8. 6. 22 20:15 MIKU2 Medvídkova tlapička Misfits FC 10. 5:4 (4:0)
Ve velmi kvalitním utkání nakonec zvítězilo mužstvo domácích. Marek Řeháček
Tomáš MalinaKarel Dombi, Matěj Kopecký, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Adam Rözler, Ondřej Šourek vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Štěpán Čuda, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Karel Tomek
35. Jakub Macho
40., 59. Štěpán Čuda
46. Jiří Růžička
1. 6. 22 20:45 BECH Misfits FC Princ Praha FC 9. 6:1 (4:1)
Domácí po celou dobu měli utkání pod kontrolou a zaslouženě zvítězili. Jozef Šarlina
Misfits FC Princ Praha FC
Daniel Beránek – Štěpán Čuda, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Petr Študent, Karel Tomek vs Pavel Urbanec – Lukáš Hladký, Robert Machuta, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Ondřej Tisovský, Unensanaa Tumenjargal, Tomáš Vytopil
4. Jakub Macho
13., 55. Petr Študent
24., 26. Filip Stolař
46. Karel Tomek
19. Robert Machuta
25. 5. 22 20:30 MOTO1 Restaurace U Pecků B Misfits FC 8. 4:0 (2:0)
Herně vyrovnané utkání, které rozhodl výkon jednoho hráče. Martin Hošek
Restaurace U Pecků B Misfits FC
Petr KovaříkJiří Filip, Zdeněk Hoffman, Jan Koudelka, Petr Kruml, Pavel Ladra, Ondřej Pecka, Filip Rokycanský, David Šlais vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Štěpán Čuda, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Petr Študent, Karel Tomek
15. Ondřej Pecka
17., 35., 36. Jiří Filip
18. 5. 22 19:15 STER3 Misfits FC Nebeský bastardi 7. 3:1 (1:1)
Rychlé a důrazné utkání se šancemi na obou stranách. Lépe na tom byli domácí, kteří třikrát rozvlnili síť soupeře a zaslouženě zvítězili. Zdeněk Petr
Misfits FC Nebeský bastardi
Štěpán Čuda – Maximilián Balej, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Petr Študent, Karel Tomek vs Andreas Lévai – Lukáš Andras, Karel Blechta, Jan Karban, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák, Lukáš Svěchota
2. Maximilián Balej
38. Filip Stolař
47. Petr Študent
43 Jiří Růžička 12. Lukáš Andras
11. 5. 22 20:30 MOTO1 Vibromax 1985 Misfits FC 6. 2:7 (1:2)
Zápas ovládali po celou dobu hosté. Marek Hovorka
Vibromax 1985 Misfits FC
Marek Záhorský – Ondřej Freml, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Jiří Jantač, Petr Kostelník, Lukáš Tumpach, Robert Volník vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Štěpán Čuda, Jan Hloušek, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Karel Tomek
45. Jan Hloušek
4. 5. 22 20:30 MOTO4 GK Ohradní A Misfits FC 5. 0:8 (0:2)
V prvním poločase se hosté neuměli vyrovnat se zahuštěnou obranou domácího týmu. Po změně stran se domácí pokoušeli o kontaktní gól, útokem do otevřené obrany pronikali hostující útočníci, kteří rozhodli o vysokém vítězství hostů. Tomáš Andrle
GK Ohradní A Misfits FC
Lukáš Hazda – Štěpán Bambula, Adam Dlesk, Filip Dušek, Tomáš Hubata-Vacek, Vojtěch Janota, František Kába, Jan Lehejček, Daniel Moravec, Jan Votýpka vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Štěpán Čuda, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Karel Tomek
34 Adam Dlesk 13., 46., 50., 59. Filip Stolař
29., 58. Jakub Macho
44. Štěpán Čuda
56. Šimon Blažek
20. 4. 22 19:15 HRAB3 Misfits FC Démoni 4. 1:2 (0:1)
Slušné utkání. Démoni se ujali vedení v prvním poločase. Druhý poločas Misfits obléhalo branku soupeře, spousty zahozených gólovek se jim však stalo osudnými. Démoni vyhráli, ačkoliv se pořád bránili. Kotek
Misfits FC Démoni
Daniel Beránek – Maximilián Balej, Šimon Blažek, Jakub Macho, Šimon Macho, Jiří Růžička, Filip Stolař, Petr Študent vs Josef Kobza – Dung Hai Dang, Emil Danihelka, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín
33. Filip Stolař 17. Dung Hai Dang
32. Pavel Drápal
6. 4. 22 18:00 LITVI Ďáblice FK Misfits FC 3. 2:12 (1:6)
Jednoznačná záležitost od začátku do konce.
Ďáblice FK Misfits FC
Michal Šušák – Tomáš Kaňka, Antonín Mareš, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Kamil Závacký vs Daniel Beránek – Maximilián Balej, Šimon Blažek, Jakub Macho, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Filip Stolař, Petr Študent, Karel Tomek
49., 53. Jakub Macho
30. 3. 22 19:15 STER3 Misfits FC 64! FC Kobylisy A 2. 0:5 (0:0)
Fotbalovější Misfits tvořili hru, avšak největší šanci v prvním poločase si vytvořily Kobylisy. Ve druhém poločase již hosté začali své šance proměňovat a zvítězili až překvapivě hladce. Beneš
Misfits FC 64! FC Kobylisy A
Daniel Beránek – Šimon Blažek, Štěpán Čuda, Jan Hloušek, Tomáš Nacházel, Jiří Růžička, Filip Stolař, Petr Študent, Karel Tomek vs Přemysl Vodička – Tomáš Belohlávek, Jan Dryk, Petr Mach, David Pěruška, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
32. Jan Dryk
36. Petr Mach
43. David Pěruška
47. Tomáš Belohlávek
57. Vojtěch Rozehnal
23. 3. 22 19:00 P2 Spirit bar FC B Misfits FC 1. 3:2 (1:2)
V prvním poločase lepší tým hostů zaslouženě vedl. Ve druhém poločase domácí přidali na důrazu a vyhráli. Darek Buchálek, Jakub Reitinger
Spirit bar FC B Misfits FC
Petr Pěch – Radek Dvořák, Tomáš Ferko, Pavel Kadlec, Rostislav Šefraný, Tomáš Vlasák, Ondřej Volf, Miroslav Zahradníček vs Daniel Beránek – Šimon Blažek, Štěpán Čuda, Jan Hloušek, Šimon Macho, Tomáš Nacházel, Jiří Růžička, Filip Stolař