10. Eukaryota 2.LKW VET 10 1 3 6 20:28 5

St 6.4.22 19:00 MIKU4 Demínka B Sváteční mančaft   (HL7E)
St 6.4.22 20:15 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík Slavoj Lopaty   (HL7E)
Út 14.6.22 18:15 HOSTI Enzian UVL Benda 1964 OFC UVL   (UVL2A)
Út 14.6.22 19:30 HOSTI Killing power FC Catchers SC   (HL7C)
Út 14.6.22 20:45 HOSTI Lazareth Budvarka B   (HL8D)

30. 5. 22 17:45 ZABEH Bakera VET Vyprahlo FC VET 10. 5:2 (2:2)
Vyrovnané utkání hrané v tempu rozhodla Bakera lepším proměňováním svých šancí. Miroslav Václavík, Vlastimil Halbich
Bakera VET Vyprahlo FC VET
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Attila Magyar, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Jiří Halík – Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Mihály Replyuk
2. Jiří Kuděj
19., 53. Jan Tauš
33. Robert Šafránek
36. Attila Magyar
6., 11. Mihály Replyuk
23. 5. 22 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Věčná žízeň FC VET 9. 9:5 (5:1)
Vítězství domácímu Vyprahlu přisoudil svým skvělým individuálním výkonem Replyuk, který vstřelil pět branek. Novotný
Vyprahlo FC VET Věčná žízeň FC VET
Jiří Halík – Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Mihály Replyuk, Bohumil Wasserbauer vs Zdeněk Vajdl – Ludvík Bruckner, Filip Fuchsa, Ondřej Havránek, Jan Hodík, Stanislav Iliev, Tomáš Kirbl, Tomáš Králíček, Zdeněk Mikuš
34. Tomáš Králíček
16. 5. 22 17:45 ZABEH Křídla Ďáblic VET A Vyprahlo FC VET 8. 3:2 (1:1)
Pěkný zápas, kde domácí o výhře rozhodli na konci zápasu. Jozef Šarlina
Křídla Ďáblic VET A Vyprahlo FC VET
Kamil Papež – Patrik Bělín, Martin Dauda, Jan Kehár, Michal Klinka, Michal Lasko, Karel Vesecký, Tomáš Voldán vs Jiří Halík – Věnceslav Bálek, Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Bohumil Wasserbauer
19. Michal Lasko
46. Michal Klinka
57. Tomáš Voldán
9. Tomáš Cígler
35. Daniel Joska
9. 5. 22 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Eukaryota 2.LKW VET 7. 5:2 (2:1)
Pěkné utkání, s množstvím šancí na obou stranách. Martin Hajný, Jiří Studený
Vyprahlo FC VET Eukaryota 2.LKW VET
Jiří Halík – Věnceslav Bálek, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Mihály Replyuk, Bohumil Wasserbauer vs Martin Vrbovský – Petr Konůpka, Michal Kupsa, Ondřej Mach, Radek Nejedlo, František Palcr, Michal Pešek, Lukáš Ševčík, Martin Soška
6., 12., 48. Mihály Replyuk
35., 43. Daniel Joska
10. Michal Kupsa
41. Michal Pešek
2. 5. 22 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Vyprahlo FC VET 6. 4:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší produktivita Zlatých krys. Michal Krejča, Lukáš Dufek
Zlatý krysy FC Vyprahlo FC VET
Marek Poláček – Miroslav Bašta, Tomáš Danda, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda vs Jiří Halík – Věnceslav Bálek, Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Bohumil Wasserbauer
10., 18., 52. Jiří Kleisl
27. Ladislav Jančí
17. Tomáš Cígler
22. Daniel Joska
57. Jiří Halík
25. 4. 22 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Partizan Praha VET 5. 6:0 k.
Hezké bojovné utkání, ve kterém se zdálo, že mladší mužstvo Partizanu bude mít navrch. Ale bylo to bojovné srdce Vyprahla, které nakonec sahalo po vítězství. Pár minut před koncem ale přišla chyba a vyrovnání. V poslední minutě měla obě mužstva obrovské šance, ale utkání skončilo smírně. Zdeněk Petr
Vyprahlo FC VET Partizan Praha VET
Jiří Halík – Věnceslav Bálek, Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Bohumil Wasserbauer vs Marek Jaroš – Pavel Kopřivík, Tomáš Petržela, Milan Rada, Jan Vlk, Jan Zedníček
9., 44. Daniel Joska
29. Tomáš Cígler
5., 34. Jan Zedníček
57. Tomáš Petržela
11. 4. 22 17:45 ZABEH Nemesis VET Vyprahlo FC VET 4. 3:3 (1:2)
Utkání, v němž lepší a aktivnější mužstvo Vyprahla přišlo o vítězství v posledních minutách. Zdeněk Petr
Nemesis VET Vyprahlo FC VET
Stanislav Šidlo – Jan Beneš, David Boštík, Jiří Faměra, Jan Kotrhonz, Michal Lávička, Jan Přibyl, Martin Ptáček, Martin Šiman vs Jiří Halík – Věnceslav Bálek, Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Bohumil Wasserbauer
17. OG
50. Michal Lávička
53. Martin Ptáček
1., 27. Tomáš Cígler
47. Bohumil Wasserbauer
4. 4. 22 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Kliďas SFC 3. 3:14 (3:7)
Utkání hrané za velké převahy hostujícího týmu. Zdeněk Petr
Vyprahlo FC VET Kliďas SFC
Radek Horáček – Věnceslav Bálek, Tomáš Cígler, Jan Gliniarczyk, Daniel Joska, Vitaliy Karabin, Taras Kytselyak, Mihály Replyuk, Bohumil Wasserbauer vs Bohuslav Křeček – Petr Bárta, Petr Fryš, Michal Heisig, Martin Machala, Martin Pecha, Petr Pechar, David Šalda