Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 13.6.22 | 20:15 | MIKU1 | Kliďas SFC Křídla Ďáblic VET A | 11. | 0:6 k. |
Po 6.6.22 | 20:15 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Křídla Ďáblic VET A | 4. | 2:2 |
Po 30.5.22 | 19:15 | DABLI | Křídla Ďáblic VET A Ďáblická klička | 10. | 3:0 |
Út 24.5.22 | 17:45 | ZABEH | Bílý lev CF VET Křídla Ďáblic VET A | 9. | 2:8 |
Po 16.5.22 | 17:45 | ZABEH | Křídla Ďáblic VET A Vyprahlo FC VET | 8. | 3:2 |
Po 9.5.22 | 20:45 | HOSTI | Bakera VET Křídla Ďáblic VET A | 7. | 1:1 |
Po 2.5.22 | 19:15 | MOTO4 | Křídla Ďáblic VET A Věčná žízeň FC VET | 6. | 3:0 |
Po 4.4.22 | 20:30 | KORAB | Křídla Ďáblic VET A Zlatý krysy FC | 3. | 6:0 |
Út 29.3.22 | 18:00 | HRAB2 | Partizan Praha VET Křídla Ďáblic VET A | 2. | 0:6 k. |
Út 22.3.22 | 20:15 | ZABEH | Křídla Ďáblic VET A Nemesis VET | 1. | 6:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křídla Ďáblic VET A | 10 | 8 | 2 | 0 | 44:10 | 18 |
2. | Bakera VET | 10 | 6 | 2 | 2 | 30:11 | 14 |
3. | Kliďas SFC | 10 | 6 | 1 | 3 | 39:31 | 13 |
4. | Ďáblická klička | 10 | 6 | 0 | 4 | 40:30 | 12 |
5. | Nemesis VET | 10 | 4 | 4 | 2 | 34:27 | 12 |
6. | Věčná žízeň FC VET | 10 | 6 | 0 | 4 | 26:23 | 12 |
7. | Bílý lev CF VET | 10 | 4 | 1 | 5 | 32:32 | 9 |
8. | Zlatý krysy FC | 10 | 4 | 0 | 6 | 27:28 | 8 |
9. | Vyprahlo FC VET | 10 | 3 | 1 | 6 | 40:52 | 7 |
10. | Eukaryota 2.LKW VET | 10 | 1 | 3 | 6 | 20:28 | 5 |
11. | Partizan Praha VET | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:60 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Křídla Ďáblic VET A | 5. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.4.22 | 19:15 | STER2 | Papíráci CF Torpedo Cannabis (HL5B) |
Po 25.4.22 | 20:30 | STER2 | Restaurace U Pecků VET Traktor humus VET A (VL1A) |
Čt 19.5.22 | 19:00 | MIKU1 | Klokan club UVL Radouč FC UVL A (UVL1A) |
Čt 19.5.22 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy VET Benda 1964 OFC VET (VL3C) |
Čt 16.6.22 | 19:00 | ZABEH | Trops 1.SK UVL Indus UVL (UVL1A) |
Čt 16.6.22 | 20:15 | ZABEH | Pražačka seniors A Indus SUP A (SVL1A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bělín Patrik | 1 | 0 |
Dauda Martin | 8 | 1 |
Kehár Jan | 9 | 3 |
Klinka Michal | 7 | 7 |
Klinka Rudolf | 8 | 0 |
Kopecký Martin | 2 | 3 |
Lasko Michal | 6 | 2 |
Papež Kamil | 5 | 0 |
Pohl Richard | 1 | 0 |
Prokop Jiří | 4 | 3 |
Vesecký Karel | 9 | 4 |
Voldán Tomáš | 8 | 6 |
Yousif Jan | 5 | 3 |