Po 2.5.22 18:15 LITVI UTS Vršovice VET Kříženeček plus   (VL2A)
Po 2.5.22 19:30 LITVI Polnohospodár Praha Bohemia AFK   (HL7A)
Po 2.5.22 20:45 LITVI Orange Predators A Sean team A   (HL4A)
Út 24.5.22 17:45 ZABEH Bílý lev CF VET Křídla Ďáblic VET A   (VL3A)
Út 24.5.22 19:00 ZABEH Radouč FC B Bítovská SUP   (SVL2A)
Út 24.5.22 20:15 ZABEH Samson Bonella A La Famiglia   (HL3B)

22. 6. 22 20:45 DEKAN Démoni 64! FC Kobylisy A 11. 1:3 (0:2)
V zápase, kde o nic nešlo, nebyla nouze o dramatické situace a hezký fotbal. Miroslav Paleček
Démoni 64! FC Kobylisy A
Josef Kobza – Emil Danihelka, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín vs Přemysl Vodička – Tomáš Belohlávek, Jan Dryk, Petr Mach, Mikuláš Michalík, David Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Michal Zbořil
40. Filip Machulka 21. Tomáš Belohlávek
28., 50. Michal Zbořil
8. 6. 22 19:00 P3 Spirit bar FC B Démoni 10. 9:4 (5:1)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě berou oba body. Jiří Smetana
Spirit bar FC B Démoni
Radek Dvořák – Petr Pěch, Rostislav Šefraný, Pavel Tomášek, Tomáš Vlasák, Ondřej Volf, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Stanislav Petroušek – Dung Hai Dang, Pavel Drápal, Petr Machanský, Filip Machulka, Karel Stolín
58. Karel Stolín
1. 6. 22 18:00 HRAB3 Démoni GE Team 9. 2:2 (1:0)
Důrazné utkání s velkým nasazením obou týmů, spravedlivá remíza. Jan Dont
Démoni GE Team
Josef Kobza – Dung Hai Dang, Emil Danihelka, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín vs Davide Ricciardi – Oluwaseun Fasanya, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Marek Líška, Nadeem Meghji, Vasil Minovski, Philip Maximilian Overhage
3. Josef Kobza
41. Emil Danihelka
32., 44. Sebastian Gross 37. Philip Maximilian Overhage
39. Nadeem Meghji
25. 5. 22 20:15 MIKU1 Medvídkova tlapička Démoni 8. 4:4 (4:2)
Zápas různých poločasů. Zasloužená remíza. Miroslav Vostatek
Medvídkova tlapička Démoni
Jaroslav Kutych – Jakub Dostál, Matěj Kopecký, Tomáš Malina, Tomáš Nehasil, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler vs Josef Kobza – Pavel Drápal, Michal Freiberg, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín
3., 12. Luboš Neveršil
17. Matěj Kopecký
20. Tomáš Nehasil
6., 48. Pavel Drápal
22., 34. OG
18. 5. 22 20:45 BECH Démoni Princ Praha FC 7. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou. Farkaš
Démoni Princ Praha FC
Josef Kobza – Dung Hai Dang, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín vs Pavel Urbanec – Lukáš Hladký, Robert Machuta, Ladislav Novotný, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Unensanaa Tumenjargal, Mikuláš Veselý, Tomáš Vytopil
10. Jan Hartig
25. Dung Hai Dang
37. Robert Machuta
44. Martin Sehnal
11. 5. 22 19:30 HOSTI Restaurace U Pecků B Démoni 6. 7:0 (1:0)
Důrazně hrané utkání, ve kterém o vítězi rozhodl mladší věk domácích a větší fotbalovost. Zaslouženě vysoké vítězství hráčů Restaurace. Zdeněk Petr
Restaurace U Pecků B Démoni
Petr Kovařík – Jiří Filip, Libor Král, Petr Kruml, Ondřej Pecka, Vít Pecka, Filip Rokycanský vs Josef Kobza – Emil Danihelka, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Petr Machanský, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Martin Trefil
28., 52., 55. Jiří Filip
32., 35., 41. Ondřej Pecka
50. Filip Rokycanský
23. Pavel Drápal
52. Emil Danihelka
4. 5. 22 19:15 STER1 Démoni Nebeský bastardi 5. 5:3 (1:0)
Utkání, které se vyvíjelo vyrovnaně, strhli Démoni na svou stranu během dvanácti minut druhého poločasu a zdálo se, že jasně vyhrají. Dvouminutovka Bastardů závěr ještě zdramatizovala, avšak v posledních vteřinách branka do prázdné brány rozhodla. Zdeněk Petr
Démoni Nebeský bastardi
Josef Kobza – Emil Danihelka, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Petr Wolf vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Jan Karban, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota
19. Filip Machulka
44., 56. Michal Freiberg
52., 60. Pavel Drápal
58. OG
59. Lukáš Plzák
60. Lukáš Andras
20. 4. 22 19:15 HRAB3 Misfits FC Démoni 4. 1:2 (0:1)
Slušné utkání. Démoni se ujali vedení v prvním poločase. Druhý poločas Misfits obléhalo branku soupeře, spousty zahozených gólovek se jim však stalo osudnými. Démoni vyhráli, ačkoliv se pořád bránili. Kotek
Misfits FC Démoni
Daniel Beránek – Maximilián Balej, Šimon Blažek, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Petr Študent vs Josef Kobza – Dung Hai Dang, Emil Danihelka, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín
33. Filip Stolař 17. Dung Hai Dang
32. Pavel Drápal
6. 4. 22 19:15 STER1 Démoni GK Ohradní A 3. 0:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodly dvě akce v úvodu druhého poločasu. Martin Wagner, Dominik Sagan
Démoni GK Ohradní A
Josef Kobza – Dung Hai Dang, Emil Danihelka, Pavel Drápal, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Karel Stolín, Petr Wolf vs Jan LehejčekMiroslav Beneš, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, František Kába, Daniel Moravec, Jan Votýpka
31. Jan Votýpka
33. Daniel Moravec
57. Martin Javor
30. 3. 22 20:30 MOTO1 Vibromax 1985 Démoni 2. 1:4 (1:2)
Hosté měli utkání od začátku pod kontrolou. Matěj Šídlo
Vibromax 1985 Démoni
Jiří Krčmárik – Patrik Bílý, Ondřej Freml, Jakub Hudec, Daniel Janda, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Robert Volník vs Josef Kobza – Emil Danihelka, Pavel Drápal, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Petr Wolf
30. Jakub Hudec 3., 37. Pavel Drápal
14., 52. Filip Machulka
23. 3. 22 17:45 MIKU2 Ďáblice FK Démoni 1. 1:5 (1:3)
Pro Ďáblice trochu krutý výsledek, takový rozdíl to nebyl. Jiří Smetana
Ďáblice FK Démoni
Jiří Pavlata – Tomáš Kaňka, Roman Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Michal Šušák, Ondřej Vosický, Kamil Závacký vs Josef Kobza – Dung Hai Dang, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Petr Wolf