch Venc
29., 41., 45. David Těšínský
33. Martin Svrček
39., 40. Jiří Broda
29. Michal Kadlčík
30., 55. Karel Hrubeš ml.
4. 5. 22 19:30 HOSTI Queens Park Club 4077 DUCKS 6. 2:3 (0:3)
Vyrovnané utkání dvou rozdílných poločasů. Michal Šmíd, Jan Ujka
Queens Park Club 4077 DUCKS
Pavel Hrubeš – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš ml., Michal Kadlčík, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Ondřej Sedláček, Marek Švehla vs Jiří Karafiát – Michal Borovan, Lukáš Frank, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Lukáš Hromada, Kryštof Petr
45. Michal Borovan
27. 4. 22 20:45 HOSTI MVS Penguins 6:5 Queens Park Club 5. 4:5 (2:3)
Zápas jak na houpačce. Penguins v druhém poločase otočili výsledek, závěr ale nezvládli. QPC zajistil dva body v poslední minutě střelou z poloviny hřiště brankář Hrubeš.
MVS Penguins 6:5 Queens Park Club
Leoš Knap – Roman Alba, Filip Kment, Pavel Korabarov, Zdeněk Kremlík, Lukáš Veselý, Martin Veselý vs Pavel Hrubeš – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš ml., Michal Kadlčík, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Jakub Zíma
60. Pavel Hrubeš
20. 4. 22 20:15 MIKU3 AC SK FC Queens Park Club 1. 1:5 (0:4)
Velmi dobrý výkon hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Zdeněk Petr
AC SK FC Queens Park Club
Ondřej Rylich – Lukáš Feňa, Petr Filip, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Michael Mácha, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora vs Pavel Hrubeš – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš ml., Jan Nebřenský, Martin Prachař, Marek Švehla, Jakub Zíma
40. Ondřej Sýkora 4. Jakub Zíma
6. Karel Hrubeš ml.
7., 56. Martin Prachař
28. Srdan Hadžiosmanovič
13. 4. 22 19:30 HOSTI Queens Park Club Scarface AC 4. 1:2 (0:1)
Pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Zápasu by víc slušela remíza, ale hosté v poslední minutě rozhodli. Nerad
Queens Park Club Scarface AC
Pavel Hrubeš – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš ml., Jan Nebřenský, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Jakub Zíma vs Roman Procházka – Adam Douda, Lukáš Havierník, Lubomír Horák, Zdeněk Jemelík, Sebastian Ling, Martin Plevka, Jan Šindelář, Richard Valoušek
38. Pavel Hrubeš 27. Richard Valoušek
60. Lubomír Horák
6. 4. 22 19:00 MIKU1 Santa Tranta PC C Queens Park Club 3. 2:1 (1:1)
Velmi fotbalové utkání, přesto plné soubojů. Vyrovnaný souboj až do poslední minuty.
Santa Tranta PC C Queens Park Club
Jakub Janota – David Čejka, Jiří Ivančo, Lukáš Krajči, Zachary Max Parpel, Tomáš Platil, Jiří Řemenář, Marek Šebák, Marek Valta vs Marián Pašiak – Michael Barák, Srdan Hadžiosmanovič, Karel Hrubeš ml., Michal Kadlčík, Jan Nebřenský, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Jakub Zíma
28. Jiří Ivančo
57. Marek Šebák
20. Michal Kadlčík
30. 3. 22 19:30 HOSTI Queens Park Club Torpedo Barrandov 2. 6:3 (3:0)
Domácí byli celý zápas lepší a zajistili si pohodlné vítězství. Torpedo jen kosmeticky upravilo výsledek. Zdeněk Petr
Queens Park Club Torpedo Barrandov
Pavel Hrubeš – Michael Barák, Karel Hrubeš ml., Michal Kadlčík, Jan Nebřenský, Jindřich Nováček, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Jakub Zíma vs Luděk Šístek – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Lukáš Neoral, Ondřej Novák, Jan Vosýnek