Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 15.6.22 | 17:45 | MIKU1 | PAPE Dejvice Santa Tranta PC C | 11. | 5:1 |
St 1.6.22 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C 4077 DUCKS | 10. | 3:0 |
St 25.5.22 | 20:45 | HOSTI | MVS Penguins 6:5 Santa Tranta PC C | 9. | 1:5 |
St 18.5.22 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Scarface AC | 8. | 7:4 |
St 11.5.22 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Pavilon 8 AHC | 7. | 3:0 |
St 4.5.22 | 19:00 | MIKU1 | Torpedo Barrandov Santa Tranta PC C | 6. | 2:6 |
St 27.4.22 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C AC SK FC | 5. | 3:5 |
St 13.4.22 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Santa Tranta PC C | 4. | 1:1 |
St 6.4.22 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Queens Park Club | 3. | 2:1 |
St 30.3.22 | 19:00 | MIKU1 | Klapzubova jedenáctka Santa Tranta PC C | 2. | 0:6 k. |
St 23.3.22 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Defect Praha | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PAPE Dejvice | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:29 | 20 |
2. | Santa Tranta PC C | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:19 | 17 |
3. | AC SK FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:35 | 15 |
4. | 4077 DUCKS | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:23 | 14 |
5. | Queens Park Club | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:31 | 14 |
6. | MVS Penguins 6:5 | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:41 | 11 |
7. | Scarface AC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:40 | 10 |
8. | GFC Regent A | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:30 | 9 |
9. | Pavilon 8 AHC | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:32 | 8 |
10. | Defect Praha | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:35 | 8 |
11. | Torpedo Barrandov | 11 | 2 | 0 | 9 | 24:60 | 4 |
12. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 21.3.22 | 18:00 | MALES | Bamboocha City Bronx KKK A (HL4A) |
Po 21.3.22 | 19:15 | MALES | Klokan Perón club A Santa Dominica (HL1A) |
Po 21.3.22 | 20:30 | MALES | MFK G.I.C La Plate de Cünde (HL1A) |
Po 28.3.22 | 18:00 | SANC1 | Klucy PFS F3N FC B (HL6A) |
Po 28.3.22 | 19:15 | SANC1 | Hoverla Zak Klokan Perón club A (HL1A) |
Po 28.3.22 | 20:30 | SANC1 | G.I.C La Plate de Cünde Les Miserables (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čejka David | 2 | 0 |
Ivančo Jiří | 7 | 5 |
Janota Jakub | 9 | 0 |
Kodytek Vladimír | 9 | 3 |
Krajči Lukáš | 2 | 2 |
Kudláček Jan | 7 | 6 |
Parpel Zachary Max | 6 | 1 |
Platil Tomáš | 7 | 4 |
Řemenář Jiří | 10 | 5 |
Šebák Marek | 6 | 7 |
Valta Marek | 8 | 4 |